Július 21, 2019, 14:41:20 pm CEST

Szerző Téma: 7th heaven  (Megtekintve 6753 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Latzka

7th heaven
« Dátum: Január 03, 2010, 09:30:31 am CET »
Az egyik újévi fogadalmamat betartván elindítom pókeres naplómat. 17 500 Ft-ot fizettem be (~90$) a PokerWorld teremben, hogy összeszedjek 1750 FPP-t, amiértt 800 Savvypontot kapnék a már Tib által is említett oldaltól. Ebből megvehetném 700 pontért a Holdem Managert vagy 450 pontot 45 valós dollárra válthatnék.

Tegnap, hogy szokjam a termet lejátszottam egy 6+0,30$-os Super Turbo HU-t, amit sikerült behúzni. Bár 2 percenként nőttek a vakok, nem volt olyan gyors mint azt gondoltam volna, mert a vakok csak minimálisat emelkednek. A végén KK vs AQ-ban kitartottak a kings-ek. 2,1 FPP-t kaptam erre a játékra, szóval biztosan nem ezzel lehetne viszonylag gyorsan elérni az 1750-et. Ha fix limit cash gamen se pörögnek a pontok, akkor lehet nem fogom sokáig erőltetni ezt a termet, hanem inkább megyek máshová.

Bankroll:

PokerWorld: 95,7 $
Chocolate: 2,5 $

« Utoljára szerkesztve: Október 03, 2010, 20:18:26 pm CEST írta Latzka »

Nem elérhető Dris

Re: Latzka póker naplója
« Válasz #1 Dátum: Január 03, 2010, 12:06:05 pm CET »
Sok szerencsét hozzá:) Tegnap érzékeltem, hogy expekten milyen gyorsan nőnek az FPP-k, de oda nem láttam pokersavvysat. Várom a fejleményeket:)

Nem elérhető Latzka

« Válasz #2 Dátum: Január 04, 2010, 17:43:33 pm CET »
Csokin kb. a harmadik leosztásban sikerült nulláznom :D

Nem elérhető gigazo

« Válasz #3 Dátum: Január 04, 2010, 18:15:02 pm CET »
Az egyik újévi fogadalmamat betartván elindítom pókeres naplómat. 17 500 Ft-ot fizettem be (~90$) a PokerWorld teremben, hogy összeszedjek 1750 FPP-t, amiértt 800 Savvypontot kapnék a már Tib által is említett oldaltól. Ebből megvehetném 700 pontért a Holdem Managert vagy 450 pontot 45 valós dollárra válthatnék.

Tegnap, hogy szokjam a termet lejátszottam egy 6+0,30$-os Super Turbo HU-t, amit sikerült behúzni. Bár 2 percenként nőttek a vakok, nem volt olyan gyors mint azt gondoltam volna, mert a vakok csak minimálisat emelkednek. A végén KK vs AQ-ban kitartottak a kings-ek. 2,1 FPP-t kaptam erre a játékra, szóval biztosan nem ezzel lehetne viszonylag gyorsan elérni az 1750-et. Ha fix limit cash gamen se pörögnek a pontok, akkor lehet nem fogom sokáig erőltetni ezt a termet, hanem inkább megyek máshová.

Bankroll:

PokerWorld: 95,7 $
Chocolate: 2,5 $

Sok sikert!   :beerchug:

Nem elérhető Dris

« Válasz #4 Dátum: Január 04, 2010, 19:52:38 pm CET »
Csokin kb. a harmadik leosztásban sikerült nulláznom :D

Tegnap én is nulláztam a 1,5$-om expekten, AKe vs. QQ. Nem kaptam hozzá semmit, így a Dámák kitartottak.

Nem elérhető Latzka

« Válasz #5 Dátum: Január 20, 2010, 17:09:04 pm CET »
Hogy megy a pontgyűjtögetés ? Lassan jönnek ? Vagy már nem is játszol a Pokerworldön ? :)

Huhh, régen jártam erre, csak most észleltem ezt is. Szüneteltetve van, mert tényleg lassan jöttek a pontyok. A Starsos 500 FPP ehhez képest bakfity, legalábbis így látom.  Szóval lehet cash out lesz a vége, mert nem nagyon van időm komolyabban játszanom.

Nem elérhető Latzka

Yep!
« Válasz #6 Dátum: Január 22, 2010, 19:46:11 pm CET »
Dear Latzka,

Congratulations, you've successfully registered to play in this year's World Blogger Championship Of Online Poker (WBCOOP)!

Your account has been credited with a ticket which is good for entry into any and all of the tournaments beginning on January 25th. To check that your account has been credited with the ticket, click 'Requests' > 'Tournament Tickets' in the PokerStars lobby. The ticket is named 'WBCOOP 2010'.

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #6 Dátum: Január 22, 2010, 19:46:11 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető gigazo

« Válasz #7 Dátum: Január 23, 2010, 10:08:54 am CET »
Gratulálok!   Nagyon jó sok sikert   :beerchug:

Hol vagy Blogger?

