365 Liga

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a szelvények beküldéséhez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Következő események

Futball

Algeria Division 1
16:00DRB Tadjenant v MO Bejaia
Algeria Division 2
15:00Amal Bou Saâda v USM Blida
15:00AS Khroub v Paradou AC
15:00ASM Oran v RC Arba
15:00JSM Bejaia v JSM Skikda
15:00WA Boufarik v GC Mascara
15:00ASO Chlef v MC El Eulma
15:00CA Bordj Bou Arreridj v Ain Fakroun
15:00US Biskra v MC Saida
Algeria U21 Cup
10:30WA Boufarik U21 v CR Belouizdad U21
10:30CA Bordj Bou Arreridj U21 v USM Alger U21
10:30ASO Chlef U21 v Ain Fakroun U21
10:30ASM Oran U21 v Olympique Medea U21
15:00USM Blida U21 v MC Oran U21
15:00JS Kabylie U21 v ES Setif U21
16:00NA Hussein Dey U21 v GC Mascara U21
Algeria Youth League
11:00JSM Bejaia U21 v JSM Skikda U21
11:00DRB Tadjenant U21 v MO Bejaia U21
Argentina Championship Women
20:00Platense Women v Villa San Carlos Women
Argentina Nacional B
20:00Los Andes v CA Douglas Haig
23:05Argentinos Jrs v San Martin de Tucuman
Argentina Primera C Metropolitana
18:00CS Dock Sud v Argentino Quilmes
20:00Deportivo Laferrere v Defensores Unidos
20:00Berazategui v El Porvenir
20:00Ferrocarril Midland v Central Cordoba de Rosario
20:00JJ Urquiza v Sportivo Italiano
20:00Deportivo Armenio v San Martin De Burzaco
20:00Argentino Merlo v Canuelas FC
Argentina Reserve League
14:30Rosario Central Reserves v CA Tigre Reserves
Australia - Tasmania Premier League
10:00Hobart Zebras v South Hobart
Australia A League
09:50Western Sydney Wanderers v Melbourne City
Australia Brisbane Premier League
11:30Albany Creek v Logan Lightning
Australia Brisbane Premier League Women
11:30Capalaba Women v Peninsula Power BPL Women
11:30Eastern Suburbs BPL Women v Annerley Women
11:30Souths United BPL Women v Logan Lightning Women
Australia Brisbane Premier Reserve League
09:30Albany Creek Reserves v Logan Lightning Reserves
Australia Queensland Premier League
11:30Brisbane City v Western Pride FC
Australia SA Premier League Women
08:45Cumberland United Women v Adelaide University Women
10:30Fulham United Women v West Adelaide Women
10:30Salisbury Inter Women v Metro United FC Women
Australia Victoria Premier League
10:15Bentleigh Greens v St Albans Saints
10:15Pascoe Vale v Kingston City
10:30Oakleigh Cannons v South Melbourne
10:30Melbourne Knights v Port Melbourne SC
Australia Victoria Premier League 2
10:30Dandenong City v Nunawading
10:30Richmond SC v Box Hill United
Australia Victoria U20 League
08:15Pascoe Vale U20 v Kingston City U20
08:15Oakleigh Cannons U20 v South Melbourne U20
08:15Melbourne Knights U20 v Port Melbourne U20
08:15Bentleigh Greens U20 v St. Albans Saints U20
Austria Landesliga
18:00Ostbahn XI v ISS Admira
18:45TUS Bad Gleichenberg v SV Lebring
Austria Regionalliga Mitte
18:45Grieskirchen v SC Weiz
18:45Union St Florian v SC Kalsdorf
18:45FC Pasching/LASK Juniors v Austria Klagenfurt
18:45FC Gleisdorf 09 v Vorwarts Steyr
Austria Regionalliga Ost
18:45SKU Amstetten v FC Stadlau
18:45Admira Wacker Modling II v SV Schwechat
18:45ASK Ebreichsdorf v SC-ESV Parndorf
18:45SC Mannsdorf v FCM Traiskirchen
Austria Regionalliga West
18:30SV Grodig v SAK 1914
18:45Seekirchen v FC Kufstein
Belgium Division 2 Play Offs
20:30OH Leuven v Tubize
Belgium Super League Women
19:30Standard Liege Women v Gent Women
