Január 19, 2019, 13:12:54 pm CET

Szerző Téma: SPF Kupa Infó  (Megtekintve 38944 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Greipel

Re:SPF Kupa Infó
« Válasz #510 Dátum: Január 09, 2019, 22:28:10 pm CET »
Ma tippelni szerettem volna 16.20-16.25 körül. Épp ment a tv-ben a DARTS VB. Meglepődve láttam, hogy a 16.30-ra kiírt meccs Smith M- Henderson J már javában folyt. Az eredmények.com szerint 16.15-kor kezdődött, a tippelhetők között bennragadt vagy rossz idővel jelent meg. Sokszor volt már ilyen probléma, nem célszerű ilyenkor erre tippelni, hisz senki nem tudja azt állítani, hogy nem tudott a tényleges kezdésről.
Meglepetésre Henderson kezdett jobban, így egy hendikeppet tippelni ilyenkor ( 16.29 ) nem nagy bátorság ! Meglepetésemet tovább növelte, hogy az "ellenfelem" megtette ezt a hendikep tippet akkor amikor a meccs már ment. Én azt nem tudom, hogy ez mennyire volt sportszerű de az eredmények.com oldalat ha segítségül hívta ( ez normális ) akkor láthatta, hogy a meccs megy. Történtek már hasonlóak nem tudom mi lesz a döntés.

Ma nem tudom, hogy csalt-e valaki vagy sem, de ugyanez most a helyzet a Waites-Veenstra meccsel.

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Régi motoros
Re:SPF Kupa Infó
« Válasz #511 Dátum: Január 09, 2019, 23:04:56 pm CET »
Ma nem tudom, hogy csalt-e valaki vagy sem, de ugyanez most a helyzet a Waites-Veenstra meccsel.

Egyetlen egy tipp született az illető meccsre, az is délben.  ;)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #511 Dátum: Január 09, 2019, 23:04:56 pm CET »