Nem elérhető Latzka

« Válasz #8 Dátum: Január 23, 2010, 12:27:51 pm CET »
A legnagyobb magyar póker oldalon, de elég kihalt mostanában. Erre viszont pont jó volt, mert azt tudtam, hogy biztosan elfogadja azt a PS.

Nem elérhető Latzka

Re: Némó nyomában
« Válasz #9 Dátum: Szeptember 11, 2010, 08:13:09 am CEST »
Leheljünk ide egy kis életet,  mivel mostanában megjött a kedvem a játékhoz. Ez köszönhető a múltkori Partys freeknek, no meg persze Várda mester rendszeres jó eredményeinek. Időm csak hétvégente van tour-okra, akkor is csak ha nincs itt asszonypajti ;) Ha itt van, akkor double up-os versenyekkel próbálom majd összeszedni a verseny nevezési díjait.

Múlt hétvégén 4 versenyből semmi, pedig volt egy 13. és egy 17. hely. Kár, hogy csak a Top8 volt fizetős. Tegnap viszont megszületett az első Final table, ami már pénzt is ér, rebuy és add-on nélkül. Sajnos elsőnek kellett elhagynom azt asztalt egy szerencsétlen laptalálkozás miatt; kis vakból AK-val rátoltam a nagy vakra, aki AA-szal nem sokat hezitált a call-on :P
Még csak ismerkedem, hogy mely versenyek is számomra ideálisak; ez a 16-00 odakerült. Jó lenne ma is fogni valamit, az egeren kívül :D

Nem elérhető demi

« Válasz #10 Dátum: Szeptember 11, 2010, 12:21:49 pm CEST »
Sok sikert! :cya:

Nem elérhető Várda64

« Válasz #11 Dátum: Szeptember 11, 2010, 14:07:37 pm CEST »
Bravó Latzka! Gratulálok!  :great: :great:

Mondtam, hogy megtudod csinálni? Na erről beszéltem! Így tovább! Sose legyen rosszabb!  ;)  :ok:

Nem elérhető Latzka

« Válasz #12 Dátum: Szeptember 11, 2010, 18:00:53 pm CEST »
Köszi srácok! Sikerült újra lecsapni, de a 4. hely ellenére kissé csalódott vagyok. Két kulcspartiban is megkapta az ellenfelem a "szutykához" (4-3 és 6-10) a lapot, persze mindkét esetben riverre... Na alakulgat ez, holnap ismét nekifutok majd!

Nem elérhető Várda64

« Válasz #13 Dátum: Szeptember 11, 2010, 20:48:31 pm CEST »
Szép volt ez, nincs ezzel baj! Gratulálok!  :great:

Nem elérhető Latzka

Re: 7th heaven
« Válasz #14 Dátum: Október 03, 2010, 20:42:56 pm CEST »
Az expekt-en cashout volt és most a Poker Heaven-re esett a választásom a pókert tekintve. Ennek két oka volt:
az egyik, hogy olyan site kellett, ahol nem mosódik össze a pénz a sportfogadással; a másik pedig eme e-mail: "Megváltoztattuk a Rakeback szabályunkat, amely alapján Önnek 30% Rakeback jár, ha a rake eléri a minimum €10-ot havonta"
Mivel kevés időm jut játékra, így a havi 100€ minimum rake nem jönne össze mikro szinten; így viszont végre meg lehet az első rakebackem. Azt hiszem év végéig van ez az ajánlatuk, addig ha nem bukom el a pénzt biztosan nem lesz újabb teremváltás.

Szóval befizettem 50€ és ezzel próbálok gazdálkodni. Míg expekten csak tourokat és DON-okat játszottam, addig itt a cash game-re fogok ráfeküdni. Beizzítottam az eddig általam nem sokat használt PokerTracker3-at és az ott gyűjtött adatokból remélem majd sikerül levonni a megfelelő konzekvenciát.
Igyekszem betartani a BRM-et és csak "legalul" játszani. Full table-höz sose volt kedvem, így csak is 5 fős shorthanded asztalokon fogok játszani; először fix limit 0,10/0,20-as szinten. Hétvégén még csak ez ment, de jövőhéten jön majd a no limit legalacsonyabb szintje a NL4 :)

Nagyon gyengén kezdtem, de elindultam fölfelé. PT szerint cash game alapján eddig -6,09$ a bukó. Összességében viszont +7,25€-ban vagyok, mert első nap becsúszott egy 10€ heads-up siker :P

Nincsenek nagy célok, csak játszogatni és nullszaldós játékkal egy kis rakebacket kitermelni. Hogy ez mennyi lehet azt egyelőre nem tudom megtippelni.
« Utoljára szerkesztve: Október 03, 2010, 20:45:49 pm CEST írta Latzka »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #14 Dátum: Október 03, 2010, 20:42:56 pm CEST »