November 14, 2019, 07:35:59 am CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 287115 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Knapp

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #1140 Dátum: December 17, 2013, 14:29:53 pm CET »
Előző hét kedd reggel kértem a kifizetést, most érkezett meg (hétfő.)

Nekem meg az egyik leggyorsabb kifizetés lett belőle: hétfő reggel kértem ki és kedd reggel a bankszámlán volt...

Fizettem be a WillHill-hez pénzt, de valamiért blokkolták a befizetésemet. Nos, a helyzet az, hogy a Skrill levonta a számlámról a pénzt, a WillHill ügyfélszolgálata pedig azt mondta, hogy ők visszautasították a tranzakciót. Nos ilyenkor mi van. A pénzem röpköd a virtuális térben? Várjak, és visszakerül a számlámra, vagy ilyen esetben mit kell tenni?

Írhatsz a skrillnek, de elvileg visszakerül majd.
Nekem volt, hogy kétszer terhelték a számlám kártyás fizetésnél, vagy két hét után kaptam vissza. A hibát viszont "azonnal" elismerték az első reklamációra.

Nem elérhető CaeSar

« Válasz #1141 Dátum: December 17, 2013, 14:36:36 pm CET »
Nekem meg az egyik leggyorsabb kifizetés lett belőle: hétfő reggel kértem ki és kedd reggel a bankszámlán volt...

Írhatsz a skrillnek, de elvileg visszakerül majd.
Nekem volt, hogy kétszer terhelték a számlám kártyás fizetésnél, vagy két hét után kaptam vissza. A hibát viszont "azonnal" elismerték az első reklamációra.

Köszi! Egy kis segítséggel írtam Nekik levelet. Remélem mihamarabb visszateszik a számlámra!

Ma már vissza is tették a szóban forgó összeget! :)
« Utoljára szerkesztve: December 18, 2013, 16:22:09 pm CET írta CaeSar »

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1142 Dátum: December 17, 2013, 14:39:49 pm CET »
Most készülök írni a bet365 nek, mert már tényleg durva a váltóárfolyam, most 102 eurót kértem le, 30 Ft os ollóval érkezett meg az MB re. Kb 315 ért vettem,  285-ön kaptam.

A bet365 chat-nek vagy supportnak írjak, hogy változtassák Forintra a számlámat? Az indokok között szerepeljen a magas átváltási rés, vagy csak az, hogy minden elektronikus befizetési felületem (srill, abaqoos) forint alapú és egyszerűbb lenne, ha a bet365 számlám is az lenne?

Nem sok esélyt látok rá, hogy belemennek, egy pokeres fórumon olvastam, hogy csak azoknak változtatták meg, akinek még friss számla volt, tranzakció nélkül. Azért meg fogom próbálni még egyszer, mint írtam legutóbb indoklás nélkül dobták a témát.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1143 Dátum: December 17, 2013, 14:43:28 pm CET »
Előző hét kedd reggel kértem a kifizetést, most érkezett meg (hétfő.)
Nálam általában 1-2 nap alatt hazaér MB ről OTP re. Ha megjön a withdrawal processed mail, akkor fél napon belül az OTP számlán van.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1144 Dátum: December 17, 2013, 16:12:47 pm CET »
Közben elkezdtem töprengeni és lehet a skrill MB-t kéne Euró valutára átkönyörögni és mellette Forint alapú nettelert nyitnom a forint alapú netes pénztárca pótlására. Ha sikerülne Eurósítani az MB-t, akkor az OTP milyen árfolyamon váltaná a hazautalt eurót? Ha van erről tapasztalat előre is thx.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1145 Dátum: December 17, 2013, 16:50:24 pm CET »
Utánaolvastam mindennek és látom, hogy a régi skrillt be kell záratni az új devizához, az túl macerás, inkább marad az első elképzelés. Abba csak akkor vágok bele, ha a bet365 meghagyja a régi szelvényeimet is, mert ki akarom gyűjteni őket. Aki váltott már bet365 valutanemet annál megmaradt a régi valutával a history?

