Szeptember 18, 2018, 22:11:50 pm CEST

Szerző Téma: Skrill (Moneybookers) Infó  (Megtekintve 249300 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető adamv.qwertz

• Haladó
Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #3075 Dátum: Június 14, 2018, 19:09:46 pm CEST »
T-homeos netről nem tölt be az oldal, 403-as hozzáférés megtagadva hiba, mobil app sem megy, mobilnetről jó.
Valaki tapasztalt hasonlót? Letiltották vagy mi a pömpölő?

Nem elérhető Maestro90

« Válasz #3076 Dátum: Június 15, 2018, 10:30:05 am CEST »
T-homeos netről nem tölt be az oldal, 403-as hozzáférés megtagadva hiba, mobil app sem megy, mobilnetről jó.
Valaki tapasztalt hasonlót? Letiltották vagy mi a pömpölő?
Néha leblokkolnak egy ip-t ha nem sikerül belépned,vagy elrontod a jelszótvagy csak úgy,de pár órával később már minden ok.Nálam is gyakaran elődordul,ilyenkor addig másik netet használok.

Nem elérhető dinnyemuki

• Újonc
  • *
« Válasz #3077 Dátum: Június 15, 2018, 11:37:13 am CEST »
Sziasztok. 3 napja próbáltam levenni pénzt a skrillről skrill kártyával és elutasította az automata. Megnéztem telefonról, az egyenleg rendbe volt. Később láttam, hogy előtte küldtek egy e-mailt, hogy küldjek a személyimről előről-hátulról képet 45 napon belül, különben zárolják a számlámat. Ez megtörtént, majd rá 1 napra kaptam még egy e-mailt valami politically exposed person (pep) nyomtatványról, hogy amíg ezt nem töltöm ki, addig korlátozva van a számlám. Kitöltöttem telefonon keresztül, majd vissza küldtem. Jött egy óra múlva az e-mail, hogy így nem jó, nyomtassam ki, töltsem ki kézzel, majd scanneljem vagy fotózzam. Megtettem. Ez volt 2 napja és semmi válasz azóta sem. Fogalmam sincs, hogy mi ez a nyomtatvány, sajnos az angolom nem túl jó. Van benne egy ilyen kérdés, hogy I am a politically exposed person (pep) as defined above, itt a no-t ikszeltem be. Kérdés jól tettem? A másik kérdés, hogy megtehetnek ilyet, hogy egy szaros nyomtatvány miatt nem férek hozzá a pénzemhez??? Se elutalni, se levenni skrill kártyával, se bankszámlára kiutalni, semmi nem tudok. Ergo be van fagyasztva a pénzem, úgy, hogy ha belépek a számlámra, akkor látom, hogy az összes lehető módon verified vagyok, és nincs semmi limit!! Nálatok is kellett ilyen nyomtatványt tölteni? Esetleg ha valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám gyorsítani a folyamatot, azt megköszönném. Felőlem zárják be a számlám, de nehogy már a saját pénzem ne tudjam kivenni. Köszönöm!

Azert nagy féreg ez a skrill. 3 napja elkuldtem nekik azt a nyomtatványt, de válaszra sem méltattak, hogy mi van. 5 évig semmi gond nem volt, most meg nem férek hozza a penzemhez. Mit kene tennem, hogy legalabb a szamlamat le tudjam nullazni? Utana azt csinalnak amit akarnak, mert tobbet biztos nem fogom használni. Valaki töltött mar ki ilyen nyomtatvanyt?
« Utoljára szerkesztve: Június 15, 2018, 11:39:37 am CEST írta dinnyemuki »

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Tősgyökeres
« Válasz #3078 Dátum: Június 15, 2018, 14:35:33 pm CEST »
Skrill ügyfélszolgálat = türelem, türelem, türelem  :D

Néha hetekbe telik, ameddig reagálnak.

Egyébként jól jelölted be, nem vagy PEP (legalábbis gondolom).  ;D

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Captain Obvious Monster Ripper
« Válasz #3079 Dátum: Június 15, 2018, 22:25:50 pm CEST »
Egyébként jól jelölted be, nem vagy PEP (legalábbis gondolom).  ;D
A Wiki szocikk alapjan ez egy penzmosas/korrupcio elleni vizsgalat, valszeg a legutobbi nehany penzmozgas vagy annak nagysaga bejelzett nekik valamiert random modon. Nem hiszem, hogy jelent barmit is. Nincs epeszu korrupt politikus aki a Skrill segedelmevel mosna a kenopenzet, de ha van, akkor is az anyukaja vagy a szomszed gazszerelo neven lenne a szamla.

