Május 24, 2019, 00:50:12 am CEST

Szerző Téma: Bwin Póker Infó  (Megtekintve 3153 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Milan

Bwin Póker Infó
« Dátum: December 22, 2010, 15:59:32 pm CET »

Ha bármilyen kérdésed van a Bwin Pókerrel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Nem elérhető demi

Re: Bwin Póker Infó
« Válasz #1 Dátum: December 25, 2010, 20:58:41 pm CET »
Sziasztok!
Szükségem lenne egy bwines fórumlakó segítségére. Haverom a számlájáról mentené ki a pénzét MBre,de az igazolványfeltöltés csak jövőre lesz neki aktuális. :))
Nem nagy összeg,de abból 10%ot ad a segítségért.
Előre is köszi!

Nem elérhető Milan

« Válasz #2 Dátum: December 26, 2010, 17:42:42 pm CET »
Sziasztok!
Szükségem lenne egy bwines fórumlakó segítségére. Haverom a számlájáról mentené ki a pénzét MBre,de az igazolványfeltöltés csak jövőre lesz neki aktuális. :))
Nem nagy összeg,de abból 10%ot ad a segítségért.
Előre is köszi!

Ugye tudjátok, hogy az ilyesmi mindkét számla zárolásával is végződhet?

Nem elérhető demi

« Válasz #3 Dátum: December 26, 2010, 22:57:10 pm CET »
ööööö....nem. ;D

Nem elérhető meszja

Re:Bwin Póker Infó
« Válasz #4 Dátum: Március 29, 2012, 23:48:06 pm CEST »
Hali!
Csak szöveges formába lehet visszanézni a parti történetet? Nem mutatja képpel?

Nem elérhető Dacsi

« Válasz #5 Dátum: Július 28, 2012, 20:50:04 pm CEST »
Az 1000 dolláros freerollon nyertem egy 1.2 dolláros jegyet, csak azt nem tudom mire lehet beváltani... próbáltam már mindenre, de nem engedett regisztrálni sehol. Bejelentkeztem bwin-re is, de ott sem írja csak ezt: Freeroll Win – check your bonuses   2012. 07. 29. 17:40

Valaki nyert már ilyet? Mit lehet ezzel kezdeni?

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #6 Dátum: Július 29, 2012, 06:12:56 am CEST »
Az 1000 dolláros freerollon nyertem egy 1.2 dolláros jegyet, csak azt nem tudom mire lehet beváltani... próbáltam már mindenre, de nem engedett regisztrálni sehol. Bejelentkeztem bwin-re is, de ott sem írja csak ezt: Freeroll Win – check your bonuses   2012. 07. 29. 17:40

Valaki nyert már ilyet? Mit lehet ezzel kezdeni?

Már rég játszottam itt, de úgy rémlik, hogy meg kell nyitni a versenyek listáját, és a megnevezések előtt bal oldalon látni fogsz egy zöld színű jelzést, ami azt jelöli, hogy oda ülhetsz be. Remélem tudtam segíteni!

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #6 Dátum: Július 29, 2012, 06:12:56 am CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető ncis88

« Válasz #7 Dátum: Július 29, 2012, 06:21:23 am CEST »
1 pókerponttal lehet kiváltani. Nem oly rég én is nyertem 1$-t és egy 1.20as tokent, és csak 0.94PP-t tudtam gyűjteni, így nem tudtam kiváltani.Még.

Nem elérhető Dacsi

« Válasz #8 Dátum: Július 29, 2012, 08:37:20 am CEST »
Már rég játszottam itt, de úgy rémlik, hogy meg kell nyitni a versenyek listáját, és a megnevezések előtt bal oldalon látni fogsz egy zöld színű jelzést, ami azt jelöli, hogy oda ülhetsz be. Remélem tudtam segíteni!

Igen, én is kerestem a zöld jelet, de nincs sehol...Közben láttam tegnap, hogy mások is panaszkodtak a chatben, hogy nem kapták meg...

Idézet
1 pókerponttal lehet kiváltani. Nem oly rég én is nyertem 1$-t és egy 1.20as tokent, és csak 0.94PP-t tudtam gyűjteni, így nem tudtam kiváltani.Még.
És erre csak 1 napot adnak? :( Sajna így akkor nem lesz belőle semmi...

Nem elérhető ncis88

« Válasz #9 Dátum: Július 29, 2012, 15:39:29 pm CEST »
30 vagy 90 nap

nézd meg a számlám/Póker(bal oldalt)

Nem elérhető Dacsi

« Válasz #10 Dátum: Július 29, 2012, 15:41:19 pm CEST »
30 vagy 90 nap

nézd meg a számlám/Póker(bal oldalt)

Azt már néztem. Nekem a mai nap 17:40 van írva. Ezért kérdeztem, de csak amolyan költői kérdés volt! :)

Nem elérhető oakland23

« Válasz #11 Dátum: Október 12, 2016, 10:51:32 am CEST »
Letöltöttem a bwin-nél a póker szoftvert, installáltam, aztán mikor nyitnám meg, akkor semmi...
Amikor kattintok, a kis kezdő panel felugrik, de kb. egy másodperc múlva el is tűnik...
Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma. Talán a blokkolás árthat neki, vagy a gépemnél nincs meg valami, ami miatt nem fut?

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #12 Dátum: Október 12, 2016, 12:00:37 pm CEST »
Letöltöttem a bwin-nél a póker szoftvert, installáltam, aztán mikor nyitnám meg, akkor semmi...
Amikor kattintok, a kis kezdő panel felugrik, de kb. egy másodperc múlva el is tűnik...
Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma. Talán a blokkolás árthat neki, vagy a gépemnél nincs meg valami, ami miatt nem fut?

Nálam rendben megy (macintosh), szóval nem valószínű hogy a blokkolás.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #12 Dátum: Október 12, 2016, 12:00:37 pm CEST »