Cameroon Elite Two
15:30PWD de Bamenda v AS Etoa Meki
Campeonato Carioca
01:45Botafogo v Fluminense
Costa Rica Primera Division
03:00UCR v Deportivo Saprissa
Ecuador U19 League
16:00Deportivo Cuenca U19 v Delfin SC U19
England U23 Development League 2
15:00Barnsley U23 v Charlton U23
20:00Nottm Forest U23 v Watford U23
Ethiopia Premier League
15:30Mekelakeya v St George
Europe Friendlies
11:00Soproni VSE v Szombathelyi Haladas
11:30Cegledi VSE v Paksi Se
12:00Gornik Zabrze v Frydek Mistek
13:00Diosgyori VTK v Nyiregyhaza Spartacus
13:00Debreceni VSC v MFK Zemplin Michalovce
14:30SC Vasas Budapest v Cigand SE
15:00SV Ried v Dukla Praha
15:00Sint-Truidense v Charleroi
15:00Eintracht Braunschweig v Berliner AK 07
15:00Vysocina Jihlava v MFK Vitkovice
15:00Hammarby v Ilves
15:00SV Mattersburg v FC Blau Weiss Linz
15:00Mouscron-Peruwelz v Union Saint Gilloise
15:00Mainz v Karlsruhe
15:15HJK Helsinki v FCI Tallinn
16:00Arendal v Jerv
16:00Wisla Krakow v Podhale Nowy Targ
16:00TSV 1860 Munchen v FC Wacker Innsbruck
16:00Borussia M'gladbach v St Pauli
17:00Helsingborg v FC Nordsjaelland
18:00Roeselare v Waasland-Beveren
18:00Erzgebirge Aue v Dinamo Brest
18:00Eintracht Frankfurt v Wurzburger Kickers
18:30Gjovik/Lyn v Redalen
European U19 Championship
11:00Austria U19 v Hungary U19
15:00Norway U19 v Belarus U19
16:30Israel U19 v Bosnia-Herzegovina U19
17:00Czech Rep U19 v Scotland U19
19:00France U19 v Bulgaria U19
France National
20:00Paris FC v Epinal
20:00Creteil v Les Herbiers
20:00Avranches v Lyon Duchere
20:00Marseille Consolat v Chateauroux
20:00AS Beziers v Chambly Thelle FC
20:00ASM Belfort v Boulogne
20:00CA Bastia v US Quevilly
20:00Sedan v Pau
Germany Oberliga Bayern North
19:00Feucht SC v DJK Ammerthal
Germany Oberliga Hamburg
19:30Victoria Hamburg v Tus Dassendorf
20:00FC Süderelbe v TSV Buchholz 08
Germany Regionalliga Bayern
18:30FV Illertissen v Wacker Burghausen
19:00Schweinfurt 05 v Unterhaching
Germany Regionalliga South West
19:00Hessen Kassel v Steinbach
Germany Regionalliga West
19:00Verl v Rot-Weiss Essen
Greece Super League U20
10:00Xanthi U20 v Panaitolikos U20
Holland Eredivisie Women
19:30PSV Women v Ajax Women
19:30Achilles 29 Women v Heerenveen Women
19:30PEC Zwolle Women v Telstar Women
Hungary NB II
14:00Varda SE v Szolnoki Mav FC
Hungary NB III
11:00Debreceni II v Ujpest II
16:00FC Dabas v Ferencvarosi TC II
India Chennai Senior Division
10:30MSU v Chennai FC
12:30Chennai City FC v Viva Chennai FC
International Match
12:00Tunisia v Cameroon
12:00Morocco v Burkina Faso
15:00Libya v Togo
16:00Morocco XI v Central African Republic
17:00Russia v Ivory Coast
20:00Guinea v Gabon
Israel Liga Alef North
11:00SC Haifa Robbie Shapiro v Hapoel Beit Shean
11:15MS Tira v Hapoel Iksal Imad
11:45Maccabi Ironi Kiryat Ata v Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
11:45Maccabi Daliyat Al Karmel v Hapoel Migdal Haemeq
13:00Hapoel Hadera v Hapoel Asi Gilboa
13:00Hapoel Herzliya v Hapoel Kfar Kana
Israel Liga Alef South
12:30SC Bnei Yaffo Ortodoxim v Hapoel Kfar Shalem
13:00Sektzia Nes Tziona v Hapoel Mahane Yehuda
13:00Hapoel Hod Hasharon v SC Shicun Hamizrah
13:00Maccabi Yafo Kabilyo v Maccabi Yavne
13:00SC Kfar Qasim v Hapoel Marmorek Ironi Rehovot
Israel Liga Bet North
10:30Beitar Kfar Kana Raduan v Hapoel Ramot Menashe
13:30Beitar Nahariya v Hapoel Kiryat Yam
