A US Open-elődöntő elérésének lendületéből merítene még Karen Khachanov.

Karen Khachanov (Fotó: Paolo Bona / Shutterstock.com)

A hónap elején, miután Asztanában Maxime Cressyt és Marin Cilicet is verte, még úgy tűnt, hogy az orosz játékos (ATP 18.) olyan formában van mint 2018-ban volt, de ez a kép már nem látszik reálisnak. Nem azért, mert a kazahsztáni tornán rögtön az említett győzelmei után kikapott Novak Djokovictól a negyeddöntőben, hanem azért, mert Antwerpenben már az első meccsén búcsúzott. Még akkor is ha az utólag döntőt játszó Sebastian Korda verte, Karen nem emészthette valami jól a kiesést. Ezen a héten egy 500-as kategóriájú tornán próbál eredményesebb lenni.

Első meccsén az amerikaiak huszonhárom éves reménye, Jeffrey John Wolf (ATP 56.) lesz az ellenfele, aki Roberto Bautista Agutot is verve, a US Open harmadik fordulójáig jutott, nemrég Firenzében pedig a döntőig menetelt. Az osztrák fővárosban viszont két három játszmás selejtezős mérkőzést kellett nyernie a főtáblára való feljutásért, ami összesen több, mint négy órát vett igénybe. Mint ahogyan az már megszokott a tengerentúli játékosok esetében, J.J. is a kemény pályákon a legeredményesebb, pályafutása során több Challenger bajnoki címet gyűjtött be az ausztriaihoz hasonló, fedett környezetben is, mégis az esélyesebb játékos ezen a mérkőzésen a rutinosabb Khachanov marad.

Tipp Mérkőzés hendikep (játékok): Karen Khachanov - 2.5 @ 1.83

Az odds a bet365 fogadóirodától származik és a következő időpontban volt érvényes: 2022.10.24., 07:24.