December 12, 2019, 06:34:15 am CET

Szerző Téma: Cesc18 pókeres naplója...  (Megtekintve 8561 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető th3PR0j3ct0r

Re: Cesc18 pókeres naplója...
« Válasz #30 Dátum: Április 15, 2011, 01:35:33 am CEST »
SH-n pöppet nagyobb a szórás, de tény, hogy ott sokkal izgalmasabba  játék.

Az, hogy nem haladsz, ne keserítsen el... Tanulj, élvezd a játékot.  A befektetett idő és meló előbb-utóbb megtérül.

Nem elérhető Stevan87

« Válasz #31 Dátum: Április 15, 2011, 10:01:38 am CEST »

Az, hogy nem haladsz, ne keserítsen el... Tanulj, élvezd a játékot.  A befektetett idő és meló előbb-utóbb megtérül.

Ezt én is így gondolom:)

Nem elérhető Cesc18

« Válasz #32 Dátum: Április 28, 2011, 13:38:10 pm CEST »
Régen játszottam legutóbb, a snooker VB miatt nem volt időm, most délelőtt viszont újra leültem az asztalokhoz. Jó kis session volt ez, sokkal jobb SH asztalokon. Full Tilt megdobott 20$ bónusszal, 50FTP után 2$-t írnak jóvá. Elég korrekt :ok:

Nem elérhető mgabesz07

« Válasz #33 Dátum: Április 28, 2011, 14:15:22 pm CEST »

Ez abszolút így van. És ha Mergen 4 amerikai ül az asztalnál már tudom, hogy ITM vagyok, ha nyerem a KK vs. Q2 all-int. :)

Nem elérhető Cesc18

« Válasz #34 Dátum: Május 01, 2011, 23:44:07 pm CEST »
BetFred-en új befizetőknek volt 1k freeroll... elindultam rajta és 15. lettem. Sajnos AKs kevés volt 55 ellen így kipottyantam.

Full Tilt-en is toltam egy session-t, kivételesen ma is pluszos lett. Bár ma mocskosul mákoltak a fishek.

Nem elérhető frostling

« Válasz #35 Dátum: Május 02, 2011, 21:44:40 pm CEST »
Gratulálok! :beerchug:

A fishek mákolása nagyon bosszantó, a rohadék lyukas, lehetetlen soraikkal, ami Riveren beesik általában v. a 92 és 86 párjaikkal, ami bejön, vicc, de ez van, ezt is be kell kalkulálnunk, még ha fáj is$$$

Nem elérhető Cesc18

« Válasz #36 Dátum: Május 04, 2011, 12:52:58 pm CEST »
Tegnap valami mocskosul szétkaptak riveren... amit két nap alatt sikerült felépítenem azt 1 óra alatt elvette a gép.

Bemásolok egy gyöngyszemet, ezzel kezdődött... Ez az agyhalott barom nem tudom mit képzelt. Ok, hogy gombról megadja az emelésem pre-flop 910-el. De, hogy floppon visszaemel majd az all in-om is megadja... Mondom ha színe van akkor kifizetem, drill-eket is... De ááá mi a kurva anyjára gondolt. Ez a rohadt tetves gép meg persze, hogy leadja neki...
Képtelen vagyok feldolgozni. Legyen ilyenből 1 vagy 2 de hogy 10 az már mindennek a teteje. Le is szarom innentől, inkább elverem a pénzt valami rebuy-os tornán. Ennek fullra nincs értelme micro limiten. Ennyire kevés pénzből nem lehet megváltani a világot. Akkor voltam idióta amikor az 50$-al NL5-ön kezdtem el játszani. Most meg csak toporzékolok egy helyben és idegrohamot kapok minden ilyen idióta leosztás után.

Elég volt ez a közel 20k leosztás... hiába vagyok türelmes az ilyenekkel nem tudok mit kezdeni. Hiába jön be hogy az egyik nap nem mákolják le ezeket, a másik nap igen és gyakorlatilag semennyit nem haladtam előre.