14:00Hapoel Umm al-Fahm v Maccabi Ahi Iksal
14:00Hapoel Daliyat Al-Karmel v Maccabi Umm al-Fahm
14:30Achi Akko v MS Julis
14:30Maccabi Maalot Tarshina v Maccabi Bnei Nahf
Israel Liga Bet South
11:30AS Nordia Jerusalem v Maccabi Ironi Netivot
11:30FC Beitar Yavne v Bnei Eilat
11:30Maccabi Beer Sheva v Ironi Beit Shemesh
11:30Bnei Yeechalal Rehovot v Beitar Ironi Maale Adumim
11:30Maccabi Ironi Sderot v SC Maccabi Ashdod
13:30SC Cpa Tel Aviv v SC Tzeirey Taibe
13:30Maccabi Ironi Kfar Yona v AS Holon Mor
13:30Hapoel Holon Yaniv v Hapoel Pardesiyah Noam
13:30Beitar Ramat Gan v Hapoel Kiryat Ono
14:30Beitar Petah Tikva v FC Ironi Or Yehuda
Mexico Segunda Division
17:00Leon II v Pachuca II
17:00Unam Pumas II v Puebla II
17:00Jaguares II v Club America II
17:00Tijuana II v Murcielagos FC II
22:30Monarcas Morelia II v Necaxa II
New Zealand Mainland Premier League
07:00Canterbury University v Cashmere Technical
Northern Ireland Premier
20:45Glentoran v Carrick Rangers
Oman Federation Cup
14:30Al-Nasr Salalah v Al-Nahda
Palestine Cup
14:00Taraji Wadi Al-Nes v Markaz Tulkarm
Paraguay Division Profesional
22:00Sol de America v Sportivo Trinidense
Paraguay Reserve League
21:45Rubio Nu Reserves v Sportivo Luqueno Reserves
Poland I Liga
18:00Podbeskidzie Bielsko Biala v Stomil Olsztyn
Poland II Liga
18:00Energetyk Row Rybnik v Rakow Czestochowa
18:00Radomiak Radom v ZKS Olimpia Zambrow
Romania Liga 3
14:00Gaz Metan II Medias v FC Targu Mures II
14:00FC Unirea Alba Iulia v ACS Poli Timisoara II
14:00Becicherecu Mic v Industria Galda
14:00Inainte Modelu v Viitorul Domnesti
14:00CSM Pascani v CSM Roman
14:00CNS Cetate Deva v National Sebis
14:00CS Mioveni II v Atletic Bradu
14:00CF Metalurgistul Cugir v CS Osorhei
14:00ACS FC Bistrita v FC Zalau
Serbia Prva Liga
14:30Dinamo Vranje v OFK Odzaci
Southern League Premier
20:45Hayes & Yeading v St Neots Town
Spain Tercera Group 12
22:00Union Viera CF v Arucas CF
22:00Panaderia Pulido v Estrella CF
U-21 International
14:00Macedonia U21 v Montenegro U21
15:00Turkey U21 v Ukraine U21
16:00Russia U21 v Romania U21
16:00Holland U21 v Finland U21
17:00Czech Rep U21 v Slovakia U21
19:15Portugal U21 v Norway U21
20:00Germany U21 v England U21
20:45Sweden U21 v Serbia U21
U19 International
16:30Estonia U19 v Azerbaijan U19
U19 Tournament - 80 mins play
08:00Krasnodar Region U19 Women v Azerbaijan U19 Women
10:00Romania U19 Women v Kazakhstan U19 Women
12:00Belarus Woman U19 v Slovenia U19 Women
14:00Iran U19 Women v Russia U19 Women
U20 International
18:15Czech Rep U20 v Denmark U20
UAE Division 1
14:40Dubba Al Husun v Dubai
14:40Al Thaid v Al Arabi Umm Al Quwain
14:45Al Shaab Sharjah v Al Fujairah
Viareggio Cup
14:00Empoli U19 v Spal U19
15:00Napoli U19 v Club Brugge U19
15:00Inter Milan U19 v Sassuolo U19
16:30Atalanta U19 v Torino U19
Vietnam U19 Championship
09:30PVF U19 v Khanh Hoa U19
12:00Song Lam Nghe An U19 v Ha Noi T&T U19
Womens Friendly
13:00Trondheims-?rn Women v Sandviken Women
16:00Grand Bod? Women v Arna Bjornar Women
World Club Friendlies
12:00Albirex Niigata Singapore v Young Lions
World Cup Qualifying
18:00Turkey v Finland
18:00Georgia v Serbia
20:45Liechtenstein v FYR Macedonia
20:45Kosovo v Iceland
20:45Spain v Israel
20:45Italy v Albania
20:45Rep of Ireland v Wales
20:45Croatia v Ukraine
20:45Austria v Moldova
Youth International
19:00Austria U21 v Australia U23

