Június 03, 2020, 13:43:08 pm CEST

Szerző Téma: Paypal  (Megtekintve 25592 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Cpt. Szikla

Re:Paypal
« Válasz #90 Dátum: December 25, 2016, 15:17:46 pm CET »
Újfajta Skrill kártyát nem tudok hozzáadni a kontómhoz. Régivel gond nélkül ment, főleg ebay-ezésre használtam, hogy ne legyen felesleges valutaátváltás. Másnál is hasonló a helyzet, mióta új kártya van?! - megoldva
« Utoljára szerkesztve: December 29, 2016, 07:39:05 am CET írta Cpt. Szikla »

Nem elérhető butyi

« Válasz #91 Dátum: December 31, 2016, 09:37:45 am CET »
Újfajta Skrill kártyát nem tudok hozzáadni a kontómhoz. Régivel gond nélkül ment, főleg ebay-ezésre használtam, hogy ne legyen felesleges valutaátváltás. Másnál is hasonló a helyzet, mióta új kártya van?! - megoldva

mi a megoldás?  :beerchug:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Betman91

« Válasz #92 Dátum: December 13, 2019, 20:20:46 pm CET »
Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy régebben regisztráltam még otthon Magyarországon paypalra. Viszont így nem enged befizetni a kinti fogadóirodákhoz amikre a kinti címemmel regisztráltam. Szóval a kérdés az lenne, hogy paypalon megtudom e másítani a lakhelyet a külföldire, vagy esetleg zárolni lehet a számlát és újraregisztrálni? Vagy esetleg tudtok e más alternatívát, online pénztárcát amit külföldi lakcímre megtudok csinálni és aztán betudok vele fizetni.

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Grilled Cheese Sandwich
  • Profil oldal
« Válasz #93 Dátum: December 14, 2019, 00:01:49 am CET »
Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy régebben regisztráltam még otthon Magyarországon paypalra. Viszont így nem enged befizetni a kinti fogadóirodákhoz amikre a kinti címemmel regisztráltam. Szóval a kérdés az lenne, hogy paypalon megtudom e másítani a lakhelyet a külföldire, vagy esetleg zárolni lehet a számlát és újraregisztrálni? Vagy esetleg tudtok e más alternatívát, online pénztárcát amit külföldi lakcímre megtudok csinálni és aztán betudok vele fizetni.
Igen, pontosan ezt kell tenned. Zard be a magyar paypalod es nyiss ujat egy masik email cimmel.
Miutan bevitted az uj lakhelyed szerinti lakcim/kartya/bankszamlaszam adatokat tudod majd hasznalni gond nelkul.

Nem elérhető lazanyja

« Válasz #94 Dátum: Február 16, 2020, 19:26:29 pm CET »
Sziasztok! Nem használtam még paypalt... Hol találom az Id-t?

Nem elérhető flamman

« Válasz #95 Dátum: Február 17, 2020, 08:55:35 am CET »
Sziasztok! Nem használtam még paypalt... Hol találom az Id-t?

Paypal ID-nek a hozzá tartozó e-mail címet szokták megadni.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #95 Dátum: Február 17, 2020, 08:55:35 am CET »