Nem elérhető MarkoPolo

• Tősgyökeres
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #3080 Dátum: Június 29, 2018, 23:27:35 pm CEST »
Lassan 1 éve nem használtam a skrillt kártyámat, azonban most ismét szükségem lenne rá, de a PIN kódra sajnos nem emlékszem. járt már valaki így?  Mi a leggyorabb megoldás?

Nem elérhető FafNirRr

• Kezdő
  • **
  • Kedvenc iroda: Pinnacle
« Válasz #3081 Dátum: Június 30, 2018, 01:53:54 am CEST »
Belépsz a skrill accountodba --> Skrill Prepaid Card --> PIN Retrieval --> Beírod a kártyád azonosító számát és megkapod a PIN kódját.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető r.smyth

• Haladó
  • Kedvenc iroda: bet365
« Válasz #3082 Dátum: Július 10, 2018, 07:21:27 am CEST »
Hali
Skrill mióta kéri hogy a facebookal leellenőrizzen?

Nem elérhető MarkoPolo

• Tősgyökeres
« Válasz #3083 Dátum: Július 10, 2018, 09:34:42 am CEST »
Hali
Nekem nem kérte sose, gyanakodnék adathalászatra. hogy akar FB vel ellenőrizni?

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #3084 Dátum: Július 10, 2018, 10:44:36 am CEST »
Nem adathalaszat. Egy modja hogy verifikald magad. Ezzel kivalthatod a webcamosat pl.

Persze frissen regisztralt 0ismerosos fbkal nem mukodik nekem viszont fully verified lett minden. 20mp volt.

Nem elérhető guderian066

• Kezdő
  • **
  • Kedvenc iroda: Bwin
« Válasz #3085 Dátum: Július 10, 2018, 15:12:11 pm CEST »
Személyivel már nem lehet?

Nem elérhető r.smyth

• Haladó
« Válasz #3086 Dátum: Július 11, 2018, 08:23:53 am CEST »
Hali
Végöl rányomtam mert nincs kamom és már vagy egy éve nem tudtam az uccsó verifield, ilyen olyan okok miatt megcsinálni így meg pár mp és meglett. De azért ez elég érdekes akkor is.

Nem elérhető kishandris

• Újonc
  • *
  • Kedvenc iroda: Bet365
« Válasz #3087 Dátum: Július 11, 2018, 14:15:41 pm CEST »
https://www.ewallet-optimizer.com/mastercards-not-available-non-sepa-countries-anymore/
Ezek szerint, ez miatt nem lehet már használni a skrill prepaid kártyákat?Most akkor pénzkidobás volt ilyen kártyát csinálni?Mert nem tudom levenni a pénzemet skrill számlámról!

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #3088 Dátum: Július 11, 2018, 15:40:27 pm CEST »
https://www.ewallet-optimizer.com/mastercards-not-available-non-sepa-countries-anymore/
Ezek szerint, ez miatt nem lehet már használni a skrill prepaid kártyákat?Most akkor pénzkidobás volt ilyen kártyát csinálni?Mert nem tudom levenni a pénzemet skrill számlámról!

A fenti táblázatban a SEPA országok vannak.
Aki nincs benne, az nem rendelhet kártyát a számlájához.
(lejjebb görgetve ott van a non-SEPA lista is egyébként, na ők szívnak ezzel)

Nem elérhető Tomka

• Tősgyökeres
  • ~ Gólvadász ~
« Válasz #3089 Dátum: Július 11, 2018, 15:56:09 pm CEST »

Most direkt lefordíttattam a fordítóval is, ha nem tud valaki angolul... és szerintem tökéletesen érhető:

"Kérjük, ellenőrizze a következő táblázatot, amely tartalmazza az összes SEPA-országot. Ha ebben a táblázatban nem találja meg a lakóhely szerinti országot, akkor nem rendelhet új MasterCard-t a Skrill vagy a NETELLER számlájára:"

Olyan értetlenek tudnak lenni az emberek...  ???

Sportfogadas.org

Bet365 foci-vb
« Válasz #3089 Dátum: Július 11, 2018, 15:56:09 pm CEST »