Augusztus 19, 2019, 22:18:28 pm CEST

Szerző Téma: Online Sportfogadás Játékok  (Megtekintve 42793 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Elérhető SPF Admin

Re:Online Sportfogadás Játékok
« Válasz #465 Dátum: Május 15, 2019, 10:08:46 am CEST »
3 vesztes tipp, majd “kizarasrol”:

- 3 vesztes tipp utan ha a kovi par napban nem jar nyeremeny akkor a tobbseg szerintem nem vesz reszt, kiveve ha: 3 napig rossz tippet ad, majd emiatt a kovetkezo 5 napban ugyan nyeremeny nem jar, de ezalatt lehet tippelni, s egy ottani nyertes sorozat beleszamit a 10-es sorozatba.

- ha 2 vesztes tippem van, majd tudatosan kihagyok egy napot, akkor a 4. nappal tiszta lappal indulok, vagy egy ottani hiba is a “zsinorban” 3 vesztes tippnek minosul?

A nyomonkovethetosegrol csak annyit irok, hogy a maradj talpon mintajara lehetne a napi tippsornal szammal megjelolni ki hol jar, de abban is biztos vagyok, h 10 hibatlan tipp utan a nyertes “jelentkezik”.

Jo otlet volt, hogy a vesztes tippeket mar nem kell kiertekelni, mondjuk amikor elso nap alexthebest es utana a tobbiek elkezdtek nyertes/vesztesnek megjelolni a tippeket csak neztem, h mi (nyilvan elolvastam a szabalyzatot, de nem maradt meg bennem ez a pont) szukseg van erre.

1.Azok akik nem részesülhetnének 5 napig nyereményben, azok még gyűjthetnék a nyertes tippeket, így meg lehetne célozni az extra jutalmat.

2. Három egymást követő vesztes tippről beszélünk, s nem napról van itt szó.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető SPF Admin

« Válasz #466 Dátum: Május 15, 2019, 10:16:52 am CEST »
Jeleztem hogy nyertes, hogy mashogy lehetne jelezni?  ;D

Admin: Harom rossz tipp utan sztem sem sokan tippelnenek, de ki tudja, kezdeti fazisban van a jatek, ki lehetne probalni. Aki akkor is tippel majd amikor nem kaphatja meg a napi nyeremenyt, elvileg tenyleg eros tippnek gondolja amit ir, nem csak vakon dobalozik az oddszokkal (mint most paran  :P).

Jól jelezted, csak RedMunchen (amint írta is) nem értette, hogy miről van szó.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #467 Dátum: Május 15, 2019, 10:18:26 am CEST »
Mármint az tényleg jó, hogy a sorozatban 3 vesztes tippet adó játékosok is megkapják a tippelési lehetőséget, de ez az elkövetkezendő 5 nap nem teljesen tiszta. Magyarul, ha 5 nyertes tippet ír valaki, akkor sem részesül egyáltalán a nyereményben? (mert előtte 3 veszteset adott sorozatban)
Mondjuk itt elsősorban egy 10-es sorozatban benne lévő játékosra gondolok.

Van sorozatban 3 vesztes tippje, akkor van két lehetőségünk:

a. 5 napig csendes tippelő (nem tippelhet)
b. tovább tippelhet, de az elkövetkezendő 5 napban nem részesülhet nyereményben, viszont gyűjtheti a nyertes tippeket, s ráhajthat a 10-es sorozatra

Nem elérhető oakland23

« Válasz #468 Dátum: Május 15, 2019, 14:10:16 pm CEST »
most akkor mi van?
Én leadtam zsinórban 3 vesztes tippet, pénteken jár le az 'eltiltás'. Viszont addig is tippelhetek, és akkor, ha mostantól fogva leadok 10 nyertes tippet, akkor jár a 10 rugó? Jól értem?

Elérhető Csenii

« Válasz #469 Dátum: Május 15, 2019, 14:24:54 pm CEST »
Most tenyleg 5 napig mehetunk a Szaharába vizet keresni? :D Nem eleg buntetes az hogy nem nyerunk semmit, meg kukoricara is terdepeltetik az embert. Tiszta Spárta van itt. Meg jo hogy nem átnevelő taborba kuldtok bennunket mert nem tudunk tippelni. 😁

Nem elérhető AC_28

« Válasz #470 Dátum: Május 15, 2019, 14:27:48 pm CEST »
Mi a gond fiuk? ilyenkor hajtasz a tizes sorozatra, vegre nem kell hajtanod a szazas szorzokra...

