Május 28, 2020, 08:51:21 am CEST

Szavazás

Induljon újabb "Maradj Talpon" játék vagy várjunk még vele?

Igen, induljon, lesz amire tippelni.
12 (70.6%)
Várjunk még vele.
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: Március 15, 2020, 12:05:37 pm CET

Szerző Téma: Online Sportfogadás Játékok  (Megtekintve 54739 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Assassin

Re:Online Sportfogadás Játékok
« Válasz #510 Dátum: Február 27, 2020, 23:31:57 pm CET »
Egy választ írtam a tippjátékos fórumban, ha valakit érdekelne a történet az én szemszögemből is.

Nyilván örülök a döntésnek, de talán tényleg nem teljesen egyértelmű a szabályzat ezen része. Azért gondolom így, mivel, úgy látom, nem én vagyok az egyetlen, aki - akárcsak ebben a játékban - szembesült ezzel a problémával. Talán érdemes lenne egy olyan ponttal kiegészíteni a leírást, ami egyértelművé teszi, mi a teendő akkor, amikor valaki hasonló figyelmetlenséget követ el, mint én tettem a harmadik napon.

Egyébként az egész történetben számomra is az volt a legvisszásabb, hogy döntőbeli ellenfelem (aki egyébként végig nagyon ügyesen játszott, és csak nagy szerencsével tudtam őt legyőzni) ezt az egészet a verseny lezárultát követően jelezte csupán. Persze, az lehet magyarázat, hogy csak ekkor vette észre. De azért mindenképp elég szerencsétlenül jött ki így a dolog.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #511 Dátum: Február 28, 2020, 08:04:52 am CET »
Próbáljuk a szabályzatot általában minél rövidebbre fogni, annak tudatában is, hogy kevés ember olvassa el.

Most kiegészítettük ezzel (ami eddig használva volt, de nem volt kőbe vésve):
"15. Abban az esetben ha téves tippet (nem az adott napon játsszák le a mérkőzést / soha nem is volt kiírva az adott dátumon) küldtök be, akkor javítani lehet a hibát, egy új tipp beküldésével, amennyiben ez még belefér az időkeretbe."

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Előzetes

« Válasz #512 Dátum: Március 07, 2020, 15:14:42 pm CET »
SPF Race to 10

Vegyél részt 10 pontig zajló versenyünkön, és legalább 20 ezer forintot nyerhetsz!

Próbáld ki a játékot!

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #513 Dátum: Március 12, 2020, 12:08:00 pm CET »
Figyelembe véve az aktuális helyzetet (Milyen sporteseményeket töröltek a koronavírus miatt? Mire fogadhatunk még?) és annak tudatában, hogy ebben a játékban a folytonosság a mérvadó, indítottunk egy szavazást, mely által kíváncsiak vagyunk véleményetekre.

A döntés nem feltétlenül a szavazás eredménye alapján fog megszületni, de befolyásolhatja.

Köszönjük.  :ok:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #514 Dátum: Március 17, 2020, 08:11:57 am CET »
Kedves játékosok,

A "Maradj Talpon" játékunk szünetelni fog mindaddig, amíg a sportélet nem indul újra világszerte (intenzívebben).

Addig is várunk szeretettel a többi zajló játékainkon.

Köszönjük a megértéseteket.  :beerchug:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető junglefever

• Tősgyökeres
  • Grilled Cheese Sandwich
  • Profil oldal
« Válasz #515 Dátum: Március 17, 2020, 20:12:50 pm CET »
Kedves játékosok,

A "Maradj Talpon" játékunk szünetelni fog mindaddig, amíg a sportélet nem indul újra világszerte (intenzívebben).

Addig is várunk szeretettel a többi zajló játékainkon.

Köszönjük a megértéseteket.  :beerchug:
Pedig kikapirgalni az orosz ifjusagi jegkorong/roplabdaligakbol az aznapi 'tutit' lett volna csak az igazi kihivas!

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #516 Dátum: Március 17, 2020, 22:53:08 pm CET »
Pedig kikapirgalni az orosz ifjusagi jegkorong/roplabdaligakbol az aznapi 'tutit' lett volna csak az igazi kihivas!

Mire kikapirgálód, addigra már el is halasztották.

Ma gyarkolatilag, de úgy általában az elmúlt napokban macska-egér játék folyt nálunk. Megírtunk egy előzetest, fél óra múlva jött a hír, hogy felfüggesztve. Jött a másik előzetes, fél óra, függesztés.  :D

Sportfogadas.org

Sportfogadás Ajánlat
« Válasz #516 Dátum: Március 17, 2020, 22:53:08 pm CET »

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #517 Dátum: Május 08, 2020, 11:37:52 am CEST »
ÉLŐ közvetítés: Jeonbuk Motors - Suwon Bluewings + Tippjáték

Kövesd élőben a meccset nálunk, tippelj és akár 5000 forint ütheti markod!  :topbet_125:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #518 Dátum: Május 15, 2020, 13:26:49 pm CEST »
Tippjáték!

Tippelj a Borussia Dortmund - Schalke 04 rangadó első gólszerzőjére, mérkőzés előtt, vagy akár élőben is.
A helyes tippel rendelkezők között kisorsolunk egy személyt, aki 10 000 forintot kap, Skrillen keresztül.

Tippelni a következő cikk alján lehetséges, hozzászólásként: Bundesliga - ÉLŐ Közvetítés (+Tippjáték)

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #518 Dátum: Május 15, 2020, 13:26:49 pm CEST »