Május 21, 2019, 18:51:25 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 265535 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Stif

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #1245 Dátum: Január 17, 2014, 19:44:38 pm CET »
Melyik bank? Milyen kártya?
K&H, Visa Electron

Nem elérhető pukk

« Válasz #1246 Dátum: Január 18, 2014, 00:44:56 am CET »
Mivel kéne próbálkoznom akkor szerintetek?
Másik kártyával. K&H -s kártyával nem lehet szerencsjáték oldalra befizetni,a bank nem engedi.

Nem elérhető Alk

« Válasz #1247 Dátum: Január 19, 2014, 10:53:59 am CET »
Azt hiszem nem fogja többet engedni, félnek a chargebacktől. Még 1-2 nap múlva próbáld meg, hátha mégis.

Köszi az infót! Az imént megint megpróbáltam, s most már szerencsére engedte a feltöltést! :ok:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #1248 Dátum: Január 20, 2014, 09:39:43 am CET »
"Befizetés banki átutalással" esetén hol található az új felületen a Skrill banki adattyai?

Nem elérhető szumos

« Válasz #1249 Dátum: Január 20, 2014, 09:53:08 am CET »
"Befizetés banki átutalással" esetén hol található az új felületen a Skrill banki adattyai?

Upload /
alul át kell jelölni a kis kört "Manual Bank Transfer"-re
Majd "continue"
és már ott is van!

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #1250 Dátum: Január 20, 2014, 10:05:52 am CET »
Upload /
alul át kell jelölni a kis kört "Manual Bank Transfer"-re
Majd "continue"
és már ott is van!

Köszönöm szépen!  :beerchug:
Az fasza, mert a korábbi számlaszámra (10918001-00000001-15051238) volt egy beutalásom, de gondolom, ha teljesen megszüntették, akkor visszajön a pénz. Vagy mit gondoljak?
És az új Postbank AG -nek történő utalást deviza utalásként kell megtenni? Mert akkor az egy csomó lóvé. Valakinek tapasztalata?

Nem elérhető szumos

« Válasz #1251 Dátum: Január 20, 2014, 10:18:16 am CET »
Nagyon régen volt hasonló esetem úgy rémlik pár hétre (2) rá visszajött. A baj az, ha él számlaszám, de nem használják. Akkor a bank nem utalja vissza automatikusan, az mb meg messze híres róla, hogy szarik rá.
Szóval mindenképp írj nekik egy levelet.

Az új számlára még nem utaltam nekik. Szerintem mehet nemzetközi forintos utalásként. Majd ők átváltják, legfeljebb lehúznak egy kicsit vele, de nem annyira, mintha itthon váltatnád, vagy küldenéd devizaként. Viszont sajnos a nemzetközi átutalás sem olcsó egyes bankoknál...

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #1251 Dátum: Január 20, 2014, 10:18:16 am CET »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #1252 Dátum: Január 21, 2014, 13:27:25 pm CET »
Levél elküldve, azt írják, hogy 24 órán belül válaszolnak. Ez így is van, vagy csak lefelejtettek egy 0-át (240 óra)?  ;D

Nem elérhető szumos

« Válasz #1253 Dátum: Január 21, 2014, 13:33:55 pm CET »
Nekem konkrétan -lekopogom- nem volt ilyen időhúzás gondom velük.
Viszont ahogy hallom majd mindenkinek. Szóval kényelmesek, de nagyon!

Nem elérhető Alk

« Válasz #1254 Dátum: Január 21, 2014, 14:02:22 pm CET »
Világ vezető "online pénztárcája" :noway: :noway: :noway:

"This website is under heavy load

We're sorry, too many people are accessing this website at the same time. We're working on this problem. Please try again later."

Nem elérhető ncis88

« Válasz #1255 Dátum: Január 21, 2014, 14:21:31 pm CET »
Az alacsony feekből nehéz fenntartani egy normális szervert..

Nem elérhető Alk

« Válasz #1256 Dátum: Január 21, 2014, 19:41:58 pm CET »
Egyik haverom volt olyan szerencsétlen, hogy számlanyitásnál rossz születési dátumot adott meg, s most a rajta lévő pénzt - aminek ráadásul nagy része az enyém - nem tudjuk továbbküldeni. Szerintetek mit lehet tenni ebben az esetben? Vegyük fel a kapcsolatot a skrillel és/vagy küldjük el az iratokat? Vagy valami egyéb kerülőúton (Pokerstars, vagy egy irodát bevonva)? Számla ideiglenes zárolását is szeretném elkerülni, valamint jó volna mielőbb viszontlátni a pénzemet. Valakinek valami ötlet? Köszi előre is!

Nem elérhető Alk

« Válasz #1257 Dátum: Január 21, 2014, 20:04:50 pm CET »
Egyik haverom volt olyan szerencsétlen, hogy számlanyitásnál rossz születési dátumot adott meg, s most a rajta lévő pénzt - aminek ráadásul nagy része az enyém - nem tudjuk továbbküldeni. Szerintetek mit lehet tenni ebben az esetben? Vegyük fel a kapcsolatot a skrillel és/vagy küldjük el az iratokat? Vagy valami egyéb kerülőúton (Pokerstars, vagy egy irodát bevonva)? Számla ideiglenes zárolását is szeretném elkerülni, valamint jó volna mielőbb viszontlátni a pénzemet. Valakinek valami ötlet? Köszi előre is!

Megoldottam! Próbálgattam a napokat, éveket, eggyel alá-fölé, mint a valós, és volt olyan szerencsém, hogy eltaláltam. Mondjuk két ismeretlennel már nehezebb lett volna. :D

Nem elérhető eobeo0

« Válasz #1258 Dátum: Január 22, 2014, 17:49:06 pm CET »
Udv!
Egy meglevo MB szamlamat szuntettem meg par napja, mert szerettem volna forintrol eurora valtani a penznemet, es a help'ben azt irtak csak ez az egy mondja van. Namarmost annyit irnak jelenleg h account locked, es nem igazan valaszolnak arra  a kerdesemre, hogy hogyan tovabb...
Csinalt mar valaki ilyet, van valakinek valami jo tanacsa ?

Nem elérhető lulu65bj

« Válasz #1259 Dátum: Január 24, 2014, 10:12:09 am CET »
Hali! Szeretném kérdezni, hogy egyik helyről kértem ki eurót a Skrill-es számlámra, az mennyi idővel lesz rajta a számlámon. Köszönöm.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #1259 Dátum: Január 24, 2014, 10:12:09 am CET »