Augusztus 16, 2018, 15:53:00 pm CEST

Szerző Téma: Fogadasi Strategiak  (Megtekintve 416855 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető AC_28

• Tősgyökeres
  • Kedvenc iroda: betfair
Re:Fogadasi Strategiak
« Válasz #2145 Dátum: Augusztus 08, 2018, 09:14:10 am CEST »
Oszinten, nem tartom jo strategianak azt ha valaki csupan odds szerint fogad. Meg akkor se ha leszukited a kivalasztast az szerint mit olvastal ki a public infokbol esetleg egy kis megerzest is hozzateszel... Ez keves igy...

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető flamman

• Tősgyökeres
  • Simply The Best
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #2146 Dátum: Augusztus 08, 2018, 09:56:30 am CEST »
Oszinten, nem tartom jo strategianak azt ha valaki csupan odds szerint fogad. Meg akkor se ha leszukited a kivalasztast az szerint mit olvastal ki a public infokbol esetleg egy kis megerzest is hozzateszel... Ez keves igy...

Én igen. Csak az az odds legyen minimum 2,00-es :)
Kb. hasonló gyakorisággal fog bejönni, mint az 1,4-es...

Nem elérhető AC_28

• Tősgyökeres
« Válasz #2147 Dátum: Augusztus 08, 2018, 12:15:36 pm CEST »
Én igen. Csak az az odds legyen minimum 2,00-es :)
Kb. hasonló gyakorisággal fog bejönni, mint az 1,4-es...

...szerinted rajtam kivul hany ember hiszi el neked ezt?  ;D pedig igaz. amit csak akkor hiszel el amikor sajat szemeddel papiron feketen feheren latod...

Nem elérhető afrikailajos

• Tősgyökeres
  • Bűvös hatos
« Válasz #2148 Dátum: Augusztus 08, 2018, 13:47:51 pm CEST »
...szerinted rajtam kivul hany ember hiszi el neked ezt?  ;D pedig igaz. amit csak akkor hiszel el amikor sajat szemeddel papiron feketen feheren latod...
fibonacci és egy kis visszafele számolás, ez a titka

Nem elérhető flamman

• Tősgyökeres
  • Simply The Best
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #2149 Dátum: Augusztus 08, 2018, 14:06:45 pm CEST »

Így van :) Mindig példálózok, hogy pl. a maradj talpon játékokban első nap kb. fele (vagy legalábbis nagyon nagy százalék) kiesik az 1,20 oddsokkal...
Manapság a tippjátékot nem nagyon követem, mióta átalakították, de előtte is sosem azok nyertek, akik nagy százalékban kis oddsokat találtak el, hanem akik foci X-eket, nagy kosárhendiket stb. stb. tettek 3,50-3,80 oddsokon (pl. én is). Itt az a szólás érvényes, hogy jobb a ritka forint, mint a sűrű fillér.

Elérhető ricsi046

• Tősgyökeres
« Válasz #2150 Dátum: Augusztus 08, 2018, 14:26:15 pm CEST »
Szerintem a legjobb a 2.5-4-es tartomány, legalább is ha gólra fogadsz, bár ez csak saját vélemény, nekem ez vált be, persze ezzel se mentem sokra mert hiányzik az ami szerintem toronymagasan az első helyen áll azon a listán, ami a sikeres hosszútávú sportfogadáshoz szükséges, ez pedig az hogy fejben erős legyél, főleg ha elő fogadással foglalkozol, nem gondoltam hogy ha egyszer 6 számjegyűre feltornázom az egyenlegem akkor is el tudom bukni szinte rögtön, így 1 hónap munkája 2 nap alatt elveszett, mert egyszerűen nem tudok leszokni arról hogy mindig minden nap nyerni akarjak, és ez csak egy a sok közül
A másik hogy ha fogadsz akkor csak azzal kell foglalkozni, lehet hogy ez megint csak az én hülyeségem, de én közben kaszinón is játszottam, 2 perc alatt elbuktam 80 ezret és utána is voltam olyan okos hogy tovább folytassam, nem sokkal később már csak a pénzem fele volt meg, innen már nem volt visszaút, hiába tudtam hogy abba kell hagyni, nem hagytam abba

Mondjuk így ezt olvasgatva nem hiszem hogy bárki megvilágosodik, ehhez el kell követni a hibákat és rengeteget bukni, és még úgy se biztos hogy tanul az ember

Vagy csak jobb ha bizonyos emberek nem költenek egy Ft - ot se fogadásra, már inkább ebben hiszek

Nem elérhető AC_28

• Tősgyökeres
« Válasz #2151 Dátum: Augusztus 08, 2018, 15:09:48 pm CEST »
Ha ,,fejben eros" valaki de nem joe a money managementje, akkor semmire se megy... Ha egy honap munkajat elkurod 2 nap alatt akkor ott semmilyen money managemented se volt... A legegyszerubb legprimitivebb MM az 1% flat bettingel is tobb mint harom honapig elsz ugy hogy egyetlen tippednek se kell bejonnod. Mondjuk egy okos sportfogado nem cseszi el az egesz bakjat - ha elveszitenem a bankom 40% az mar rossz strategia.
Hibakat akkor kell csinalni amikor nem kerulnek sokba... szoval egy uj strategiat vagy papiron, de en inkabb fel egy euros tetekkel jatszom szazas bankal...

Nem elérhető Ken26

• Újonc
  • *
« Válasz #2152 Dátum: Augusztus 08, 2018, 17:39:02 pm CEST »

Nem odds szerint fogadok, csak kíváncsi voltam, hogy aki hasonló oddsokkal játszott, mint én, az milyen sikerrel tette ezt.

Egyébként a következő stratégiát már korábban használtam, azonban most újból belekezdtem:

kb. 1,5-es eredőjű szelvények,
    korábban kétesélyre játszottam, legtöbbet focit, de volt mellette általában mindenféle sport,
    mindig az aktuális bankom 10%-a volt a tét,
    naponta akár több szelvény,
    minden nap játszottam,

Eredmények:
    Tipp jó   187
    Tipp rossz   19
    Tipp %   91%

Szelvény jó   72
    Szelvény rossz   18
    Szelvény%   80%

Most az alábbiakon változtattam:

csak focira fogadok,
      nem játszok minden nap, csak amikor olyan mérkőzések vannak, amelyeknek szinte teljesen biztos vagyok a kimenetelében,
      a fogadások főleg ázsiai hendikepből állnak (ha esetleg pont annyival kap ki a csapat, akkor sem bukó a tét, hanem visszajár),
      egy szelvényen 2-3 meccs szerepel,

Nem sokat akarok nyerni egyből, hanem fokozatosan felépíteni a bankomat minél kevesebb bukó fogadással.
      Egy nyerő fogadással kb. 5%-kal növelhető így a bank, a bukó ugye -10%-ot jelent.

Azért érdekelt ez a stratégia, mert kíváncsi voltam, hogy kb. milyen hosszú nyerő sorozat építhető így fel.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #2152 Dátum: Augusztus 08, 2018, 17:39:02 pm CEST »