Február 22, 2019, 10:53:49 am CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 258718 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető JohnnyFirpo

• Tősgyökeres
Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #3180 Dátum: November 30, 2018, 12:45:15 pm CET »
érdekes ami lekertem pénzt mashonnan skrillre azt engedte befizetni de amit mas kuldott szemelyesen azt nem

Nem elérhető JohnnyFirpo

• Tősgyökeres
« Válasz #3181 Dátum: December 01, 2018, 11:59:11 am CET »
Hello
Nekem ez a gondom nem enged befizetni
Másnak is volt ilyen?
azt irtak hogy ezt amit vki kuldott szemelyesen csak kuldeni tudom masnak....

Nem elérhető saviola8321

• Tősgyökeres
« Válasz #3182 Dátum: December 03, 2018, 09:26:21 am CET »
Légyszives segítsetek mar milyrn email cimen lehet őket elérni amin tudok reklamálni? mert 4 napja írtam nekik és válasura sem méltatnak. a help@skrill.com cimre irtam nekik.

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Régi motoros
« Válasz #3183 Dátum: December 03, 2018, 11:39:56 am CET »
Légyszives segítsetek mar milyrn email cimen lehet őket elérni amin tudok reklamálni? mert 4 napja írtam nekik és válasura sem méltatnak. a help@skrill.com cimre irtam nekik.

Itt próbáltad (WEB)?

https://www.skrill.com/en/support#/path/1048967012/Contact-us.htm

Vagy: +44 203 308 2520

Nem elérhető Maestro90

« Válasz #3184 Dátum: December 04, 2018, 22:18:34 pm CET »
Sziasztok.Ti tapasztaltatok már olyat,hogy hitelesített skrill számlán nem tudtok egy irodához befizetni vagy pénzt küldeni másik skrill felhasználónak?Nálam ez a helyzet."Your transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact Skrill customer service for assistance."Ezzel az üzenettel blokkolja a skrill összes tranzakciómat.Megkérdeztem tőlük,hogy mi lehet a gond,azt írták töröljem a cookie-kat,próbáljak másik böngészőt stb stb.Próbáltam több készüléket,különböző ip-címmel,de ugyanez a helyzet.Valaki tapasztalt már ilyet?Köszönöm a segítséget.

Nem elérhető Maestro90

« Válasz #3185 Dátum: December 09, 2018, 18:40:08 pm CET »
Tudja valaki,hogy mi a szar van a skrill-el?13 napja várok hogy hitelesítsék az euros skrill számlámat!November 26-án csináltam meg az online verifikációt.Azóta email-en is elküldtem nekik a személyit,de semmi.Elképesztő.6 emailt küldtem nekik azóta,egyszer válaszoltak,hogy rengeteg a dolguk,pár nap és végeznek.De ennek másfél hete és azóta egy email-re se válaszoltak.Online se lehet már kérdést beadni náluk.Felmentem a twitter és a facebook oldalukra és a friss posztjaikhoz tucatjával érkeznek a panaszos levelek,hogy nem hitelesítik a számlákat és csúsznak a kifizetésekkel.Valaki 3 hete vár már.Mi folyik velük????

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #3186 Dátum: December 10, 2018, 09:01:00 am CET »
Tudja valaki,hogy mi a szar van a skrill-el?13 napja várok hogy hitelesítsék az euros skrill számlámat!November 26-án csináltam meg az online verifikációt.Azóta email-en is elküldtem nekik a személyit,de semmi.Elképesztő.6 emailt küldtem nekik azóta,egyszer válaszoltak,hogy rengeteg a dolguk,pár nap és végeznek.De ennek másfél hete és azóta egy email-re se válaszoltak.Online se lehet már kérdést beadni náluk.Felmentem a twitter és a facebook oldalukra és a friss posztjaikhoz tucatjával érkeznek a panaszos levelek,hogy nem hitelesítik a számlákat és csúsznak a kifizetésekkel.Valaki 3 hete vár már.Mi folyik velük????

