Nem valószínű, hogy a két csapat már az elődöntőben össze akart futni, de így alakult. Egyébként pedig minden kétséget kizáróan a korosztály két legjobbja az orosz és magyar csapat, csak Maslováék a hollandok ellen kisiklottak, és így a finálé helyett a szemi fináléban találkozunk. A jó hír, hogy így papíron a győztesnek könnyebb dolga lesz a döntőben, és valószínűleg a vesztes félnek is a bronzmeccsen. Valószínűleg sokan követtük a meccseket, Golovin mester egy jó csapatot rakott össze, remek munkát végzett ismét. A csajok sorra darálták be ellenfeleiket, egy-egy félidőt többen kihúztak egál-körüli eredménnyel, de a végére mindenki elfogyott. Románok, norvégok...

Az oroszok is végigverték a mezőnyt, amíg nem jött Hollandia.Ott a 2. félidőt elrontották, de a dánok ellen aztán javítottak, Maslova például összekapta magát, hisz 11 gólt tett a közösbe. Na ő az, aki a Junior F4 nevű tornán májusban nem volt a keretben, így azt a meccset hiába nyertük nagyon-nagyon simán, az oroszok azt a tornát a felkészülésnek szentelték. Rejtegettek minden ütőkártyát, nem játszották ki a lapokat. Maslova ráadásul akkor nem is volt kerettag, sokáig kétséges volt, klubja elengedi-e, de hát Oroszországról lévén szó, ez igazából nem volt kérdés. Maslova itt van, és a dánok elleni 11 gólja is jelzi, hogy nem tétlenkedik. Ráadásul ahogy például nálunk, az oroszoknál is mély a keret, azért ők még nagyobb merítési lehetőséggel rendelkezni, minden kerettag minőséget képvisel. Nekünk eddig ez volt az előnyünk, hogy mély volt a pad, de most az oroszoknál is mély. Védekezésünkben vannak rések, és eddig kaptuk is végig a hazai pályát, sajnos nem biztos, hogy ez egy Oroszország ellen is így lesz. Ráadásul a meccsek elejét hajlamosak vagyunk átaludni, ha itt netán az oroszok 3-4 góllal elmennek, akkor ők aligha adják le úgy, mint pl. Norvégia. Szerintem full szoros meccs lesz, akár egy-labdás, szóval nálam a +2,5-ös hendi jó opciónak tűnik.

Magyarország U19 (n) - Oroszország U19 (n): Hendikep - Hendikep tipp