Kész feladom! Majd inkább valami normális összeget befizetek egy terembe ahol van bónusz és akkor ráérek egy helyben toporzékolni, legalább a bónusz összege meglesz.
« Utoljára szerkesztve: Május 04, 2011, 12:55:45 pm CEST írta Cesc18 »

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #36 Dátum: Május 04, 2011, 12:52:58 pm CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető frostling

« Válasz #37 Dátum: Május 06, 2011, 07:57:49 am CEST »
Részvétem, ez jogosan csapta ki a biztosítékot, sajna erről írtam, ilyeneket kaptam én is rendesen, engem is szétvágott az ideg, nem csoda.

Hihetetlen fishek vannak és megadják a semmit és a rohadék lyukas sor lejön Riverrel, durva.

Engem is jól leettek PS - on, rendesen megfogyatkoztam $$.

Remélem nagyot fordul a kocka a javunkra.

Nem elérhető umekumek

« Válasz #38 Dátum: Május 06, 2011, 08:43:44 am CEST »
Ne add fel Cesc!

A póker már csak ilyen, még a legjobb játékosoknak is szokott lenni gyenge napjuk/sorozatuk. Gondolj arra hogy amíg te jól döntöttél és úgy veszítesz, akkor nincs probléma mert hosszútávon te leszel a nyerő, és nem a halak. A br-menedzsmentről pedig már írtam, pont erre gondoltam ezek alatt.

Nem elérhető Latzka

« Válasz #39 Dátum: Május 06, 2011, 09:29:32 am CEST »
Szintén azt mondom ne add fel, de magam részéről örülök, hogy mostanában szinte alig játszok.

Tegnap elindultam egy kb. 70 fős, tárgynyereményes freen. Szünetig csak pár vaklopásom volt, semmi extra. A pauza utáni első két kör viszont rögtön taccsra vágott. Először JJ-vel kapok flopra egy gyönyörű J54-et; itt all-in kerülünk és mutat AK-t. Turn 3-as, river 2-es; paff..
Utána a maradékkal pár száz zsetonnal insta all-in J8-cal AJ ellen. Tény hogy jóval rosszabb voltam, de mégis vezettem egy 8-sal egészen a river ászig. Csak nevettem az egészen, de ha ez valami pénzes tour vagy sit&go lett volna, akkor biztosan idegbajt kapok.

Nem elérhető Cesc18

« Válasz #40 Dátum: Május 14, 2011, 13:34:59 pm CEST »
Nem adtam fel. Természetesen nem bírtam ki, hogy ne játsszak. Igazából sajnáltam elcseszni ezt a pénzt, inkább játszogatok belőle, legalább a pontok gyűlnek amiből meg majd veszek 1-2 pólót.
Nem tudom mi lett, de az utóbbi 5 session-öm pluszos lett :) Mondjuk változtattam egy-két dologban. Böngésztem a pokertrackerben és bukkantam érdekes infókra. Pl a gombról minuszos voltam és onnan játszottam meg a legtöbb kezet. Majdnem 35%-on állt a VPIP-m gombról. Kicsit visszább vettem és gombról is feszesebben játszok. Végleg beláttam, hogy micro limiten értelmetlen blöffölni. Hosszútávon biztos nem nyereséges. Jó néha azért nem bírom ki, de jóval kevesebbszer teszem, mint a "karrierem" elején. Sikerült jó asztalokat kifognom és kivételesen a fish-ek sem mákoltak le. Pl ilyeneket fosztottam ki, hogy közel 50 leosztás után 87%-os VPIP-vel és 82% PFR-el állt a tag. Gyakorlatilag szinte mindig emelt és szerencsére KK-val vertem a K8-át (pre flop all in mentünk :)). Másik asztalon tilten lévő csávóka is 78s-el all in ment pre flop, AK-m verte. Szóval mostanában rám mosolygott a szerencse.
Ja és most elsőnek 30$ felett a bankom. Pontosan 36.60$ :ok: Valójában 7 nyertes session sorozatban vagyok, mert van ez a 20$-os bónusz amit adtak és mindig 50 pont után jóváírnak 2$-t. Az 5 session előtt volt egy pár centes minuszos, de épp akkor gyűlt ki az 50 pont így pluszos lett az is.  
Lehet az is közrejátszik, hogy mindegyik session-t 23:00 és 01:00 között toltam. Ezelőtt inkább 7-8 körül és délben ültem be... Úgy néz ki az esti-hajnali mezőny fekszik nekem.
« Utoljára szerkesztve: Május 14, 2011, 13:37:08 pm CEST írta Cesc18 »