Jelenleg nem használom, de kérlek írd már be ide, hogy mi a történet folytatása, mert érdekel... Meg ha esetleg tudsz valami konkrétabbat, hogy mi van velük. Köszi!  :o

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #3186 Dátum: December 10, 2018, 09:01:00 am CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető Maestro90

« Válasz #3187 Dátum: December 10, 2018, 10:09:14 am CET »
Itt próbáltad (WEB)?

Itt sem lehet őket elérni.Próbáltam,nem veszik fel a telefont.

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Régi motoros
« Válasz #3188 Dátum: December 10, 2018, 10:30:42 am CET »
Itt próbáltad (WEB)?

Itt sem lehet őket elérni.Próbáltam,nem veszik fel a telefont.

Próbáltad hétkőzben, munkaidőben?

Elérhető Bucak77

• Haladó
« Válasz #3189 Dátum: December 18, 2018, 10:26:08 am CET »
Látom már lehet küldeni másnak ingyen pénzt a bankszámlájára...??? Jól értelmezem?

Elérhető Bucak77

• Haladó
« Válasz #3190 Dátum: December 18, 2018, 10:34:21 am CET »
Látom már lehet küldeni másnak ingyen pénzt a bankszámlájára...??? Jól értelmezem?

Vagy nem  :laugh:... Számláról számlára lehet és magyarból nem lehet magyarba ...

Nem elérhető six

• Kezdő
  • **
« Válasz #3191 Dátum: Január 03, 2019, 20:51:27 pm CET »
Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem,hogy Skrillre azaz a Raiffeisen számlára mert ugye oda kell utalni,az mennyire probléma ha én devizában,euróban  indítottam el az utalást?Mármint hogy úgy érkezzen a Skrill, Raiffeisen-es számlára? Köszönöm

Nem elérhető Ecallpinshap

• Újonc
  • *
  • Kedvenc iroda: Betfair
« Válasz #3192 Dátum: Január 05, 2019, 11:39:05 am CET »
Sziasztok!

Következő a problémám:
Nyitottam SKRILL számlát, befizettem MasterCarddal, nyitottam PokerStars.ES fiókot, be akartam fizetni SKRILL-ről, ami  nem megy. Ilyen kérdés/beállítás, hogy gambling vagy non-gambling célra lesz e használva a SKRILL, sehol nem volt, mégsem engedélyezett a gambling... :( A bank egyébként Unicredit. Mit tehetek? Fontos, hogy működjön a SKRILL-Stars közti tranzakció!
Screenshotok:
SKRILL egyenleget ezen a felületen töltöttem fel a bankkártyával:

Ez látható, mikor a spanyol Starsra szeretnék befizetni:

Nem elérhető NoCukor

• Haladó
« Válasz #3193 Dátum: Január 05, 2019, 12:47:15 pm CET »
Sziasztok!

Következő a problémám:
Nyitottam SKRILL számlát, befizettem MasterCarddal, nyitottam PokerStars.ES fiókot, be akartam fizetni SKRILL-ről, ami  nem megy. Ilyen kérdés/beállítás, hogy gambling vagy non-gambling célra lesz e használva a SKRILL, sehol nem volt, mégsem engedélyezett a gambling... :( A bank egyébként Unicredit. Mit tehetek? Fontos, hogy működjön a SKRILL-Stars közti tranzakció!
Screenshotok:
SKRILL egyenleget ezen a felületen töltöttem fel a bankkártyával:

Ez látható, mikor a spanyol Starsra szeretnék befizetni:

A Skrill felületén van lehetőséged Bitcoint venni a "CRYPTO" fül alatt. Vegyél amennyit enged, majd add el ugyanott. Kicsit ráfizetős ugyan, de megoldja a problémádat.

Nem elérhető Ecallpinshap

• Újonc
  • *
  • Kedvenc iroda: Betfair
« Válasz #3194 Dátum: Január 05, 2019, 13:10:29 pm CET »
Kösz, én besz..rok ha ezzel a trükkel tényleg "átverem" :D 100%, hogy működik?

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #3194 Dátum: Január 05, 2019, 13:10:29 pm CET »