Augusztus 18, 2019, 23:52:09 pm CEST

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 275001 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető runin

Re:Skrill Infó
« Válasz #3345 Dátum: Július 21, 2019, 14:41:07 pm CEST »
Zsoca, ezt megoldottuk  ;) :beerchug:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Zsoca

« Válasz #3346 Dátum: Július 21, 2019, 14:44:21 pm CEST »
Zsoca, ezt megoldottuk  ;) :beerchug:
Igen! 😊
Köszönöm szépen a segítséget  :beerchug:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető sportbettorpro

« Válasz #3347 Dátum: Augusztus 06, 2019, 09:52:29 am CEST »
Frissítve! Sikerült!
Regisztráltam már rá, sikerült befizetni is. Bár egyszer próbáltam még, és néha ebbe lép be... De innen hogy kell befizetni betfairre? A betfairen kell valamit csinálni? Itt van valami skrilles számlaszámom vagy kártyaszámom, és azt kell beírni a betfairen? Ha skrillen próbálok befizetni oda, egyből kiírja, hogy írjam be a kedvezményezett email címét. A betfairnek kell valamilyen email címét beírni?? Azt hol találom? Ja, és persze betfair exchange-re akarok, nem tudom, az külön van-e a betfairtől.
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 06, 2019, 11:03:47 am CEST írta sportbettorpro »

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #3348 Dátum: Augusztus 07, 2019, 08:54:24 am CEST »
Betfair oldalán kell kezdeni a befizetést, ott Skrillt válassz.

Nem elérhető kri1219

« Válasz #3349 Dátum: Ma - 08:04:50 »
Sziasztok!
A Skrill fiókot nem lehet ezek szerint törölni? Ha felfüggesztem, akkor nem kérik évente az 5€ tagdíjat?

Nem elérhető peshark

« Válasz #3350 Dátum: Ma - 08:58:11 »
A virtuális skrill kártya igénylésem b*****tt el, hiába írtam be a jó pinkódokat, mindig rossz pin-t írt ki, és letiltotta, hogy én magam csinálhassam meg a kártyát, hanem a supporttal kell beszélnem, de 10 perce biztos nézegetem és nem találok email címet vagy bármit, ahova írhatnék... Valaki tud egy emailt ahol kapcsolatba lehetne kerülni velük?

Szerk: Na oké, a support oldalon a kis keresőbe beírtam a "contact us"-t és egyből adott mindenféle elérhetőséget, de hogy ezt miért nem lehet egyszerűbben kirakni az oldal aljára mondjuk.. ::)
« Utoljára szerkesztve: Ma - 09:02:47 írta peshark »

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #3350 Dátum: Ma - 08:58:11 »