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #1146 Dátum: December 17, 2013, 17:06:16 pm CET »
Utánaolvastam mindennek és látom, hogy a régi skrillt be kell záratni az új devizához, az túl macerás, inkább marad az első elképzelés. Abba csak akkor vágok bele, ha a bet365 meghagyja a régi szelvényeimet is, mert ki akarom gyűjteni őket. Aki váltott már bet365 valutanemet annál megmaradt a régi valutával a history?

Nem lehet függő eseményed, ha lezajlik mind akkor keresd meg őket.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #1146 Dátum: December 17, 2013, 17:06:16 pm CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető davixxx

« Válasz #1147 Dátum: December 17, 2013, 17:24:28 pm CET »

Nem. Nekem uj szamlat nyitottak uj accountal

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1148 Dátum: December 17, 2013, 17:46:33 pm CET »
Köszönöm a válaszokat. Akkor belevágok a tippek kigyűjtésébe, mert kell a régi historym is.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1149 Dátum: December 17, 2013, 19:31:25 pm CET »
Közben az MB még gyorsabb lett. 12 körül indítottam a withdrawt és este 7 kor már az OTP n van a pénz.

Nem elérhető isti225

« Válasz #1150 Dátum: December 17, 2013, 21:32:39 pm CET »
Sziasztok én még új vagyok ma regisztráltam Skrill-re és az a problémám h érvényesíteni szeretném a bankkártyámat ( Otp Junior van rajta ez a pay pass is ) és mikor rákattintok arra hogy verifly, ezt az üzenetet kapom : Card verification failed. Please get in touch with us.   Előre köszönöm a válaszokat! :)

Nem elérhető CaeSar

« Válasz #1151 Dátum: December 18, 2013, 16:22:24 pm CET »
Köszi! Egy kis segítséggel írtam Nekik levelet. Remélem mihamarabb visszateszik a számlámra!

Ma már vissza is tették a szóban forgó összeget! :)

Nem elérhető Revolucion

« Válasz #1152 Dátum: December 19, 2013, 10:56:56 am CET »
Sziasztok!
Kb. egy éve használtam utoljára a skrill(moneybookers) számlámat és most fel akartam tölteni de azt látom, hogy megváltozott a bank ahova utalnom kellene. Nem egy magyar banknak hanem valami német bank( Postbank AG). Ez valóban így van vagy csak be kellene állítanom valamit(de hol?). Ez nemzetközi átutalásnak minősülne, a vele járó költségekkel? Kösz a válaszokat.

Nem elérhető ZTE88

« Válasz #1153 Dátum: December 19, 2013, 23:00:42 pm CET »
Sziasztok!
Kb. egy éve használtam utoljára a skrill(moneybookers) számlámat és most fel akartam tölteni de azt látom, hogy megváltozott a bank ahova utalnom kellene. Nem egy magyar banknak hanem valami német bank( Postbank AG). Ez valóban így van vagy csak be kellene állítanom valamit(de hol?). Ez nemzetközi átutalásnak minősülne, a vele járó költségekkel? Kösz a válaszokat.

Elvileg sima külföldi utalásnak számít, a bankodtól függ a díja. Fontos, hogy a közleménybe beírd az MB azonosító számodat.

Account holder   Skrill Ltd.
Bank   Postbank AG
City/Town   Frankfurt am Main
Country   GER
Account number   901586661
SWIFT   PBNKDEFF590
IBAN   DE39590100660901586661
Sort code   59010066
Account currency   HUF
Reference   ...........= Your Customer ID

Nagyjából ennyi, de más is erősítsen meg, hogy jól van írva.

Nem elérhető Attla$

« Válasz #1154 Dátum: December 20, 2013, 19:46:11 pm CET »
Sziasztok!  :cya:

Kaptam egy emailt a Skrilltől, karácsonyi ajándék gyanánt, hogyha most regisztrálok a 888sporthoz kapok 5 eurót, plusz első befizetés után 50-et.
De sehol nem találtam a feltételeket. Valaki felhasználta ezt a bónuszt? Magyaroknak érvényes?
Köszi előre is.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #1154 Dátum: December 20, 2013, 19:46:11 pm CET »