A fővárosiakat erősítő Hanga Ádám 16 ponttal vette ki részét a madridi győzelemből.

Szerda este a második mérkőzéssel folytatódik a spanyol kosárlabda-bajnokság döntője, amelyet 1-0-s madridi előnyről várnak a játékosok.

Az első mérkőzés tulajdonképpen már az első félidőben eldőlt, hiszen a madridi gárda 18 pontos vezetés után térhetett szünetre. Ha ekkor még valakinek kétségei lettek volna afelől, hogy melyik csapat fog nyerni, az a harmadik harmad után már nem kételkedhetett tovább, hiszen 23 pontra nőtt Hangáék előnye. Az utolsó harmadot ugyan sikerült elcsípnie a Barcának, de a vége így is magabiztos 75-88-as vendégsiker lett.

A döntő második mérkőzése mindkét csapat számára kulcsfontosságú és ezzel együtt vélhetően izgalmas lesz, mely megtekintésére érdemes lehet időt fordítani.

Tippek, vélemények?

június 15., szerda

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-06-14, 07:30