Április 04, 2020, 19:32:46 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 313105 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető r.smyth

Re:Skrill Infó
« Válasz #3450 Dátum: Március 10, 2020, 18:00:51 pm CET »
Skrillre visaról ezt írja ki mi a szösz ez? EXCEEDS LIMIT HUF 0.00

Nem elérhető Larsson

« Válasz #3451 Dátum: Március 10, 2020, 18:59:22 pm CET »
cookie törlés,másik böngésző probálgatni kell. Amióta van ez az azzonali átutalás azóta ilyen rossz  nekem.

Nem elérhető zbking

« Válasz #3452 Dátum: Március 10, 2020, 19:19:32 pm CET »
Skrillre visaról ezt írja ki mi a szösz ez? EXCEEDS LIMIT HUF 0.00
van ott egy link kattints ra
Kerni fog egy 4 jegyu kodot
Ezt az internetbankodban tudod megnezni egy korabbi visas skrill feltoltesnel
4szam+betuk, a 4 szamot keri. Mindegyik korabbi ezzel a 4 szammal kezdodik

Nem elérhető Zzz

« Válasz #3453 Dátum: Március 10, 2020, 20:02:20 pm CET »
van ott egy link kattints ra
Kerni fog egy 4 jegyu kodot
Ezt az internetbankodban tudod megnezni egy korabbi visas skrill feltoltesnel
4szam+betuk, a 4 szamot keri. Mindegyik korabbi ezzel a 4 szammal kezdodik
Milyen linkre gondolsz? Én nem látok ott olyat.

Nem elérhető sportbettorpro

« Válasz #3454 Dátum: Március 11, 2020, 10:04:38 am CET »
Ez a lakcím igazolása, ami nem lehet 90 napnál régebbi, ehhez milyen doku kell? Lehet bármi? Mi igazolja? Én is kinyomtathatok valami szöveget, ráírva a címemet.... Ja most látom, hogy vannak dokutípusok.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #3455 Dátum: Március 11, 2020, 15:00:39 pm CET »
Ez a lakcím igazolása, ami nem lehet 90 napnál régebbi, ehhez milyen doku kell? Lehet bármi? Mi igazolja? Én is kinyomtathatok valami szöveget, ráírva a címemet.... Ja most látom, hogy vannak dokutípusok.

@sportbettorpro  Telefonszámla pl, amit arra a címre postáztak ki neked, talán ez a legegyszerűbb. (De lehet valami közüzemi számla is... )

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető TiB

« Válasz #3456 Dátum: Március 11, 2020, 22:57:26 pm CET »
Mobilappon keresztül Visával elsőre ment tegnap a feltöltés, ma viszont már hibaüzenettel megállt.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #3456 Dátum: Március 11, 2020, 22:57:26 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

« Válasz #3457 Dátum: Március 12, 2020, 09:40:02 am CET »
@sportbettorpro  Telefonszámla pl, amit arra a címre postáztak ki neked, talán ez a legegyszerűbb. (De lehet valami közüzemi számla is... )

@zsivany20 , elküldtem nekik egy telószámlát, otthonit, amiben van net meg minden, azt írták, mobiltelefon-számla nem jó. Most elküldtem egy kormányhivatali végzést.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #3458 Dátum: Március 12, 2020, 09:54:30 am CET »
@zsivany20 , elküldtem nekik egy telószámlát, otthonit, amiben van net meg minden, azt írták, mobiltelefon-számla nem jó. Most elküldtem egy kormányhivatali végzést.

@sportbettorpro A mocskok... pedig telefonszámlát még az orosz irodák is elfogadnak...  :D Na de ez már tuti jó lesz akkor, amit most küldtél.

« Válasz #3459 Dátum: Március 17, 2020, 22:12:45 pm CET »
Sikerült az azonosítás. Befizetni is tudok. Kifizetni azonban nem kártyára. (A hónapban lejár.) Kifizetésnél kér egy 6 jegyű kódot (a belépésnél is kér egyet, mobilra jön), de nem küldi el sms-ben...

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3460 Dátum: Március 18, 2020, 10:33:42 am CET »
11 nap után végre hozzajutottam a pénzemhez és a Skrillem is már megfelelően működik. Nem volt könnyű szülés, csak 3-4 email váltás kellett hozzá... ;D Valami belső technikai hiba volt az oka. Csak azt nem értem, hogy nem csak velem fordult elő és nem első eset, miért nem adnak ki ilyenkor valamilyen közleményt és miért kell szerencsétlen usereknek állandóan egyesével rájuk irkalni... :D
Mondjuk az beszedes, hogy kb. mindig Rapid Transfer után jelentkezett a probléma és lett kb. teljesen blokkolva a számlám.
« Utoljára szerkesztve: Március 18, 2020, 11:25:03 am CET írta benedek185 »

Nem elérhető benedek185

« Válasz #3461 Dátum: Március 18, 2020, 10:35:54 am CET »
Sikerült az azonosítás. Befizetni is tudok. Kifizetni azonban nem kártyára. (A hónapban lejár.) Kifizetésnél kér egy 6 jegyű kódot (a belépésnél is kér egyet, mobilra jön), de nem küldi el sms-ben...

Nekem se jön meg csomoszor... ha meg igen, kb. fél óra múlva.   :D

Elérhető Adam2000

« Válasz #3462 Dátum: Március 19, 2020, 23:55:20 pm CET »
Valaki elmagyarázná nekem hogy mi a különbség a visa electron és a visa classic kártya között? Melyikkel lehet feltölteni a skrill számlát?

Nem elérhető Marki1337

« Válasz #3463 Dátum: Március 30, 2020, 18:40:51 pm CEST »
Hi!
Nem tudok befizetni a skrill kártyámról se a bet365 re se az 1xbetre, pedig Visa kártyáról töltöttem fel es próbáltam a crypto valuta váltást is, ráadásul regisztracional kiválasztottam a gamblinget. Irtam a supportnak de válasz nem igen akar jönni. Kínomban már próbáltam Netellert is arról sem enged. Kezd már teljesen káosz lenni ez nekem. Ötlet valakinek?

Nem elérhető zbking

« Válasz #3464 Dátum: Március 30, 2020, 19:05:17 pm CEST »
Hi!
Nem tudok befizetni a skrill kártyámról se a bet365 re se az 1xbetre, pedig Visa kártyáról töltöttem fel es próbáltam a crypto valuta váltást is, ráadásul regisztracional kiválasztottam a gamblinget. Irtam a supportnak de válasz nem igen akar jönni. Kínomban már próbáltam Netellert is arról sem enged. Kezd már teljesen káosz lenni ez nekem. Ötlet valakinek?
Fogadoirodakhoz nem a Skrill kartyaval kell befizetni, hanem valasztani kell a Skrill befizetest, es majd automatikusan bedobja a Skrill oldalat.
Ha jol ertettem amit irtal es mar a Skrillen van a penz.

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #3464 Dátum: Március 30, 2020, 19:05:17 pm CEST »