A William Hill két megnövelt szorzót ajánl a Stanislas Wawrinka - Gilles Simon negyeddöntős mérkőzésre.

Stan (ATP 18.) csak egy meccset kellett nyernie, hogy a torna ebbe a szakaszába jusson, míg Gillesnek (ATP 47.) kettőt. Wawrinka a spanyol Feliciano Lopezt gyűrte le a döntő szett rövidítésében, míg Simon szettvesztesség nélkül verte a belga Steve Darcist, majd honfitársát, Jo-Wilfried Tsongát.
Wawrinka és Simon hét hivatalos meccsen csaptak eddig össze, a svájci jelen pillanatban 4-3-ra vezet, de a francia játékos mindhárom győzelmét a kemény borításon szerezte, míg a svájci csak egyszer győzött a gyors játékfelületen.

• Wawrinka nyer 2-1-re 4.50
  • Wawrinka 6-0-ra, 6-1-re vagy 6-2-re nyeri az első szettet 7.50

Fogadj megnövelt szorzókkal!

Az oddsok a William Hill fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.10.18. (07:51).