A Premier League 2019/20-as idénye egyértelműen a Liverpoolról szól. A tavaszra úgy fordultunk rá, hogy a City igazából tét nélkül gurigázik, egy 2. vagy 3. hely elég 100%-osnak tűnik, annyira azért erős csapat ez, hogy ezt tartsa, de a 'poolt már nem nagyon lehet befogni reálisan nézve. Így a Man. City a bajnoki meccseken görcsök és gátak nélkül űzheti a focit, és abban bízom, hogy ma is a közönséget akarják szórakoztatni, meg ezzel együtt a játékosok is jól szórakoznak. A Crystal nevével ellentétben nem csillog, elég rossz időszakot él a csapat, sok a sérült, és még Milivojevic is összekapart magának egy több meccsre tartó eltiltást, a Palace kreátora ma sem lép pályára. Milivojevic nélkül kb olyan a Palace, mint az autó motor nélkül. Láttam legutóbb az Arsenal elleni 1-1-üket, hát a játék képe alapján sok jót a Palace-ról nem tudok mondani. Ayew inkább kemény foultokkal jelentkezett, az csoda, hogy nem kapott lapot már az első félidőben, Zaha sem csillogott. Aztán Auba meggondolatlan foultja miatt emberhátrányba került az Arsenal, és bár támadott az Ágyúsok csapata, gólt nem lőtt.

A Palace reménye kevés, abban bízhatnak, hogy a Citynél a Stones-Fernandinho páros fatális hibát követ el, és Zaha meglép egy kontrával. De én azt vizionálom, hogy a City az első perctől örömfocit játszik, de Bruyne, B. Silva, Agüero, Mahrez és Sterling pedig szétkapja a Palace védelmét. Ne feledjük, hogy a jövő héten hétközi forduló, a Palace kedden már ismét pályán, otthon a Sotont fogadja, ami megint nem tűnik könnyű meccsnek, de azért csak más kategória. Azt is el tudom képzelni, hogy a Palace 'lesz ami lesz' alapon játszik, ami akár jól is elsülhet. Kontrázgatnak majd, nem kizárt, hogy a City bele-belehibázik majd. Egyébként az Etihadban 5-5-5-4-6 volt a gólok száma az utsó 5 egymás elleni meccsükön, szóval a múlt is a tipp mellett szól. Általában a 2. félidőben szórja meg ellenfelét a City, én bízom benne, hogy ez a meccs sem lóg majd ki a sorból, és egy ilyen 4-1 vagy 5-1 körüli végeredményt látunk.

Manchester City - Crystal Palace: Gólok száma - Ázsiai - Asian Over/Under tipp