Tenisz

ATP Miami
02:00Thomaz Bellucci vs Stephane Robert
15:00Jack Sock vs Yoshihito Nishioka
15:00Fernando Verdasco vs Ernesto Escobedo
15:00Jan-Lennard Struff vs Gilles Simon
15:00Donald Young vs Lucas Pouille
15:00Fabio Fognini vs Joao Sousa
15:00Marin Cilic vs Jeremy Chardy
15:00Steve Johnson vs Nicolas Mahut
16:00Pablo Cuevas vs Benoit Paire
16:00Jiri Vesely vs Albert Ramos-Vinolas
16:00Kevin Anderson vs Kei Nishikori
16:00Mischa Zverev vs Jared Donaldson
16:00Guido Pella vs Grigor Dimitrov
16:00Taylor Fritz vs Philipp Kohlschreiber
16:00Viktor Troicki vs Milos Raonic
16:00Rafael Nadal vs Dudi Sela
16:00Pablo Carreno-Busta vs Federico Delbonis
Challenger Guadalajara
03:00Jerzy Janowicz vs Federico Coria
Challenger Guadalajara MD
01:30Chaplin/ Mclachlan vs Brunstrom/ Siljestrom
Challenger Quanzhou
05:00Maximilian Marterer vs Matteo Berrettini
ITF Australia F3 MD
03:30Mousley/ Polmans vs Beale/ Eshmade
04:00Connor Di Marco/ Yang vs Banes/ Van Peperzeel
ITF Bahrain F1
08:30Tallon Griekspoor vs Markus Eriksson
ITF Bahrain F1 MD
10:00Eriksson/ Sekulic vs Durasovic/ Griekspoor
ITF Croatia F3
11:00Alen Avidzba vs Naoki Nakagawa
ITF France F7
12:30Gregoire Jacq vs Albano Olivetti
14:00Evan Furness vs Maxime Tabatruong
18:00Manuel Guinard vs Antoine Hoang
ITF Greece F3
08:30Marcelo Tomas Barrios Vera vs Temur Ismailov
08:30Jaroslav Pospisil vs Dzmitry Zhyrmont
10:00Aleksandar Lazov vs Marek Jaloviec
10:00Christian Hirschmueller vs Alex Molcan
ITF Greece F3 MD
09:00Clayton/ O'Mara vs Beran/ Sigouin
ITF India F6
05:30Vishnu Vardhan vs N.Sriram Balaji
07:00Prajnesh Gunneswaran vs Dalwinder Singh
ITF India F6 MD
10:30Balaji/ Vardhan vs Hung/ Wong
ITF Israel F2
10:00Enzo Couacaud vs Ti Chen
10:00Igor Smilansky vs Edan Leshem
ITF Italy F5
12:00Andrea Basso vs Adrian Ungur
12:00Marco Cecchinato vs Alexey Vatutin
ITF Japan F3
02:00Shane Vinsant vs Jea Moon Lee
03:30Takuto Niki vs Nam Hoang Ly
ITF Japan F3 MD
02:00Gao/ Li vs Ito/ Yamasaki
ITF Tunisia F11
10:00Corentin Denolly vs Oscar Jose Gutierrez
10:00Nicolas Santos vs Fernando Yamacita
ITF Turkey F11
09:00Kamil Majchrzak vs Jay Clarke
09:00Mariano Kestelboim vs Cem Ilkel
09:00Marvin Netuschil vs Igor Marcondes
ITF Turkey F11 MD
11:30Bernardi/ Kestelboim vs Baluda/ Vasilyev
