December 10, 2019, 14:24:29 pm CET

Szerző Téma: Karácsonyi Adományozás 2012  (Megtekintve 13891 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Milan

Re:Karácsonyi Adományozás 2012
« Válasz #30 Dátum: December 13, 2012, 09:53:05 am CET »
Karácsonyi Adományozás 2012 - Már csak 3 nap maradt...

December 15-én lezárjuk az idei "Karácsonyi Adományozás" projektünket, így arra kérünk benneteket, ha lehetséges, s szeretnének adományozni, akkor ezt tegyétek meg szombat estig.

Esetleg ha csak jövő héten tudtok adományozni, az sem baj, csak kérlek jelezzétek szándékotokat szombat estig.

Köszönjük szépen az eddigi adományozóknak!

Közben jöhetnek a javaslatok is!  :beerchug:

Nem elérhető Lacapi

« Válasz #31 Dátum: December 13, 2012, 12:13:19 pm CET »
Annyi helyen szükség lenne, vagy inkább írjam azt, segítség lenne ez a pénz, hogy nehéz igazán okosat mondani. De leginkább még mindig egy beteg gyermeket ápoló család vagy egy olyan ember támogatása lenne a javaslatom, akinek egy segédeszköz megvásárlásához vagy egy műtét önrészéhez nyújt ez segítséget. De ha egy erdélyi vagy csángó kis falu óvodája lesz a célpont, ahol a gyerekek kapnak némi támogatást - legyen az könyv, kifestő vagy csak pár új játék - én ugyanúgy jövök jövőre is. Boldog karácsonyt mindenkinek! 

Nem elérhető Milan

« Válasz #32 Dátum: December 13, 2012, 23:05:53 pm CET »
Karácsonyi Adományozás 2012 (December 13) - Aktuális egyenleg: 105€ + 16000HUF.-

Nem elérhető Milan

« Válasz #33 Dátum: December 14, 2012, 11:43:07 am CET »
Karácsonyi Adományozás 2012 (December 14) - Aktuális egyenleg: 155€ + 16000HUF.-

:beerchug:

Nem elérhető Latzka

« Válasz #34 Dátum: December 14, 2012, 11:53:41 am CET »
Szépen hízik  :ok::beerchug:

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #35 Dátum: December 14, 2012, 16:44:00 pm CET »

December 15-én lezárjuk az idei "Karácsonyi Adományozás" projektünket, így arra kérünk benneteket, ha lehetséges, s szeretnének adományozni, akkor ezt tegyétek meg szombat estig.

Esetleg ha csak jövő héten tudtok adományozni, az sem baj, csak kérlek jelezzétek szándékotokat szombat estig.

Ha sikerül bejönnöm a SfGuru Női Kézilabda EB 2012 verseny első 3 helyezettje közé akkor én azzal a pénzel beszállok legyen az 5 vagy 10 esetleg 20euró. Azaz időt kérnék 17.ig, pillanatnyilag 4. vagyok de majd igyekszek....

Nem elérhető rosco

« Válasz #36 Dátum: December 14, 2012, 18:28:39 pm CET »
Ha sikerül bejönnöm a SfGuru Női Kézilabda EB 2012 verseny első 3 helyezettje közé akkor én azzal a pénzel beszállok legyen az 5 vagy 10 esetleg 20euró. Azaz időt kérnék 17.ig, pillanatnyilag 4. vagyok de majd igyekszek....

Susan nővér és az árvák nagyon szurkolnak neked! :ok:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #36 Dátum: December 14, 2012, 18:28:39 pm CET »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #37 Dátum: December 14, 2012, 21:27:49 pm CET »
Susan nővér és az árvák nagyon szurkolnak neked! :ok:

Látom nem csak én vagyok Bud Spencer fan  ;D

Nem elérhető rosco

« Válasz #38 Dátum: December 14, 2012, 22:37:24 pm CET »
Látom nem csak én vagyok Bud Spencer fan  ;D

Nem bizony! :great:

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #39 Dátum: December 17, 2012, 11:15:21 am CET »

Még ugyan nincs meg a hivatalos végeredmény a kéziguruban, de úgy gondolom hogy biztos a második helyem, mivel minden elemzés ki lett már értékelve és ugyan harmadik vagyok, de az egyik előttem levő játékos nem teljesitette a minimum tippet.

Mint ahogy már irtam azt a 10eurót én felajánlom, biztos jobb helyre került mint az én bet365 számlám  ;)

Nem elérhető Milan

« Válasz #40 Dátum: December 17, 2012, 12:39:43 pm CET »
Végső összeg: 230€ + 18500HUF.-

Köszönjük szépen!  :beerchug:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #41 Dátum: December 17, 2012, 13:46:31 pm CET »
Sziasztok!

Ahogy 2011-ben, úgy idén is felkerestük a Class Fm stábját, hogy a hozzájuk beérkezett kérelmek közül néhányat osszanak meg velünk is. Az itt leközölt családok szociális helyzetét a Class Fm a helyi önkormányzatoknál leellenőrizte.
Idén 82.000 forintnak megfelelő összeg gyűlt össze, amit szerencsés lenne ketté bontani, ahogy tavaly is tettük a 100.000 forinttal, így a szavazás első két helyezettje kapná az adományt. Az adományt valószínűleg utalni fogjuk, de ha van más ötlet, akkor azt szívesen várjuk. A szavazást csütörtök délután lezárjuk. Köszönjük a Class Fm segítségét.