Nem elérhető umekumek

« Válasz #41 Dátum: Május 14, 2011, 21:17:09 pm CEST »
Micro limiten tényleg nem gond ha kevés a steal buttonról, persze azért használd ki a lehetőségeket, de ha kicsit feszesebben lopsz az nem probléma. Blöffölni meg nincs értelme, ha átlátnád az összes +EV-s blöff spotot akkor lehetne jövedelmező, de a fishek miatt mint írtam: nincs értelme. Tudom az nem nagy izgalom hogy a jó lapot valuebeteled, a rosszat meg eldobod, de itt csak ennyi a dolgod kb.

Nem elérhető Cesc18

« Válasz #42 Dátum: Május 19, 2011, 12:35:17 pm CEST »
Megdobott a Full Tilt két 2$-os Rush Poker Tickettel. NL5 a legkisebb Rush Pokerben így oda ültem be, az elején kicsit fura volt, de utána elkaptam a fonalat. 14.20$ volt a legtöbb ameddig feltudtam tornázni, viszont 50 pontot el kellett érni, hogy enyém legyen a lóvé. 23:00 előtt egy kicsivel kezdtem és 01:45-ig toltam kb. A végén már nagyon szenvedtem, hogy az a pár pont meglegyen, rossz döntések sorozatát hoztam, de szerencsére még így is kicsivel 10$ felett zártam :ok:

Nem elérhető Milan

« Válasz #43 Dátum: Május 19, 2011, 12:59:52 pm CEST »
Megdobott a Full Tilt két 2$-os Rush Poker Tickettel. NL5 a legkisebb Rush Pokerben így oda ültem be, az elején kicsit fura volt, de utána elkaptam a fonalat. 14.20$ volt a legtöbb ameddig feltudtam tornázni, viszont 50 pontot el kellett érni, hogy enyém legyen a lóvé. 23:00 előtt egy kicsivel kezdtem és 01:45-ig toltam kb. A végén már nagyon szenvedtem, hogy az a pár pont meglegyen, rossz döntések sorozatát hoztam, de szerencsére még így is kicsivel 10$ felett zártam :ok:

Gratula Cesc18:beerchug:

Nem elérhető Cesc18

Re:Cesc18 pókeres naplója...
« Válasz #44 Dátum: November 16, 2011, 12:35:28 pm CET »
Tegnapi sivár napon újra leültem játszani, nézegettem merre vannak freerollok, végül a PKR mellett döntöttem, úgyis 100 éve játszottam ott utoljára. Ma a 20$-os freerollon :) 222 indulóból sikerült a 2. helyen végeznem. Igaz az összdíjazás az finoman szólva sem magas, viszont itt legalább normális játék folyik. Az indulók legnagyobb része komolyan veszi és így lehet egy jót játszani.

Kicsit a versenyről. Nem indult túl jól, miután a 3. leosztásban leamortizáltam a zsetonom 200-ra, de mivel kicsik voltak a vakok így volt időm kivárni egy jó lapot, amivel taroltam is és felháromszoroztam magam. Innen már tudtam normálisan játszani, és szépen növeltem is zsetonom. A szünetben kb 50-en maradtunk, 8. legtöbb zsetonom volt akkor, szóval egész jól feltornáztam. A FT-re érkezve 2. legtöbb, majd többször is voltam CL. A HU-t is majd dupla annyi zsetonnal kezdtem, mint ellenfelem, egy hajszálra voltam a győzelemhez. Q9-em csapott össze a Q7-jével, végül a riverre leesett lappal feleztünk. A 7-es páromat J8-al verte turnön.

Ebből a 3$-ból majd nézek valami versenyt, hátha sikerül ott is elcsípni valami jó helyezést!

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #44 Dátum: November 16, 2011, 12:35:28 pm CET »