Augusztus 19, 2019, 21:24:02 pm CEST

Szerző Téma: Karácsonyi Adományozás 2012  (Megtekintve 13530 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kagawa

Re:Karácsonyi Adományozás 2012
« Válasz #75 Dátum: December 20, 2012, 19:05:56 pm CET »
Oké srácok, akkor azt mondom ne várjunk, nyakunkon a Karácsony, elutalom a harmadik részt a Győrasszonyfai családnak.

:ok: Jó helyen lesz ott is

Nem elérhető Lacibá

« Válasz #76 Dátum: December 20, 2012, 19:31:15 pm CET »
Most már megbocsássatok, talán ez offtopik lenne, de mégis itt a helye.
Egy közösségi alapitványnál (be)dolgozok, és meglep az adományozok hozzáállása, véleménye.
Mi is gyűjtést szerveztünk, de azt nem nyúltuk le. Minden befolyt összegről pontos könyvelést végeztünk, feltérképeztük a segélyre szoruló családokat, és annak rendje és módja szerint kiosztottuk az összegyűlt tárgyakat, és élelmiszert.
Kérésem, ha valakinek van valami bizonyitéka, hogy valmelyik egyesület vagy alpitvány visszaélt a dologgal, kérem, hogy privátba jelezzétek, szükséges lépéseket megtegyük. Azt nem tehetjük, hogy feláldozva családot, időt Önzetlenül dolgozunk és mások aláássák munkánkat. Előre is köszönöm.

Nem elérhető szumos

« Válasz #77 Dátum: December 20, 2012, 20:01:42 pm CET »
Laci!

Ne vedd magadra a hozzáállásunk. Tudod errefelé ez már nálunk "iparággá" nőtte ki magát. Az alapítványok elég nagy hányada kamu. Illetve nem kamu, csak kötnek egy szerződést a támogatandó féllel, hogy ők gyűjtenek nekik pénzt, az ő nevükben, illetve rájuk hivatkozva, de az összeszedett pénz 5-10%-át adják csak át, mert a többi az ő "költségeiket" fedezi.
A legtöbben belemennek, mert az 5-10% több, mint a nulla. Az alapítványok errefelé többnyire így működnek... Illetve ennél is tudok durvábbakat, amik jogilag legálisak, de nem fejtem ki...
Alapítvány:  :noway:

Nem elérhető Milan

« Válasz #78 Dátum: December 20, 2012, 20:38:14 pm CET »
"Kinek nem inge, ne vegye magára"

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #79 Dátum: December 20, 2012, 21:01:55 pm CET »
Mindhárom utalás megtörtént, sőt Dávid már meg is kapta a pénzt!  :beerchug: Egyébként írtam Dávidnak, hogy szeretettel várjuk Őt a fórumon, remélem egy-két mondat erejéig találkozhatunk vele!  ;)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Milan

« Válasz #80 Dátum: December 20, 2012, 23:51:58 pm CET »
Mindhárom utalás megtörtént, sőt Dávid már meg is kapta a pénzt!  :beerchug: Egyébként írtam Dávidnak, hogy szeretettel várjuk Őt a fórumon, remélem egy-két mondat erejéig találkozhatunk vele!  ;)

:beerchug:

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #81 Dátum: December 21, 2012, 01:37:26 am CET »

:great: :great: :great:

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #81 Dátum: December 21, 2012, 01:37:26 am CET »
5.000 Forint Ingyenes Fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a regisztrációs bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #82 Dátum: December 21, 2012, 12:13:45 pm CET »
A Tibloddaróci családhoz is megérkezett a pénz. Tömény 1 perces zokogás közepette próbálta megköszönni Valéria a segítséget, azt hiszem többet nem kell hozzáfűznöm, ill. akarom mondani: Szuperek vagytok!  :ok:
Dávidról már írtam, már csak a Győrasszonyfai család maradt hátra, ill. tőlük, megpróbáltam "kiharcolni"  :D egy közös családi fotót, már csak erre várok..  ;)     

