Május 31, 2020, 09:32:35 am CEST

Szavazás

Induljon újabb "Maradj Talpon" játék vagy várjunk még vele?

Igen, induljon, lesz amire tippelni.
12 (70.6%)
Várjunk még vele.
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: Március 15, 2020, 12:05:37 pm CET

Szerző Téma: Online Sportfogadás Játékok  (Megtekintve 54821 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Knapp

Re:Online Sportfogadás Játékok
« Válasz #15 Dátum: Január 29, 2013, 23:05:32 pm CET »

Ezzel szerintem az a baj, hogy egy idő után...10-15nap után lottó versenybe torkolna a dolog, és sokkal nagyobb szerepet töltene be a szerencse faktor...

Ha ez az 1,20-as rendszer nem tetszik sok embernek akkor legyen pl min 1,40-1,50. E fölé nem nagyon vinném a határt. Az előző verseny is bizonyította, hogy zsinórban 7-8 1,20-ast eltalálni sem épp könnyű dolog.

Ha kombiból is lehet tenni (ez elsőre nem tűnt fel), akkor nyugodtan lehet folyamatosan emelni szerintem a minimum szorzót.
15 nap alatt jutnánk el 1.2-től 2.7-ig, miközben 3db 1.4-es szorzójú esemény 2.7 feletti szorzót ad ki.

Igazából inkább azt kéne meghatározni, hogy milyen hosszúságú versenyt szeretnénk és ehhez igazítani a szabályzatot.
A szorzóemelés gyorsabban rostálja a mezőnyt, az biztos.
Ha nincs emelés és sok az induló, ráadásul lehet játszani a mástól lesett tippeket is (!), akkor elhúzódhat a játék.
Persze lehet akár hetenkénti szorzóemelésben is gondolkodni, de minden attól függ, hogy mi az alapvető cél: a "Titti7-kategóriában" legügyesebb tippelőkre vagyunk-e kíváncsiak vagy a játékosoknak akarunk egyre nehezebb feladatokat állítani.

Ez most havi verseny lesz?
Azt mindenképpen szabályozni kéne, hogy egy hónap után vége van a játéknak, akárhányan is vannak versenyben!

Nem elérhető benson

« Válasz #16 Dátum: Január 30, 2013, 08:40:06 am CET »
Ez a játék úgy jó, ahogy van. Minden felesleges variálás csak elrontja az egyszerűségét. Márpedig a nagyszerűsége az egyszerűségében rejlik. Ha netán nem érne véget egy hónap alatt, az sem gond szerintem, miért ne lehetne a versenyben lévőknek tovább tippelni? Párhuzamosan meg elindulna az új havi verseny.

Nem elérhető Milan

« Válasz #17 Dátum: Január 30, 2013, 08:45:22 am CET »
Ez a játék úgy jó, ahogy van. Minden felesleges variálás csak elrontja az egyszerűségét. Márpedig a nagyszerűsége az egyszerűségében rejlik. Ha netán nem érne véget egy hónap alatt, az sem gond szerintem, miért ne lehetne a versenyben lévőknek tovább tippelni? Párhuzamosan meg elindulna az új havi verseny.

Így van. A "Cipolla" versenyt is sokan szerették, így szerintem az alaphoz nem kell nagyon hozzányúlni.

Nem elérhető stuntfodi

« Válasz #18 Dátum: Január 30, 2013, 08:48:57 am CET »
Ha jól értelmezem, akkor ha lenne rá igény, akkor havonta meglenne rendezve, ez esetben pedig szinte kizártnak tartom h 28nap után is 2 ember maradjon, ha mégis így lenne akkor a nyeremény szétosztása a legmegfelelőbb.

Én Benson-al értek teljes mértékben egyet. Talán annyit változtatnék-ahogy már korábban írtam, hogy a hsz határt levinném min 100-ra, illetve a kötéseket lekorlátoznám 2-3-ra, hogy ne legyenek ilyen 1,03-as 5ös kombik...

Nem elérhető Milan

« Válasz #19 Dátum: Január 30, 2013, 11:48:56 am CET »
Ha kombiból is lehet tenni (ez elsőre nem tűnt fel), akkor nyugodtan lehet folyamatosan emelni szerintem a minimum szorzót.
15 nap alatt jutnánk el 1.2-től 2.7-ig, miközben 3db 1.4-es szorzójú esemény 2.7 feletti szorzót ad ki.

Igazából inkább azt kéne meghatározni, hogy milyen hosszúságú versenyt szeretnénk és ehhez igazítani a szabályzatot.
A szorzóemelés gyorsabban rostálja a mezőnyt, az biztos.
Ha nincs emelés és sok az induló, ráadásul lehet játszani a mástól lesett tippeket is (!), akkor elhúzódhat a játék.
Persze lehet akár hetenkénti szorzóemelésben is gondolkodni, de minden attól függ, hogy mi az alapvető cél: a "Titti7-kategóriában" legügyesebb tippelőkre vagyunk-e kíváncsiak vagy a játékosoknak akarunk egyre nehezebb feladatokat állítani.