Nem elérhető oakland23

« Válasz #471 Dátum: Május 15, 2019, 15:27:47 pm CEST »
Az mondjuk még fasza lenne szerintem, hogy aki a 10-es szériára hajt, az mondjuk odaírná, hogy az épp aktuálisan beküldött tippje előtt hány nyertes tippje van zsinórban. Nyílván itt inkább akkor lenne érdekes, ha már 6-7-nél tart valaki, nyílván 1-2 nyertes bárkinek becsúszhat  ;D

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #471 Dátum: Május 15, 2019, 15:27:47 pm CEST »
Számlanyitási ajánlat

Nyisson számlát a bet365-nél ma és igényelje 100%-os Kezdő bónuszát.

Részvételi feltételek érvényesek.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #472 Dátum: Május 15, 2019, 16:54:10 pm CEST »
most akkor mi van?
Én leadtam zsinórban 3 vesztes tippet, pénteken jár le az 'eltiltás'. Viszont addig is tippelhetek, és akkor, ha mostantól fogva leadok 10 nyertes tippet, akkor jár a 10 rugó? Jól értem?

Igen, jól érted, viszont hamarosan jövök a módosításokkal, ami megkönnyíti a dolgunkat.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #473 Dátum: Május 16, 2019, 11:27:11 am CEST »
Változás mától (május 16.) a nap tippje játékban:

18. Abban az esetben ha egy játékos nyereményt érő tippel rendelkezik, de az azt megelőző 3 tippje vesztes volt, akkor nem részesülhet a nyereményben. Helyette a sorban következő játékost illeti a nyeremény.
19.Abban az esetben ha egy játékos nyereményt érő tippel rendelkezik, de az azt megelőző 3 tippjének az odds-átlaga nagyobb, mint 4.00, akkor a nyeremény felében részesülhet.

Tehát konkrétan, mostantól csak a nyertes tippek érdekelnek, azokra van 48 órátok, hogy jelezzétek az illető nap fórumtémájában. A jelzések alapján mi látjuk, hogy melyik részesül pénznyereményben.

Nincs többet kizárás!  ;)

A nyerőszériát pedig mindenki egyénileg vezeti magának. Ha valaki eléri a 10 nyertes tippet sorozatban, akkor az jelezze nekünk, s ellenőrzés után megkaphatja az extra jutalmat.

Nem elérhető bayerngsk

« Válasz #474 Dátum: Május 26, 2019, 18:38:30 pm CEST »
Roland garos játékban babosra tettem a hétfői tippem. De közbe már áttétek keddre a meccset.ilyenkor mit csináljak?

Elérhető SPF Admin

« Válasz #475 Dátum: Május 27, 2019, 09:21:13 am CEST »
Roland garos játékban babosra tettem a hétfői tippem. De közbe már áttétek keddre a meccset.ilyenkor mit csináljak?

Semmit, az marad hétfői tippnek. Keddre is le kell adnod egy tippet.

Nem elérhető Assassin

« Válasz #476 Dátum: Június 23, 2019, 22:05:08 pm CEST »
1.Azok akik nem részesülhetnének 5 napig nyereményben, azok még gyűjthetnék a nyertes tippeket, így meg lehetne célozni az extra jutalmat.

2. Három egymást követő vesztes tippről beszélünk, s nem napról van itt szó.

Csak az egyértelműség kedvéért: ugye, jól értelmezem, hogy a zsinórban 10 nyertes tipp esetében sem számít, hogy voltak-e közben kihagyott napok?

Elérhető SPF Admin

« Válasz #477 Dátum: Június 24, 2019, 15:15:01 pm CEST »
Csak az egyértelműség kedvéért: ugye, jól értelmezem, hogy a zsinórban 10 nyertes tipp esetében sem számít, hogy voltak-e közben kihagyott napok?

Nem számít a kihagyott nap. Zsinorban legyen 10 nyertes tipp.

Nem elérhető prigioni1

« Válasz #478 Dátum: Július 05, 2019, 20:41:25 pm CEST »
Hárman mégis tippeltek Wimbledont a "sima" maradj talpon-ba, pedig világosan le volt írva.  :beerchug:

Nem elérhető butyi

« Válasz #479 Dátum: Július 05, 2019, 21:46:23 pm CEST »
Hárman mégis tippeltek Wimbledont a "sima" maradj talpon-ba, pedig világosan le volt írva.  :beerchug:
abból egy csak copypastelte az előtte beírót  ;D :redchug:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #479 Dátum: Július 05, 2019, 21:46:23 pm CEST »