"smsben jelentkeztek. Egy Tibloddaróc nevű településen élnek. Őket hallgatva duplán hálát adtam a jó sorsomért. Két saját gyereket nevelnek, 16, és 18 éves lányt, és örökbe fogadtak egy cselekvőképtelen öt éves gyereket. Semmijük sincs. A szó legszorosabb értelmében. Van két hétre elegendő tűzifájuk, azt is hitelre kapták, áram sincs a lakásban. Leellenőriztem őket az önkormányzatnál, mert a nyomornak ez a szintje "gyanús", de ők sajnos tényleg így élnek. Bármi, szó szerint bármi segítség nekik. Tartós élelmiszer, tűzifa, ruhanemű, bármi. A nő már attól sírógörcsöt kapott, hogy visszahívtam. Nekik nagyon, nagyon nagy pénz lenne az az ötven, vagy húszezer, vagy bármennyi, mert egy fillérjük sincs."   

Nem elérhető Milan

« Válasz #83 Dátum: December 21, 2012, 22:50:48 pm CET »
Valóban szuperek vagytok!  :beerchug:

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #84 Dátum: December 28, 2012, 06:50:14 am CET »
Varga Valéria üzenete / Tibloddaróc /

"Csak még egyszer szeretnék köszönetet mondani Önnek és Ön által az egyesületnek! Kétségbeesett segélykiáltásom Önök érezték át! Nyomorunkba enyhülést hozott a vacsoránk és meleg a szobába, életmentő gyógyszere! Annyira hálás vagyok, soha nem fogjuk elfelejteni Önöknek ezt a segítséget, egy pár nap enyhülés másnak semmit nem jelent, de nekünk egy nagy Csoda volt! Még egyszer Köszönöm!!! Varga Valéria"

Nem elérhető Milan

« Válasz #85 Dátum: December 28, 2012, 16:11:37 pm CET »

"Csak még egyszer szeretnék köszönetet mondani Önnek és Ön által az egyesületnek! Kétségbeesett segélykiáltásom Önök érezték át! Nyomorunkba enyhülést hozott a vacsoránk és meleg a szobába, életmentő gyógyszere! Annyira hálás vagyok, soha nem fogjuk elfelejteni Önöknek ezt a segítséget, egy pár nap enyhülés másnak semmit nem jelent, de nekünk egy nagy Csoda volt! Még egyszer Köszönöm!!! Varga Valéria"

:beerchug:

Nem elérhető Kagawa

« Válasz #86 Dátum: December 28, 2012, 16:39:48 pm CET »

:beerchug:  :ok:  :ok: A másik két helyről semmi infó? Valami képeket is emlegettél

Nem elérhető csacsa44

« Válasz #87 Dátum: December 28, 2012, 16:58:51 pm CET »
:beerchug:  :ok:  :ok: A másik két helyről semmi infó? Valami képeket is emlegettél

Dávid édesanyjával beszéltem / erről írtam már /, természetesen nagyon szépen köszönte a segítséget, de igazából mi Dávid jelentkezésére vártunk, ami eddig nem történt meg. És lehet, hogy nem is fog, nyilván az egészségi állapotától is függ sok minden. A másik családtól ígéretet kaptam, hogy küldenek egy közös családi fotót, várunk rá..

Első megkeresésemre ez a válasz jött Tőlük:

"Hát én nem találok szavakat sem! Nagyon szépen köszönöm a családom nevében!

Még nem tértem magamhoz! 1 hete, de még 2-3 napja is olyan reménytelen volt minden, úgy nézett ki, még karácsonyfánk sem lesz! De így?! Hát, én nagyon örülök!
Nem tudom eléggé megköszönni!"

Nem elérhető Ricsy05

« Válasz #88 Dátum: November 15, 2013, 07:14:31 am CET »
Lesz idén is karácsonyi adományozás?Mert már november felénél járunk, és még el is kell juttatni az összeget.

Meg inkább a fórumon keresztül adakoznék, itt tuti eljut a pénz a megfelelő helyre. Nem úgy mint egy-két alapítványnál...

Sportfogadas.org

Bet365 - Fogadáskészítő
« Válasz #88 Dátum: November 15, 2013, 07:14:31 am CET »