1. Tibloddaróci család

smsben jelentkeztek. Egy Tibloddaróc nevű településen élnek. Őket hallgatva duplán hálát adtam a jó sorsomért. Két saját gyereket nevelnek, 16, és 18 éves lányt, és örökbe fogadtak egy cselekvőképtelen öt éves gyereket. Semmijük sincs. A szó legszorosabb értelmében. Van két hétre elegendő tűzifájuk, azt is hitelre kapták, áram sincs a lakásban. Leellenőriztem őket az önkormányzatnál, mert a nyomornak ez a szintje "gyanús", de ők sajnos tényleg így élnek. Bármi, szó szerint bármi segítség nekik. Tartós élelmiszer, tűzifa, ruhanemű, bármi. A nő már attól sírógörcsöt kapott, hogy visszahívtam. Nekik nagyon, nagyon nagy pénz lenne az az ötven, vagy húszezer, vagy bármennyi, mert egy fillérjük sincs.     

2. Győrasszonyfai család

Kedves Olvasó! Elsősorban 5 éves beteg kislányomnak szeretnék kérni gyümölcsöt. 1 éve lett beteg és sajnos még mindig nem tudják az orvosok, mit lehetne tenni érte. Folyamatosan hordjuk az orvoshoz és mindenféle gyógyszereket kap, de sajnos semmi sem segített eddig. Anyagilag amúgy is padlón voltunk, de ez teljesen földre lökött minket. Hónapról hónapra bűvészkedünk a csekkekkel, hogy legalább a gyógyszereket ki tudjuk váltani, és mellette még itt van a 3 gyerek is, akiknek azért enni is kell(ene) adni. Most éppen a telefonunkat kapcsolták ki. Kérem, ha lehetősége van, segítsen akármilyen aprósággal. 2 szem almának is örülne kislányom, vagy akármilyen apró "ajándéknak". A másik két gyerekünknek is szívesen fogadnánk bármilyen játékot, ruhát, amit karácsonyra adhatnánk nekik, mert idén önerőből nem tudjuk megoldani az ajándékozást, sőt nagy valószínűséggel karácsonyfa sem lesz és étel az asztalon. Szükség esetén minden orvosi papírt el tudok küldeni. Telefonszámot sajnos nem tudok megadni, mert teljesen kikapcsolták a telefonunkat, de a .......... telefonszámon tud utánunk érdeklődni a győrasszonyfai önkormányzatnál.

3. Nagykanizsai család

Egy édesapa kérése. Én egy Nagykanizsán élő 4 gyönyörű szép kislány büszke apukája vagyok. A lányok még óvodások 6,5,4 évesek .Lakás hitellel rendelkezünk ami olyan helyzetbe hozott bennünket, ami miatt van hogy még napokig kenyér is alig jut az asztalra .Én csípőprotézisre várok, munkát emiatt is nehezebben találok, munka lehetőség nincs. Az összes bevételünk 100 ezer Ft amit szinte mind elvisz a lakás hitel+rezsi,ez miatt élelmiszere is alig jut pénz. Végső elkeseredésemben szeretnék önökhöz fordulni , reggel halottam a rádióban tudnának nekünk segíteni. Nagyon szépen meg kérném önöket ha módjukban áll segíteni hogy szebbé tudjam tenni a családom karácsonyát nagyon hálás lennék önöknek. Amire szükségünk volna élelmiszer , a lányoknak játék, ruha nemű. Előre is nagyon szépen köszönjük a segítséget.

4. Juhász Dávid, a vesebeteg fiú

Bővebben itt olvashattok esetéről

5. Emilia 3 éves leukémiás kislány

Bővebben itt olvashattok esetéről
« Utoljára szerkesztve: December 17, 2012, 13:48:45 pm CET írta csacsa44 »

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #42 Dátum: December 17, 2012, 14:04:34 pm CET »
Húha , nem gondoltam volna hogy ilyen nehéz lesz, szinte könnybe lábadt a szemem. Hol kell szavazni? Az én 10eurómat is beleszámoltátok ugye? Nem lenne okosabb 3 felé is elosztani? Abból is kijönne egy-egy komolyabb bevásárlás

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #43 Dátum: December 17, 2012, 14:05:09 pm CET »
Látom már hol kell szavazni

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #44 Dátum: December 17, 2012, 14:18:40 pm CET »
Húha , nem gondoltam volna hogy ilyen nehéz lesz, szinte könnybe lábadt a szemem. Hol kell szavazni? Az én 10eurómat is beleszámoltátok ugye? Nem lenne okosabb 3 felé is elosztani? Abból is kijönne egy-egy komolyabb bevásárlás

Mindent beleszámoltunk!  ;) Az osztás természetesen megoldható, de mivel szűkös az idő, és nem tudjuk még pontosan a lebonyolítás menetét, ezért egyelőre várjunk még ezzel.

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #44 Dátum: December 17, 2012, 14:18:40 pm CET »