Április 25, 2019, 12:15:25 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 262920 alkalommal)

Számlája és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Admin

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #3195 Dátum: Január 05, 2019, 13:12:30 pm CET »
Kösz, én besz..rok ha ezzel a trükkel tényleg "átverem" :D 100%, hogy működik?

Már többször javasolva volt. Próba, cseresznye.  ;D

Nem elérhető Ecallpinshap

« Válasz #3196 Dátum: Január 05, 2019, 13:18:25 pm CET »
Kösz srácok, akkor rá is rántok   :great:

Nem elérhető BaXee

« Válasz #3197 Dátum: Január 05, 2019, 13:56:00 pm CET »
Kösz srácok, akkor rá is rántok   :great:
Húha, ennyire azért ne nyílj meg nekünk, maradjon a négy fal között  ;D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #3198 Dátum: Január 08, 2019, 11:17:39 am CET »
Skrill változások 2019 Március 13-tól:

1. Skrill Service Fees

The following change shall apply to the service fee referenced in the Skrill Account Terms of Use:

Your Skrill Account is free for personal use as long as you login or make a transaction at least every 12 months. If you don't do this, a monthly service fee of EUR 5.00 (or equivalent) will be deducted monthly from the funds in your Account.

Konkrétan egy év során legalább egyszer be kell lépned a Skrilles számládra, annak érdekében, hogy ne vonjanak le 5 eurós kezelési költséget. Nyilván ez a változás nem érinti azokat akik rendszeresen használják a számlájukat.

2. Termination or suspension of your Skrill Account

We may now at any time suspend or terminate your Skrill Account without notice if we have reason to believe that another Skrill or NETELLER account held by you has been used for any fraudulent activity, money laundering, terrorism financing or other criminal activity.

Mosásra csak a mosógépet használd, meg egy kis mosóport, esetleg öblítőt.   ;D
« Utoljára szerkesztve: Január 08, 2019, 11:20:29 am CET írta SPF Admin »

Nem elérhető p22

Re:Skrill Infó
« Válasz #3199 Dátum: Január 08, 2019, 11:59:23 am CET »
Elég belépni vagy pénzt is mozgatni kell a költségek elkerüléséért?

Nem elérhető petercrouch

« Válasz #3200 Dátum: Január 08, 2019, 12:49:47 pm CET »
Elég belépni vagy pénzt is mozgatni kell a költségek elkerüléséért?

Elég belépni.

Nem elérhető six

« Válasz #3201 Dátum: Január 08, 2019, 19:24:09 pm CET »
Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem,ha Skrillre pénteken kora reggel küldtem pénzt,akkor annak a mai napon rajta kellene lenni a számlán?A bankom még  pénteken ,miután  elküldtem,1-2 óra  múlva  teljesítette  is az utalást.Illetve lehet hogy hülyeség volt,de ezt utólag vettem észre,hogy devizában utaltam.Viszont akkor ha nem fogadták el a devizát,akkor nem kellett volna már visszautalni a pénzt?

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #3201 Dátum: Január 08, 2019, 19:24:09 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #3202 Dátum: Január 09, 2019, 12:03:07 pm CET »
Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem,ha Skrillre pénteken kora reggel küldtem pénzt,akkor annak a mai napon rajta kellene lenni a számlán?A bankom még  pénteken ,miután  elküldtem,1-2 óra  múlva  teljesítette  is az utalást.Illetve lehet hogy hülyeség volt,de ezt utólag vettem észre,hogy devizában utaltam.Viszont akkor ha nem fogadták el a devizát,akkor nem kellett volna már visszautalni a pénzt?

A Skrilles számlád milyen pénznemben van? Az lehet, hogy neked azt írták, hogy teljesítették az utalást, de ez még nem 100%. Ha például péntek délután utaltál, akkor az a nap már kiesik, így a tegnap este még csak a második munkanap végénél tartottál. Bizonyos esetekben 2-5 munkanap.

