Február 23, 2019, 06:45:48 am CET

Szerző Téma: Fogadasi Strategiak  (Megtekintve 435916 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető drzdolik

• Haladó
Re:Fogadasi Strategiak
« Válasz #2235 Dátum: Január 25, 2019, 17:12:02 pm CET »
Köszönöm a választ igen remekül belövik.
De pl még sokszor idén adnak 1,10 egy Dormund meccsre vagy egy Realra, akkor idén érdemes a Dortmundra tenni az aktuális ellen, vagy PSG, Man City, de nem mindig mindenki ellen.
Persze így is csak lutri.

De ha nagyon egyszerűen írnám le a kiválasztási rendszert akkor van 100 db 1,10 es odds (nem annyi csak a példa kedvéért, mert én inkább 1,05-1,20 gondolkozok). Abból 10 tuti bukó lesz. Akkor marad 90 ami jó, én nekem 6-ot kell kiválasztani. Tehát nagyobb az esélyem arra, hogy a 90 be legyen mint a 10-ben. Mert ugye keveset játszok meg és nem 100 ilyen van, hanem jóval több, főleg a gólos és DNB fogadásokkal.
Mígy egy sima 2,5 felett alatt 1,85 - 1,85 oddson ott 50-50%.
Ezért írtam hogy kis oddsokat keresek.
Persze lehetséges hogy 3x egymás után is lesz benne rossz fogadás. De vállalni kell a kockázatot.

És ami a legfontosabb a tétemelésnél, hogy már az elsőt úgy kell megtenni mintha az lenne az utolsó, nem pedig úgy hogy most elmegy akkor mindegy úgy is nyer majd a következő.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető drzdolik

• Haladó
« Válasz #2236 Dátum: Január 25, 2019, 17:16:44 pm CET »
a 2. válaszra írnám hogy
3 próbálkozás után fogy el a bank

30 (3x10 és innen a 10) felett viszont már esélyes, hogy várható egy bukás.
Ezt most azzal írnám le, hogy a Barcelona nyer egymást után 3 meccset akkor a 4 et is simán nyerheti, ha 15-öt már várható hogy bukni fog, ha 40 et nyer egymás után, akkor már nagy eséllyel bukni fog, nem azért mert szar csapat, hanem mert ez a nagy számok törvénye...

matematikailag 10 esetből 1 szer fog bejönni hogy egymás után 3 vesztes legyen.
csak ugye ez nem úgy fog
lehet már az első 3 körösnél bukod, lehet csak az 50.-nél rontasz 3-at.

Nem elérhető pnzyfng

• Haladó
« Válasz #2237 Dátum: Január 25, 2019, 17:30:09 pm CET »
Köszönöm a választ igen remekül belövik.
De pl még sokszor idén adnak 1,10 egy Dormund meccsre vagy egy Realra, akkor idén érdemes a Dortmundra tenni az aktuális ellen, vagy PSG, Man City, de nem mindig mindenki ellen.
Persze így is csak lutri.

De ha nagyon egyszerűen írnám le a kiválasztási rendszert akkor van 100 db 1,10 es odds (nem annyi csak a példa kedvéért, mert én inkább 1,05-1,20 gondolkozok). Abból 10 tuti bukó lesz. Akkor marad 90 ami jó, én nekem 6-ot kell kiválasztani. Tehát nagyobb az esélyem arra, hogy a 90 be legyen mint a 10-ben. Mert ugye keveset játszok meg és nem 100 ilyen van, hanem jóval több, főleg a gólos és DNB fogadásokkal.
Mígy egy sima 2,5 felett alatt 1,85 - 1,85 oddson ott 50-50%.
Ezért írtam hogy kis oddsokat keresek.
Persze lehetséges hogy 3x egymás után is lesz benne rossz fogadás. De vállalni kell a kockázatot.

És ami a legfontosabb a tétemelésnél, hogy már az elsőt úgy kell megtenni mintha az lenne az utolsó, nem pedig úgy hogy most elmegy akkor mindegy úgy is nyer majd a következő.

Értelek. Én is ilyen alacsony oddsokkal foglalkozok, mert nekem hosszabb távon könnyebb velük plusszban lenni. Nem azért mert így több a zöld, hamem mert nagyob eséllyel találok el egy kis oddsokból összerakott 1,2-őt mintha egymagában megtennék egy 1,2 oddsot.

