Május 29, 2020, 05:09:04 am CEST

Szerző Téma: Fogadasi Strategiak  (Megtekintve 483711 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Schleck

Re:Fogadasi Strategiak
« Válasz #2235 Dátum: Február 03, 2019, 20:47:33 pm CET »
Sziasztok! Az eddigi sportfogadó pályafutásom alatt szinte csak és kizárólag a fociban utaztam. Az utóbbi pár hétben viszont felkeltettem valami az érdeklődésemet. Kézilabda. Mindig is érdekelt, de valamiért sosem fogadtam kézi meccsre. Egyenlőre papíron vezetem a képzeletbeli tippjeimet. Valami azonnal feltűnt. Szerintem ez nem lesz új info, de brutálisan kevés a döntetlen. 87 darab meccset tettem meg képzeletben papíron. Ebből egy sem lett döntetlen. A győztes csapatot 73 esetben találtam el. (jól választottam. sok statisztikát bújtam mellette, mert néha becsúsznak a döntetlenek. 5-ös 6-os kötésekben simán 1.4-1.5 az odds, ha azt teszi meg az ember, hogy valamelyik csapat nyer. Azt azért hozzátenném, hogy irgalmatlan nagy a bunda veszély. (kiugróan nagy a döntetlen odds) Mit gondoltok? Érdemes ezzel foglalkozni?

Amennyiben csak és kizárólag statisztikákból jósolsz, akkor inkább felejtsd el. Amennyiben nem, akkor csináld tovább papíron legalább fél-egy évig (szerintem).

Nem elérhető peshark

« Válasz #2236 Dátum: Február 10, 2019, 21:33:55 pm CET »
Vmi jó és egyszerű excelje van valakinek, amiben könnyen lehetne vezetni a tippeket? Semmi komoly, csak ha nem muszáj nem kreálnék magamnak sajátot :D
ha van bármi ilyen, egy emailben dobjátok már át... pesharke@gmail.com

Köszönöm!

Nem elérhető Tomka

« Válasz #2237 Dátum: Február 11, 2019, 10:46:11 am CET »
Vmi jó és egyszerű excelje van valakinek, amiben könnyen lehetne vezetni a tippeket? Semmi komoly, csak ha nem muszáj nem kreálnék magamnak sajátot :D
ha van bármi ilyen, egy emailben dobjátok már át... pesharke@gmail.com

Köszönöm!

Szia!

Nézz itt körbe: https://drive.google.com/drive/folders/1idQch4qyUd93Zj7nkLuMKMkzKlVIH7EW
Excelek mappáiban találsz értelemszerűen exceleket, hátha valamelyik eleget tesz. Van ott amit én csináltam illetve, amit valhonnan letöltöttem. :)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető wolfy

« Válasz #2238 Dátum: Július 19, 2019, 09:58:48 am CEST »
Szia!

Nézz itt körbe: https://drive.google.com/drive/folders/1idQch4qyUd93Zj7nkLuMKMkzKlVIH7EW
Excelek mappáiban találsz értelemszerűen exceleket, hátha valamelyik eleget tesz. Van ott amit én csináltam illetve, amit valhonnan letöltöttem. :)
Látom behalt ez a fórum, de azért írok ide. Ki tudja... hátha olvassa még valaki.  ;)
Na szóval...
Megtetszett Jaaas 1,4-es játéka és gondoltam kipróbálom.
Amilyen szerencsétlen vagyok, az első szelvényem egyből kuka.  :bash:
Én már csak ilyen vagyok, de nem adom fel.  ;D

A másik dolog...
Tomka oldaláról letöltöttem a system5.xls-t, gondoltam abban vezetem, de sajnos a "SZÓLÓ" nem működik és mivel jelszóval védett, nem is tudok belenézni, hogy mi lehet a baj.

Tomka, vagy valaki, aki olvassa ezt a fórumot, tudna esetleg segíteni ebben?

Nem elérhető Tomka

« Válasz #2239 Dátum: Július 19, 2019, 10:02:30 am CEST »
Látom behalt ez a fórum, de azért írok ide. Ki tudja... hátha olvassa még valaki.  ;)
Na szóval...
Megtetszett Jaaas 1,4-es játéka és gondoltam kipróbálom.
Amilyen szerencsétlen vagyok, az első szelvényem egyből kuka.  :bash:
Én már csak ilyen vagyok, de nem adom fel.  ;D

A másik dolog...
Tomka oldaláról letöltöttem a system5.xls-t, gondoltam abban vezetem, de sajnos a "SZÓLÓ" nem működik és mivel jelszóval védett, nem is tudok belenézni, hogy mi lehet a baj.

Tomka, vagy valaki, aki olvassa ezt a fórumot, tudna esetleg segíteni ebben?

Szia!

Elvileg nincs jelszóval védve. mit töltesz ki vagy hova akarsz írni, amit nem enged?

Nem elérhető wolfy

« Válasz #2240 Dátum: Július 19, 2019, 10:19:32 am CEST »

Szia!