Nem elérhető six

« Válasz #3203 Dátum: Január 09, 2019, 14:07:52 pm CET »
Eurós a Skrilles számlám.Péntek kora reggel utaltam.Utólag jöttem rá,hogy lehet hülyeség volt euróba indítani az utalást.Mert elvileg forintban kellene indítani az utalást.De mindegy mert most várakoznom kell így is úgy is,majd kiderül.

Nem elérhető Superhero

« Válasz #3204 Dátum: Január 10, 2019, 14:07:09 pm CET »
Sziasztok! Skrill kiutalás bankszámlára mennyi idő mostanában? Köszi!

Nem elérhető flamman

« Válasz #3205 Dátum: Január 10, 2019, 15:13:05 pm CET »
Sziasztok! Skrill kiutalás bankszámlára mennyi idő mostanában? Köszi!

Helló. Én pár napja egyik reggel igényeltem, másnap a bankszámlámon volt.

Nem elérhető stdavid

« Válasz #3206 Dátum: Január 17, 2019, 02:56:17 am CET »
Hali!

Skrillről fizettem be bet365-re pár napja, tegnap volt is egy kifizetésem betről Skrillre. Most ezzel az összeggel szeretnék újra befizetni bet365-re, erre azt jelzi, hogy az egyenlegem nem használhatom gamblingre.. Ez hogy lehet? Hát a bet365-től jött alapból a pénz, amit amúgy is Skrillről fizettem be oda.
Vki találkozott hasonlóval? Vip support még nem jelzett vissza..

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #3207 Dátum: Január 17, 2019, 17:53:59 pm CET »
Hali!

Skrillről fizettem be bet365-re pár napja, tegnap volt is egy kifizetésem betről Skrillre. Most ezzel az összeggel szeretnék újra befizetni bet365-re, erre azt jelzi, hogy az egyenlegem nem használhatom gamblingre.. Ez hogy lehet? Hát a bet365-től jött alapból a pénz, amit amúgy is Skrillről fizettem be oda.

Hasonló problémám van 2-3 napja, csak nekem nem ezt írja ki, hogy gambling-re nem használhatom hanem valami más marhaságot, érvénytelen/régi jelszó, ilyesmi. Mindig ugyanaz a hibaüzenet, több irodához is megpróbáltam most befizetni mert előbb azt hittem csak egynél jön elő. Sőt, Netellerre sem enged átutalni pénzt, akkor is ugyanez az üzenet.
Írtam nekik, de hát Skrill ügyfélszolgálat....mindenki ismeri, örülhetsz ha válaszolnak valamit, mondjuk 2 hét múlva.

Nem elérhető pnzyfng

« Válasz #3208 Dátum: Január 18, 2019, 02:08:51 am CET »
Hasonló problémám van 2-3 napja, csak nekem nem ezt írja ki, hogy gambling-re nem használhatom hanem valami más marhaságot, érvénytelen/régi jelszó, ilyesmi. Mindig ugyanaz a hibaüzenet, több irodához is megpróbáltam most befizetni mert előbb azt hittem csak egynél jön elő. Sőt, Netellerre sem enged átutalni pénzt, akkor is ugyanez az üzenet.
Írtam nekik, de hát Skrill ügyfélszolgálat....mindenki ismeri, örülhetsz ha válaszolnak valamit, mondjuk 2 hét múlva.

undortó komolyan hogy mindenki le akarja szopni az ember pénzét ebben a köcsög világban. már azt várom mikor csinálja meg az iroda hogy elveszi valami mondvacsinált indokkal az ember befizetett egyenlegét... lefogadom hogy ilyen is lesz a jövőben

Nem elérhető Várda64

« Válasz #3209 Dátum: Január 18, 2019, 07:02:10 am CET »
Hali!

A kíváncsiság kedvéért kipróbáltam amit írtál, mert pár napja én is utaltam ki a bet365-ről. Semmi problémám nem volt, a szokásos módon ment minden.

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #3209 Dátum: Január 18, 2019, 07:02:10 am CET »