December 15, 2018, 02:53:38 am CET

Szerző Téma: Yogano  (Megtekintve 94215 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Powell

• Tősgyökeres
Re:Yogano
« Válasz #1770 Dátum: December 06, 2018, 17:14:18 pm CET »
én úgy csináltam,hogy beírtam mindent majd megpróbálkoztam a befizetéssel,ezután kiírta a hibát,kitöröltem az adatokat és úgy küldtem el nekik a printscreent

Nem elérhető foglalt

• Kezdő
  • **
« Válasz #1771 Dátum: December 06, 2018, 17:36:00 pm CET »
Beírtam egy kamu érvényesítő számot. Ha baj lesz majd perelem őket vagy 50 millió euróra:)
A paysafecarddal jól mellélőttem. A bwinen az payr volt, nem paysafe. Majd biztos felmegyek innen Pestre paysafecard kártyát venni. Rámenne egy napom. Hódmezővásárhelyen szerintem furcsán néznének, ha odamennék valahova paysafét venni:)

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #1772 Dátum: December 06, 2018, 19:24:00 pm CET »
Beírtam egy kamu érvényesítő számot. Ha baj lesz majd perelem őket vagy 50 millió euróra:)
A paysafecarddal jól mellélőttem. A bwinen az payr volt, nem paysafe. Majd biztos felmegyek innen Pestre paysafecard kártyát venni. Rámenne egy napom. Hódmezővásárhelyen szerintem furcsán néznének, ha odamennék valahova paysafét venni:)

Valamiért nem működik most a paysafecard.com oldalon lévő kereső, de ha van Relay/Immedio újságos Hódmezővásárhelyen, akkor ott azért kérdezz rá!

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető hubika88

« Válasz #1773 Dátum: December 06, 2018, 19:30:28 pm CET »
vagy OMV kuton is adnak

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető foglalt

• Kezdő
  • **
« Válasz #1774 Dátum: December 07, 2018, 20:44:19 pm CET »
Kivizsgálta a műszaki osztály a problémámat, és arra jutottak, hogy biztonsági okokból az országomban nem engedélyezett a bankkártyás fizetés. Lehet nem vagyok szimpatikus, ha nektek megengedik, pedig nem nyertem, még kifizetést sem kértem csak egyszer pár eurót. Kár értük, elég jó promók voltak. Még van 10 euróm, eljátszom az átbukás fordítottját, -új sportfogadói fogalomnak kitaláltam az odabukást.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #1774 Dátum: December 07, 2018, 20:44:19 pm CET »