Június 25, 2018, 19:22:34 pm CEST

Foci VB Tippjáték 2018: 150.000 Forint vár rátok

Szerző Téma: Skrill (Moneybookers) Infó  (Megtekintve 241155 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető adamv.qwertz

• Haladó
Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #3075 Dátum: Június 14, 2018, 19:09:46 pm CEST »
T-homeos netről nem tölt be az oldal, 403-as hozzáférés megtagadva hiba, mobil app sem megy, mobilnetről jó.
Valaki tapasztalt hasonlót? Letiltották vagy mi a pömpölő?

Nem elérhető Maestro90

« Válasz #3076 Dátum: Június 15, 2018, 10:30:05 am CEST »
T-homeos netről nem tölt be az oldal, 403-as hozzáférés megtagadva hiba, mobil app sem megy, mobilnetről jó.
Valaki tapasztalt hasonlót? Letiltották vagy mi a pömpölő?
Néha leblokkolnak egy ip-t ha nem sikerül belépned,vagy elrontod a jelszótvagy csak úgy,de pár órával később már minden ok.Nálam is gyakaran elődordul,ilyenkor addig másik netet használok.

Nem elérhető dinnyemuki

• Újonc
  • *
« Válasz #3077 Dátum: Június 15, 2018, 11:37:13 am CEST »
Sziasztok. 3 napja próbáltam levenni pénzt a skrillről skrill kártyával és elutasította az automata. Megnéztem telefonról, az egyenleg rendbe volt. Később láttam, hogy előtte küldtek egy e-mailt, hogy küldjek a személyimről előről-hátulról képet 45 napon belül, különben zárolják a számlámat. Ez megtörtént, majd rá 1 napra kaptam még egy e-mailt valami politically exposed person (pep) nyomtatványról, hogy amíg ezt nem töltöm ki, addig korlátozva van a számlám. Kitöltöttem telefonon keresztül, majd vissza küldtem. Jött egy óra múlva az e-mail, hogy így nem jó, nyomtassam ki, töltsem ki kézzel, majd scanneljem vagy fotózzam. Megtettem. Ez volt 2 napja és semmi válasz azóta sem. Fogalmam sincs, hogy mi ez a nyomtatvány, sajnos az angolom nem túl jó. Van benne egy ilyen kérdés, hogy I am a politically exposed person (pep) as defined above, itt a no-t ikszeltem be. Kérdés jól tettem? A másik kérdés, hogy megtehetnek ilyet, hogy egy szaros nyomtatvány miatt nem férek hozzá a pénzemhez??? Se elutalni, se levenni skrill kártyával, se bankszámlára kiutalni, semmi nem tudok. Ergo be van fagyasztva a pénzem, úgy, hogy ha belépek a számlámra, akkor látom, hogy az összes lehető módon verified vagyok, és nincs semmi limit!! Nálatok is kellett ilyen nyomtatványt tölteni? Esetleg ha valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám gyorsítani a folyamatot, azt megköszönném. Felőlem zárják be a számlám, de nehogy már a saját pénzem ne tudjam kivenni. Köszönöm!

Azert nagy féreg ez a skrill. 3 napja elkuldtem nekik azt a nyomtatványt, de válaszra sem méltattak, hogy mi van. 5 évig semmi gond nem volt, most meg nem férek hozza a penzemhez. Mit kene tennem, hogy legalabb a szamlamat le tudjam nullazni? Utana azt csinalnak amit akarnak, mert tobbet biztos nem fogom használni. Valaki töltött mar ki ilyen nyomtatvanyt?
« Utoljára szerkesztve: Június 15, 2018, 11:39:37 am CEST írta dinnyemuki »

Elérhető SPF Admin

• senki
  • Tősgyökeres
« Válasz #3078 Dátum: Június 15, 2018, 14:35:33 pm CEST »
Skrill ügyfélszolgálat = türelem, türelem, türelem  :D

Néha hetekbe telik, ameddig reagálnak.

Egyébként jól jelölted be, nem vagy PEP (legalábbis gondolom).  ;D

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Captain Obvious Monster Ripper
« Válasz #3079 Dátum: Június 15, 2018, 22:25:50 pm CEST »
Egyébként jól jelölted be, nem vagy PEP (legalábbis gondolom).  ;D
A Wiki szocikk alapjan ez egy penzmosas/korrupcio elleni vizsgalat, valszeg a legutobbi nehany penzmozgas vagy annak nagysaga bejelzett nekik valamiert random modon. Nem hiszem, hogy jelent barmit is. Nincs epeszu korrupt politikus aki a Skrill segedelmevel mosna a kenopenzet, de ha van, akkor is az anyukaja vagy a szomszed gazszerelo neven lenne a szamla.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #3079 Dátum: Június 15, 2018, 22:25:50 pm CEST »