Január 26, 2020, 07:42:35 am CET

Szerző Téma: SPF Kupa Infó  (Megtekintve 45854 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vmlinuz

Re:SPF Kupa Infó
« Válasz #570 Dátum: December 26, 2019, 14:42:40 pm CET »
Igen, az esemény dátuma számit, nem a beküldés napja.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető BobyBob

« Válasz #571 Dátum: December 29, 2019, 18:35:41 pm CET »
Sziasztok! Kb. 1 évvel ezelőtt volt téma az h valaki egy az egyben ugyanazt a tippet teszi mint a másik a kieséses szakaszban. Akkor olyasmit lehetett olvasni h lehet lesz rá megoldás. Az e havi játékban én is ennek lettem áldozata és másoknál is láttam ilyet, arra lennék kíváncsi h lehet-e ez ellen valami szabályt kitalálni? Tudom ez plusz munkával is járhat azoknak akik javítgatják, ezért teljes mértékben elfogadom azt is ha minden marad ugyanúgy.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #572 Dátum: Január 15, 2020, 14:53:12 pm CET »
Sziasztok! Kb. 1 évvel ezelőtt volt téma az h valaki egy az egyben ugyanazt a tippet teszi mint a másik a kieséses szakaszban. Akkor olyasmit lehetett olvasni h lehet lesz rá megoldás. Az e havi játékban én is ennek lettem áldozata és másoknál is láttam ilyet, arra lennék kíváncsi h lehet-e ez ellen valami szabályt kitalálni? Tudom ez plusz munkával is járhat azoknak akik javítgatják, ezért teljes mértékben elfogadom azt is ha minden marad ugyanúgy.

Sajnos ez a dolog a tavaly elmaradt, viszont folyamatban van ennek a küszöbölése.

Valószínűleg úgy lesz megoldva, hogy a rájátszásban a párbajoknál egy eseményre csak egy tipp születhet. Amennyiben az egyik játékos tippelt egy eseményre, akkor az ellenfele ugyanarra már nem fog tudni.

Nem elérhető BobyBob

« Válasz #573 Dátum: Tegnap - 09:55:42 »
Köszönöm

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #573 Dátum: Tegnap - 09:55:42 »