Január 23, 2020, 06:56:24 am CET

Szerző Téma: Küzdősportok  (Megtekintve 26308 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TiB

Re:Küzdősportok
« Válasz #165 Dátum: December 07, 2019, 23:10:43 pm CET »
Okosan bokszolt Joshua, lényegében amúgy a biológia nyert, hosszú karok, magasság. De persze ezt tudni kell kihasználni is. Kész csoda, hogy Ruiz 12 menetig cipelte azt a pocakot :D

Nem elérhető TiB

« Válasz #166 Dátum: December 17, 2019, 20:25:08 pm CET »
Ezt nemrég olvastam Ali kapcsán, hiteles idézetnek tűnt az oldal alapján. Második saját topicomban megosztom veletek :)

"Hadováltam, hogy a boksz Istene vagyok, de ez stratégia, az ellenfél megijed, ha önbizalmat lát. De soha ne vegyél rólam példát. A minap egy srác odajött, és mondta, olyan akar lenni, mint én. Mondtam ezt most rögtön felejtsd el. Én a showt csinálom, de te menjél szépen haza és tanulj. Fejleszd az elméd, járj iskolába rendesen, sportolj, mert egészséges, de ne legyél bokszoló. Ez nem álom élet, ütik a fejed nap mint nap, ez nem jó, legyél doktor, legyél ügyvéd, legyél bármi más, amihez használod az eszed" - Muhammad Ali.

« Utoljára szerkesztve: December 17, 2019, 20:27:25 pm CET írta TiB »

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető TiB

« Válasz #167 Dátum: December 19, 2019, 12:01:28 pm CET »
Anthony Joshua az elmúlt fél évben alig mert nyilatkozni, most hogy legyőzte a kis hájast, egyből akkora lett az arca, mint régen. Ha csak mentális dolgokból indulok ki, szerintem még lesz veresége karrierje során. Bár ehhez kelleni fog az is, amit Wilder mondott, hogy legyen tökös és ne csak alibi meccseket szervezzenek neki.

Nem elérhető TiB

« Válasz #168 Dátum: Január 15, 2020, 12:37:33 pm CET »
Vasárnap hajnalban McGregor visszatér! Ellenfele Donald Cerrone lesz, aki legutóbbi két meccsén kiütéses vereséget szenvedett. Voltak jó meccsei, periódusai karrierje során, de ebből az ellenfélválasztásból látszik szerintem, hogy ez talán egy normálisabb visszatérés lesz McGregor részéről, elsőre egy verhető ellenféllel szemben.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #169 Dátum: Január 15, 2020, 13:10:48 pm CET »
Cerrone azért nem akárkiktől kapott ki az utsó két meccsén, kíváncsi vagyok, Conor mit tud mutatni most. Ami fix, győztesre itt nem mernék fogadni  :D
De ha már UFC, én Pettis 3.00-as oddsát nem igazán értem, miért ilyen magas?

Nem elérhető TiB

« Válasz #170 Dátum: Január 15, 2020, 15:46:41 pm CET »
Szerintem a pénz, a befektetők, Dana White, a UFC és McGregor karrierjének is érdeke, hogy a Cowboy ezt a meccset most elveszítse. Egy kis végkielégítéssel erre egész jól motiválható. Egyébként nem rossz bunyós, de a nagyobb falatok mindig megakadtak a torkán, a kisebb téttel bíró meccseken viszont nagyon élt.

Pettis magas szorzója szerintem a Diaz elleni vereségnek köszönhető. Ezúttal is egy jiu-jitsu mániás jön vele szembe, ráadásul egy brazil, és ha egy brazil tud jiu-jitsúzni, akkor rögtön favorit egy MMA-meccsen. Ez persze nem azt jelenti, hogy rá fogadnék ;D csak én mindig ezt látom a szorzókon, hogy a grappling a döntő.

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #171 Dátum: Január 16, 2020, 17:46:34 pm CET »
UFC: Conor McGregor visszatérése

Ellenfele egy tapasztalt bunyós lesz. Olvasd tovább

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #171 Dátum: Január 16, 2020, 17:46:34 pm CET »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető TiB

« Válasz #172 Dátum: Január 19, 2020, 09:47:54 am CET »
McGregor és az ellenfél nagymamája ;D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #173 Dátum: Tegnap - 14:00:13 »
Interjú Hegyi Barni profi bokszolóval

Fogyasztás és kerékpár mellett, Willie Pep is szóba került. Olvasd tovább

Nem elérhető TiB

« Válasz #174 Dátum: Tegnap - 17:38:15 »
Interjú Hegyi Barni profi bokszolóval

Fogyasztás és kerékpár mellett, Willie Pep is szóba került. Olvasd tovább

"Volt, hogy Mongóliába 12 óra alatt 3,8 kg adtam le! Durva volt".

Nagyon érdekel a fogyasztás témája, egyrészt hogyan veszítenek ennyi vizet ennyi idő alatt. Láttam is ilyet ismerősnél, de közben meg az is érdekes számomra, hogy ezt vajon megvizsgálták, hogy a durvább fogyasztással oké becsúsznak a súlyhatárba, de lesznek-e olyan fiziológiai következményei, amik negatívumként jönnek ki a meccsen.

Van is egy érdekes doku videó a témában:

Sportfogadas.org

Mérkőzéslista
« Válasz #174 Dátum: Tegnap - 17:38:15 »

Következő mérkőzések

2020 jan 26.

3:00 Fulton, Stephen - Khegai, Arnold

3:30 Hurd, Jarrett - Santana, Francisco

4:00 Garcia, D - Redkach, Ivan

2020 jan 31.

1:00 Paul, Jake - Gib, Ali Eson

2020 febr 8.

21:00 Brook, Kell - Deluca, Mark

Az odds-ok a következő időpontban voltak érvényesek: Ma, 3:00.