Elvileg nincs jelszóval védve. mit töltesz ki vagy hova akarsz írni, amit nem enged?
Szia!
Mindenhova enged írni, csak nem számol.
Mikor beírom az oddsot, a tétet és kiválasztom a SZÓLÓ-t, akkor a várható nyereménybe és a nyereménybe a #HIÁNYZIK jelenik meg

Nem elérhető wolfy

« Válasz #2241 Dátum: Július 19, 2019, 16:04:48 pm CEST »
Íme a hiba

Sportfogadas.org

Sportfogadás Ajánlat
« Válasz #2241 Dátum: Július 19, 2019, 16:04:48 pm CEST »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #2242 Dátum: Október 10, 2019, 21:39:59 pm CEST »
Betfair: Mire számítsunk, ha 0.5 gól alatti kimenetelre játszunk?

Kielemeztük 50 meccs alapján, mikor mennyi profitot tehetünk zsebre. VIDEÓVAL! Tovább a cikkre

Nem elérhető peshark

« Válasz #2243 Dátum: November 19, 2019, 23:03:02 pm CET »
Sziasztok!!

1,45-1,55 kozotti oddsokkal foglalkoznek kizarolag, kivancsi lennek van-e valaki aki alkalmazott ilyen oddsokkal barmifele strategiat es ha igen, mennyire volt mukodekepes. Milyen bankkezeles, szolo tippek vagy esetleg 2-es kombik.. Minden tanacsot szivesen fogadnek!

pnzyfng

« Válasz #2244 Dátum: November 26, 2019, 10:00:38 am CET »
bet365 kivette a kínálatból a jégkorong meccsek előtti, első harmad 1.5 over/under fogadást
nem tudom mikor vehették ki, sok évig volt, most vettem észre hogy már nincs
0.5 és 2.5 over/under az van

csak érdekességképpen írom ki, hátha valakit érdekel, meg annak oka van ha kivették. más irodáknál maradt
« Utoljára szerkesztve: November 26, 2019, 10:24:50 am CET írta pnzyfng »

Nem elérhető flamman

« Válasz #2245 Dátum: November 26, 2019, 11:27:54 am CET »
bet365 kivette a kínálatból a jégkorong meccsek előtti, első harmad 1.5 over/under fogadást
nem tudom mikor vehették ki, sok évig volt, most vettem észre hogy már nincs
0.5 és 2.5 over/under az van

csak érdekességképpen írom ki, hátha valakit érdekel, meg annak oka van ha kivették. más irodáknál maradt

Nem vették ki. Van, hogy nap közben teszik ki, de meccsek előtt többnyire kikerül. Most csak hirtelen az NHL-re néztem rá az írásod után, de 3-ból 2 meccsen pl. ott van (a harmadik over 2, ott biztos alapból sok gólra számítanak).
Sok ilyenre tippelek, általában követem ezt a fogadási lehetőséget.

Nem elérhető flamman

« Válasz #2246 Dátum: November 26, 2019, 11:30:02 am CET »
Illetve a KHL-t megnézve minden meccshez van...

pnzyfng

« Válasz #2247 Dátum: November 26, 2019, 12:06:40 pm CET »
ja értem, én csak így néztem

Nem elérhető bbelthazor

« Válasz #2248 Dátum: December 01, 2019, 19:22:16 pm CET »
 :cya:
« Utoljára szerkesztve: December 01, 2019, 19:37:22 pm CET írta bbelthazor »

Nem elérhető drzdolik

« Válasz #2249 Dátum: December 11, 2019, 14:32:21 pm CET »
Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!

Melyik módszer segíthet nekem inkább (sportfogadás)?
Nagyon leegyszerűsítve a dolgot:
Téteket összegeket nem írok.

A, 99% eséllyel bekövetkező események (mondjuk ilyen Veszprém - Mezőkövesd kézi 1.01 szorzóért) 63 napon keresztül.
Ha egyszer elbukik, akkor jön a 2. sorozat.
Ha a második sorozat is elbukik, akkor 3. sorozat viszont ott már kb. 120 napon keresztül nem szabadna veszítenie.

B, Egy év alatt 24 szer indítani X téttel, egyenlő időközönként (kb 2 hetente) Itt a cél: 18/ 24 arány.
18 nyertes - 6 vesztes. Amiből ugye 12 (+) lesz.
Itt ha még 12-12 arányban találom el is a pénzemnél vagyok.

Viszont itt naponta olyan események kellenek aminek 95% a valószínűsége. Vagy 4 szer a 2 hetes időintervallum alatt 83% esélyűt eltalálni. Nyilván nem vaktában random választgatni, hanem amire érdemes.
Tehát itt mondjuk 2 hét alatt szombaton vasárnaponként 1.20 as szorzókat 1,20 a negyediken, az egy dupla. Kamatos kamat elven. Ha eléri a duplát, újra előlről X-ről kezdeni, ha elbukom valamikor akkor is az új periódust X el kezdeni. Itt sosincs tétemelés.

A válaszokat előre is köszönöm :)

Még esetleg arra gondoltam, hogy megosztani a kockázatot.
Az erre szánt pénz felét A módszerrel, másik felét B módszerrel. Így is ha valamelyik működne akkor a pénzemnél vagyok.
Viszont ha 2 szálon futtatom, az dupla időráfordítás. Ellenben a nyereség ugyanannyi mintha egy módszert futtatnék.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #2249 Dátum: December 11, 2019, 14:32:21 pm CET »