Filmek, sorozatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Itt lehet beszélgetni az általunk kedvelt filmekről, sorozatokról:)

Remélem aktív lesz a topik.

Legjobb sorozat:Rescue me (Ments meg)   :D

Én ezeket szoktam nézni: NCIS tengerészeti helyszínelők, Dr. Csont, Dr. House, Gyilkos elmék, Döglött akták, CSI: Miami helyszinelők

Számomra az Elit alakulat a legjobb sorozat. Igaz ez csak minisorozat, de nahyon jól feldolgozza a II. vht. +igaz történeten alapszik, ami miatt jobban szeretem. Aki nem látta az feltétlenül nézze meg.  GYilkos elméket régebben néztem, de ma már nincs sok időm rá.

Sziasztok! Nekem NCIS, Gyilkos elmék, Hazudj ha tudsz, a kedvenc. De most nyáron, hogy van jobban időm tvzni, tetszik a reklám barátok, így jártam anyátokkal is.

A Gyilkos elmékben valamikor elég durva részek vannak és olvastam régebben, hogy ezek megtörtént esetek, mert rendőrségi aktákból csinálják a filmet.

Igen, vannak kemény részek. De odabilincseli az embert a képernyő elé, talán pont emiatt is. Egyébként nekem úgy tűnik, hogy Rossi-val jobb részek készültek, mint Gedeon-nal. De lehet, hogy csak azokra a részekre kevésbé emlékszem.

Én a tengerészeti helyszínelőket szoktam nagy odaadással nézni.

Pampalini, Rumcájsz

De jó ideje már nem megy egyik sem  ;D

Vasököl (Real Steel)

Aki még nem látta ezt a filmet,annak csak ajánlani tudom,hogy nézze meg,mert nagyon nagy film!!  :)

http://www.port.hu/vasokol_real_steel/pls/fi/films.film_page?i_film_id=118983

Feláldozhatók 1-2 és az Elrabolva 1-2 is nagyon jo szerintem!!:)

Jó halott ez a kis topik de azért beírom az idetévedőknek hogy aki kedveli a Római kori filmeket/sorozatokat az a Róma és Spartacus nevű sorozatokat nézze meg tokkal vonóval. Garantáltan beszippant ;)

A Multimédia résznél mindkettőnek külön topikja van.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 11, 2013, 08:53:33
A Multimédia résznél mindkettőnek külön topikja van.

Nem vettem észre :) megkukkantom :)

Látom ez egy döglött topic, de azért belinkelem...
Ma jött ki az új Star Wars film 2. trailere....

https://www.youtube.com/watch?t=90&v=ngElkyQ6Rhs

Vélemények? Én valamiért komoly buktát jósolok neki...de remélem tévedek..