Ez most havi verseny lesz?
Azt mindenképpen szabályozni kéne, hogy egy hónap után vége van a játéknak, akárhányan is vannak versenyben!

Elméletileg havi verseny lenne.

Nem elérhető Milan

« Válasz #20 Dátum: Január 30, 2013, 11:49:24 am CET »
Valahogy a regisztráció időpontja és a hozzászólásszám együtt számíthatna: pl. aki 1 évvel ezelőtt már regelt, az indulhat hozzászólásszámtól függetlenül.

Ez az ötlet teljesen korrekt.  ;)

Nem elérhető ab_aevo

« Válasz #21 Dátum: Január 30, 2013, 11:52:03 am CET »
Mi az az 1 év? Ők még a fiatal generáció  :D

Sportfogadas.org

Sportfogadás Ajánlat
« Válasz #21 Dátum: Január 30, 2013, 11:52:03 am CET »

Nem elérhető Milan

« Válasz #22 Dátum: Január 30, 2013, 11:54:01 am CET »
Mi az az 1 év? Ők még a fiatal generáció  :D

Az egy év előtti "pl." nem Premier Ligát jelent.  :P

Nem elérhető benson

« Válasz #23 Dátum: Január 30, 2013, 11:59:05 am CET »
Szerintem ezt sem kéne túlbonyolítani. 200 hsz a beugró. Aki csak regisztrált, de nincs hozzászólása, vagy alig van, az még nem nagyon tett valamit a fórum életéhez. Lehet, hogy csak az egyik játék miatt regisztrált 1-2 éve, vagy esetleg még korábban, és az itteni tippeken kívül nem is lenne máshol hozzászólása továbbra sem. Egy szavazást lehet megérne a dolog, ha lehetséges.

Nem elérhető Milan

« Válasz #24 Dátum: Január 30, 2013, 12:10:58 pm CET »
Szerintem ezt sem kéne túlbonyolítani. 200 hsz a beugró. Aki csak regisztrált, de nincs hozzászólása, vagy alig van, az még nem nagyon tett valamit a fórum életéhez. Lehet, hogy csak az egyik játék miatt regisztrált 1-2 éve, vagy esetleg még korábban, és az itteni tippeken kívül nem is lenne máshol hozzászólása továbbra sem. Egy szavazást lehet megérne a dolog, ha lehetséges.

Fel is került egy szavazás, de az lehet nem a mérvadó mert mindenki szavazhat....

Nem elérhető Winger

« Válasz #25 Dátum: Január 30, 2013, 12:23:40 pm CET »
Fel is került egy szavazás, de az lehet nem a mérvadó mert mindenki szavazhat....
Érdeklődöm,miért nem lehet látni a szavazás állását?

Nem elérhető Latzka

« Válasz #26 Dátum: Január 30, 2013, 12:44:21 pm CET »
Szerintem ezt sem kéne túlbonyolítani. 200 hsz a beugró. Aki csak regisztrált, de nincs hozzászólása, vagy alig van, az még nem nagyon tett valamit a fórum életéhez.

Így van; ezen a kiváló fórumon olyan sok helyen meg lehet nyilvánulni, hogy nem egy nagy elvárás ez a 200 hsz. Aki meg csak olvasgat, az csak olvasgasson tovább :)

Nem elérhető Knapp

« Válasz #27 Dátum: Január 30, 2013, 20:22:23 pm CET »

Akkor írjunk ki egy szavazást arról, hogy ki szavazhasson!   ;D

A havi keret azért lenne jó, hogy a már kiesett játékosok "visszataláljanak" 1-én.
Persze ezt megoldja, ha párhuzamosan elindul a következő havi verseny is mindenképpen, de azért aki 28-31 napot állva marad, azt nem kínoznám tovább.  :)
« Utoljára szerkesztve: Január 30, 2013, 20:26:44 pm CET írta Knapp »

Nem elérhető csabax

« Válasz #28 Dátum: Január 30, 2013, 20:26:33 pm CET »
Így van; ezen a kiváló fórumon olyan sok helyen meg lehet nyilvánulni, hogy nem egy nagy elvárás ez a 200 hsz. Aki meg csak olvasgat, az csak olvasgasson tovább :)

Szerintem sem nagy elvárás a 200 hozzászólás.

Jó a logód. Megtértél?  ;D

Nem elérhető Latzka

« Válasz #29 Dátum: Január 30, 2013, 20:32:43 pm CET »
Jó a logód. Megtértél?  ;D

Dehogy, ez az én kis görbetükröm a Poolnak a szégyenért, de csak egy hétig :D Mondjuk tényleg szép logó.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #29 Dátum: Január 30, 2013, 20:32:43 pm CET »