Szerintem csináld.

Véleményem szerint az egyetlen dolog amit nem tudnak az oddsokba kalkulálni az irodák az a kötés.

Nem elérhető kovacspeter05

• Újonc
  • *
« Válasz #2238 Dátum: Február 03, 2019, 10:54:13 am CET »
Sziasztok! Az eddigi sportfogadó pályafutásom alatt szinte csak és kizárólag a fociban utaztam. Az utóbbi pár hétben viszont felkeltettem valami az érdeklődésemet. Kézilabda. Mindig is érdekelt, de valamiért sosem fogadtam kézi meccsre. Egyenlőre papíron vezetem a képzeletbeli tippjeimet. Valami azonnal feltűnt. Szerintem ez nem lesz új info, de brutálisan kevés a döntetlen. 87 darab meccset tettem meg képzeletben papíron. Ebből egy sem lett döntetlen. A győztes csapatot 73 esetben találtam el. (jól választottam. sok statisztikát bújtam mellette, mert néha becsúsznak a döntetlenek. 5-ös 6-os kötésekben simán 1.4-1.5 az odds, ha azt teszi meg az ember, hogy valamelyik csapat nyer. Azt azért hozzátenném, hogy irgalmatlan nagy a bunda veszély. (kiugróan nagy a döntetlen odds) Mit gondoltok? Érdemes ezzel foglalkozni?

Nem elérhető Schleck

• Haladó
« Válasz #2239 Dátum: Február 03, 2019, 20:47:33 pm CET »
Sziasztok! Az eddigi sportfogadó pályafutásom alatt szinte csak és kizárólag a fociban utaztam. Az utóbbi pár hétben viszont felkeltettem valami az érdeklődésemet. Kézilabda. Mindig is érdekelt, de valamiért sosem fogadtam kézi meccsre. Egyenlőre papíron vezetem a képzeletbeli tippjeimet. Valami azonnal feltűnt. Szerintem ez nem lesz új info, de brutálisan kevés a döntetlen. 87 darab meccset tettem meg képzeletben papíron. Ebből egy sem lett döntetlen. A győztes csapatot 73 esetben találtam el. (jól választottam. sok statisztikát bújtam mellette, mert néha becsúsznak a döntetlenek. 5-ös 6-os kötésekben simán 1.4-1.5 az odds, ha azt teszi meg az ember, hogy valamelyik csapat nyer. Azt azért hozzátenném, hogy irgalmatlan nagy a bunda veszély. (kiugróan nagy a döntetlen odds) Mit gondoltok? Érdemes ezzel foglalkozni?

Amennyiben csak és kizárólag statisztikákból jósolsz, akkor inkább felejtsd el. Amennyiben nem, akkor csináld tovább papíron legalább fél-egy évig (szerintem).

Nem elérhető peshark

• Tősgyökeres
  • Kedvenc iroda: Bet365
« Válasz #2240 Dátum: Február 10, 2019, 21:33:55 pm CET »
Vmi jó és egyszerű excelje van valakinek, amiben könnyen lehetne vezetni a tippeket? Semmi komoly, csak ha nem muszáj nem kreálnék magamnak sajátot :D
ha van bármi ilyen, egy emailben dobjátok már át... pesharke@gmail.com

Köszönöm!

Nem elérhető Tomka

• Tősgyökeres
  • ~ Gólvadász ~
  • Kedvenc iroda: bet365
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #2241 Dátum: Február 11, 2019, 10:46:11 am CET »
Vmi jó és egyszerű excelje van valakinek, amiben könnyen lehetne vezetni a tippeket? Semmi komoly, csak ha nem muszáj nem kreálnék magamnak sajátot :D
ha van bármi ilyen, egy emailben dobjátok már át... pesharke@gmail.com

Köszönöm!

Szia!

Nézz itt körbe: https://drive.google.com/drive/folders/1idQch4qyUd93Zj7nkLuMKMkzKlVIH7EW
Excelek mappáiban találsz értelemszerűen exceleket, hátha valamelyik eleget tesz. Van ott amit én csináltam illetve, amit valhonnan letöltöttem. :)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #2241 Dátum: Február 11, 2019, 10:46:11 am CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.