Steven Gerrard együttese csalódást keltő kettős vereséggel búcsúzott a Bajnokok Ligája álmoktól. A svéd Malmö ellen hihetetlen módon csak kétszer öt perc rövidzárlatuk volt, viszont ezen 10 perc leforgása alatt kaptak négy gólt amivel nem tudták felvenni a versenyt a masszívan védekező svédek ellen. Ezzel nem csak kínos szitu miatt fájhatott a fejük, hanem az elbukott lóvé miatt is ami már egy szabad szemmel látható összeg lett volna. A javítási lehetőség viszont hamar elérkezett, ha ezt a párharcot megtudják nyerni a jóval szerényebb képességű Örmény ellenfelükkel szemben akkor megvan az Európa Liga főtábla ami azért mellesleg szintén jól fizet és még sikereket is eltudnak érni amit a BL csoportkörben keményebb dió lett volna.

A két Bajnokok Ligája meccs között még egy bajnoki csúfság is beékelődött ezzel szörnyűvé téve azt az egy hetes időszakot. Jól gondolkodtam akkor mikor ez a "hét" után nagy arányú sikerüket favorizáltam a ligakupában. Valósággal kiütötték az ellenfelüket (5:0), 75%-os labdabirtoklás mellett. Nagyon kellett már ez a siker az önbizalmukat kicsit helyre tegye és a szurkolók haragját is némileg feledtesse. Viszont nem gondolom hogy utóbbi teljesen semmissé vált volna egy "ligakupa" győzelemmel.. Ezért is gondolom azt, hogy valószínűleg itt is kiütéssel szeretnének győzni és már az első mérkőzésen eldönteni a párharc sorsát. A továbbjutás szinte biztos meglesz, de egyszerűen kell az hogy simán, sok góllal nyerjenek egy ennyivel gyengébb csapat ellen. Három támadós felállás várható, nem lehet lötyögni, oda kell b*szni gurítani egy négyest aztán várni a folytatást..

A Yerevani csapat össz.értéke kb 5 millió €, amíg a Rangers 20x ennyi (105 millió €).

Tipp: Mindkét félidőt nyerni a skót csapat hazai pályán, 4-0

Rangers FC - Alashkert: A Rangers FC nyeri mind a két félidõt - Igen/Nem tipp