ITF Women Antalya
08:00Marta Kostyuk vs Jelena Simic
09:00Julia Grabher vs Eliessa Vanlangendonck
09:00Ksenia Palkina vs Olga Danilovic
09:00Kristina Ostojic vs Valentyna Ivakhnenko
ITF Women Antalya WD
11:30Ivakhnenko/ Pospelova vs Jamrichova/ Simic
ITF Women Heraklion
08:30Carol Zhao vs Miriam Kolodziejova
10:00Michaela Boev vs Karolina Novotna
ITF Women Heraklion WD
13:00Ilowska/ Kostic vs Antonitsch/ Thandi
ITF Women Le Havre
11:00Kimberley Zimmermann vs Franziska Kommer
ITF Women Mornington
01:30Lizette Cabrera vs Tessah Andrian'imo
01:30Julia Glushko vs Destanee Aiava
ITF Women Mornington WD
03:00Bai/ Hsu vs Bozovic/ Da Silva Fick
03:00Hon/ Stollar vs Heisen/ Tjandramulia
03:00Lorbergs/ Mendez vs Myers/ Taylor
03:00Moore/ Wongteanchai vs Hanatani/ Yamasoto
ITF Women Nishi-Tama
02:00Shiho Akita vs Erika Sema
02:00So-Ra Lee vs Momoko Kobori
03:30Tori Kinard vs Sarah-R Sekulic
03:30Haruna Arakawa vs Kyoka Okamura
ITF Women Nishi-Tama WD
05:00Akita/ Sema vs Inoue/ Okuno
05:00Lee/ Lertpitaksinchai vs Kobori/ Takahata
ITF Women Obidos
12:30Maria Gutierrez Carrasco vs Ines Murta
12:30Rosa Vicens Mas vs Anna Klasen
12:30Harmony Tan vs Mathilde Armitano
12:30Lucia Quiterio vs Dalila Spiteri
ITF Women Obidos WD
14:00Nicholls/ Tolibova vs Klasen/ Vogelsang
14:00Bejenaru/ Nepliy vs Januskova/ Kennel
14:00Dentoni/ Sainsbury vs Foster/ Scholsen
ITF Women Sharm El Sheikh
09:00Melanie Klaffner vs Suzy Larkin
09:00Caroline Romeo vs Julia Wachaczyk
13:30Emily Webley-Smith vs Jodie Anna Burrage
ITF Women Sharm El Sheikh WD
13:30Francati/ Kruijer vs Li/ Meng
WTA Miami
15:00Patricia Maria Tig vs Kristina Mladenovic
16:00Anett Kontaveit vs Ekaterina Makarova
16:00Venus Williams vs Beatriz Haddad Maia
16:00Ashleigh Barty vs Samantha Stosur
16:00Caroline Garcia vs Shuai Peng
16:00Shelby Rogers vs Daria Kasatkina
16:00Carla Suarez Navarro vs Julia Goerges
16:00Roberta Vinci vs Taylor Townsend
16:00Risa Ozaki vs Kiki Bertens
16:00Pauline Parmentier vs Timea Babos
16:00Johanna Konta vs Aliaksandra Sasnovich
16:30Angelique Kerber vs Ying-Ying Duan
16:30Mandy Minella vs Svetlana Kuznetsova
16:30Simona Halep vs Naomi Osaka
16:30Viktorija Golubic vs Madison Keys
16:30Irina Begu vs Lara Arruabarrena

