A múlt heti Szófia-i bajnoki címe ellenére, Marc-Andrea Huesler esélytelenebb Emil Ruusuvuorinál a bukmékerek szerint.

A Bulgáriában megszerzett első ATP bajnoki címéig, az eredményei azt mutatták, hogy a huszonhat éves svájci játékos inkább a salakon tudja a legjobbat kihozni magából, mégis a fedett kemény borításon érte el eddigi legnagyobb sikerét. Huesler (ATP 64.) Szófia-i menetelése tartalmazott néhány igazán figyelemreméltó győzelmet. Három szettben verte a második meccsén Pablo Carreno Bustát, az elődöntőben Lorenzo Musettinél két játszmában bizonyult jobbnak, majd a döntőt szintén két szettben nyerte Holger Rune ellen. Mégis, a kazahsztáni nyitómeccsén ő az esélytelenebbnek vélt játékos egy top 50-en kívüli ellenféllel szemben.

Challenger-szinten elért eredményei, azt tükrözik, hogy Ruusuvuori (ATP 53.) jobb ezen a borításon, de neki nincs még ATP bajnoki címe. A pillanatnyi játékformája sem túl biztató, mivel a kemény borításra való visszatérés óta, csak augusztus elején Washingtonban nyert két egymás utáni ATP-főtáblás meccset. A múlt héten Tel-Avivban második mérkőzésén búcsúzott. Mindezek mellett, az egymás elleni mérleg is Huesler vezetés mutat, az eddigi egyetlen összecsapásuk két évvel ezelőtt, salakon zajlott Kitzbühelben.

október 05., szerda

Tipp Szett hendikeppel Huesler, Marc-Andrea +1.5 @ 1.68

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.10.04., 06:25.