Kosárlabda

Argentina LDD
02:00Quimsa U23 vs Instituto U23
Argentina Liga Nacional
01:30San Martin vs Ferrocarril Oeste
01:30Gimnasia Comodoro vs Echague
Argentina TNA
01:30Parque Sur vs Platense
01:30Gimnasia La Plata vs Temperley
02:00Tiro Federal vs Obera TC
02:00Salta Basket vs Villa San Martin
02:00Mitre de Tucuman vs Villa Angela
Australia SBL
13:30Willetton Tigers vs Cockburn Cougars
13:30Lakeside Lightning vs Mandurah Magic
Australia SBL Women
11:30Lakeside Lightning Women vs Mandurah Magic Women
11:30Willetton Tigers Women vs Cockburn Cougars Women
Australia SEABL
10:00NW Tasmania Thunder vs Kilsyth Cobras
Austria Bundesliga
19:30Hallmann Vienna vs UBSC Raiffeisen Graz
British Basketball League
20:30Worcester Wolves vs Leicester Riders
20:30Newcastle Eagles vs Manchester Giants
20:30London Lions vs Cheshire Phoenix
20:36Plymouth Raiders vs Bristol Flyers
El Salvador Liga Mayor
02:30Quezaltepeque Biomedical vs Santa Tecla
02:30Brujos Izalco vs Brasil Santa Ana
Euroleague
17:00Unics Kazan vs CSKA Moscow
18:15Darussafaka vs Galatasaray
20:00Olympiacos vs Real Madrid
21:00Barcelona vs Crvena Zvezda
France Pro A
20:00Chalons-Reims vs Le Portel
20:30Dijon vs Antibes
Germany Bundesliga
19:00S.Oliver Wurzburg vs Rasta Vechta
19:00Eisbaren Bremerhaven vs Fraport Skyliners
19:00Alba Berlin vs BBC Bayreuth
Korea KBL
11:00Anyang KGC vs Seoul Knights
Mexico CIBACOPA
04:00Zonkeys de Tijuana vs Aguilas Doradas de Durango
NBA
01:35MEM Grizzlies @ SA Spurs
01:35LA Clippers @ DAL Mavericks
03:05NY Knicks @ POR Trail Blazers
NCAAB
02:35Purdue vs Kansas
03:05Xavier vs Arizona
New Zealand NBL
07:00Taranaki Mountain Airs vs Super City Rangers
07:00Southland Sharks vs Wellington Saints
PBA CUP
09:15NLEX Road Warriors vs Mahindra Floodbuster
12:00Talk N Text vs Meralco Bolts
Spain LEB Oro
20:45Clavijo vs Ourense
20:45Breogan vs Leyma Coruna
21:00Palencia vs Palma
21:00Forca Lleida vs Marin Peixegalego
21:00Burgos vs Barcelona II

Jégkorong

Austria EHL
19:45Salzburg vs Klagenfurt
British Elite League
20:30Nottingham Panthers vs Sheffield Steelers
Czech 1 Liga
17:30HC Dukla Jihlava vs Rytiri Kladno
Czech Extraliga
17:30Pirati Chomutov vs Trinec
19:15Plzen vs Liberec
Danish Metal Ligaen
19:00Gentofte Stars vs Odense Bulldogs
19:00Esbjerg Energy vs Frederikshavn Whitehawks
Finland Mestis
17:30JYP-Akatemia vs Hokki
17:30IPK vs JHT
17:30Espoo United vs Hermes
Finland SM Liiga
17:30Pelicans vs Kalpa
17:30HPK Hämeenlinna vs Jyp
France Ligue Magnus
20:00Rouen vs Grenoble
20:15Bordeaux vs GAP
Germany Eishockey Liga
19:30EHC München vs Eisbären Berlin
19:30Nürnberg Ice Tigers vs Grizzlys Wolfsburg
Germany Eishockey Liga 2
19:30Starbulls Rosenheim vs Heilbronner EC
19:30Kassel Huskies vs Lausitzer Füchse
19:30Dresdner Eislöwen vs ESV Kaufbeuren
19:30EC Bad Nauheim vs Eispiraten Crimmitschau
20:00Bietigheim Steelers vs Bayreuth Tigers
KHL
15:00Metallurg Magnitogorsk vs AK Bars Kazan
NCAAH
20:00Boston University vs North Dakota
21:00Harvard vs Providence
23:30Ohio State vs Minnesota Duluth
NHL
01:35DAL Stars @ CHI Blackhawks
02:05EDM Oilers @ COL Avalanche
03:35WIN Jets @ LA Kings
Norway Eliteserien
19:00Sparta Sarpsborg vs Stavanger
19:00Lillehammer vs Frisk Asker
Russia MHL
15:00HC Irbis U20 vs Kuznetskie Medvedi U20
15:00Krasnaya Armiya U20 vs Russkie Vityazi U20
16:00Reaktor U20 vs Sibirskie Snaypery U20
17:00SKA-1946 U20 vs Almaz U20
Russia VHL
13:30HC Kazzinc-Torpedo vs Dynamo St Petersburg
Slovakia Extraliga
18:00HK 36 Skalica vs Dukla Trencin
18:00HC 07 Detva vs Liptovsky Mikulas
18:00HC 05 Banska Bystrica vs HC Nove Zamky
Swedish Hockey League
19:00Brynäs IF vs Linköping HC
19:00Färjestad BK vs HV71
Swedish Hockey League Qualification
19:15Mora IK vs Leksands IF
Switzerland NLB
19:45Rapperswil-Jona Lakers vs SC Langenthal

Kézilabda

Austria HLA
19:00SG Westwien vs Bregenz Handball
19:00Handball Leoben vs HC Linz AG
19:30Alpla HC Hard vs Fivers WAT Margareten
Denmark Handboldligaen Women
18:30Silkeborg-Voel Women vs HC Odense Women
19:30Nyk?bing FH Women vs Ringk?bing Women
France Division 1 Women
20:30Chambray Touraine Women vs ESBF Besançon Women
Germany 2 Bundesliga
19:15ASV Hamm-Westfalen vs TuS N-Lübbecke
19:30VFL Bad Schwartau vs TV Emsdetten
19:30Tusem Essen vs SG Leutershausen
20:00TV 1893 Neuhausen vs SG BBM Bietigheim
Germany Bundesliga
19:45SC DHFK Leipzig vs HC Erlangen
19:45TVB 1898 Stuttgart vs HBW Balingen-Weilstetten
Gulf Clubs Champs
15:00Al Sharjah vs Al Noor
17:00Al Garafah vs Al Ahli Bahrain
Hungary NB1
18:00Cegled vs Balatonfuredi KSE
Hungary NB1 Women
18:00Kisvarda Women vs Mosonmagyaróvári KC Women
18:00DSVC Women vs Kispest Women
18:00Bekescsabai Women vs Budaors Women
Korea 1st League
11:00SK vs Sangmu
Korea 1st League Women
09:00SK Sugargliders Women vs Gyeongnam Women
Poland SuperLiga
18:30KS Elblag vs Zaglebie Lubin
Spain Liga Asobal
20:30BM Guadalajara vs Villa De Aranda
Sweden Eliteserien
19:00HIF Karlskrona vs Hammarby IF HF
19:15Lugi HF vs IFK Kristianstad
U21 Pan American Champs
01:30Paraguay U21 vs Chile U21
WHIL Women
18:00HK Trencin Women vs Banik Most Women

Baseball

Röplabda

365 Liga

Bemutató

Ezzel a játékkal megpróbáljuk egy valódi fogadóiroda felületét és működését szimulálni.
Minden résztvevőnek (játékosnak) van egy virtuális számlája, mely havonta feltöltődik 5000 virtuális Forinttal és ebből az összegből tud fogadásokat elhelyezni a játékunkban. Egy lényeges különbség, hogy a számlaegyenleg NEM vihető át egyik hónapról a másikra, hanem mindenki hónap elején feltöltheti számláját egy kattintással. Ennek következtében minden játékos egyenlő esélyekkel kezdi a havi játékot.
Figyelem! A virtuális számla nem töltödik fel automatikusan! A játék elkezdéséhez kattints a számlafeltöltésre!
A virtuális sportfogadás játékunkban egyedi, illetve gyűjtő fogadásokat is tehetsz.

Válassz egy sportágat, majd annak keretén belül egy eseményt/mérkőzést. Egy lehetséges kimenetelre (oddsra) kattintván automatikusan felkerül a tipped a fogadószelvényre. Ezek után kereshetsz más mérkőzéseket is, vagy beküldheted a szelvényt az aktuális formában. Beküldés előtt meg kell adnod a tét nagyságát. Ez minimum 100 virtuális Ft, maximum pedig a virtuális számládon levő összeg. A megtett összeg azonnal levonódik a virtuális számládról, amennyiben a szelvény helyes adatokat tartalmaz.

Fontos! Ez egy JÁTÉK, nem valós fogadás és nem egy valódi fogadóiroda. Minden tét, számlaegyenleg csak VIRTUÁLIS pénzt jelent, és nem valódi pénzt! A játékhoz NEM kell valós pénzt befizetned, csupán virtuálisan egy kattintással feltöltened a számlád. Ezen játék egy valódi fogadóiroda érzését próbálja visszaadni.

Nyeremények

A nyereményeket bónusz formájában kapják a nyertesek a bet365 számlájukra.

  • 1. hely: 35€
  • 2. hely: 20€
  • 3. hely: 15€
  • 4. hely: 10€
  • 5.-8. hely: 5-5€

Ha szeretnél játszani, akkor regisztrálj a bet365-ön és akár egy 15.000 Forintos bónuszban is részesülhetsz.