A majdnem két méter magas Nicolás Jarry (ATP 55.) elemében lehet az angol füvön Pablo Cuevasal (ATP 44.) szemben.

június 25., kedd

Míg a 23 éves chilei játékos S-Hertogenboschban negyeddöntőt ért el (Stefanos Tsitsipast verve a nyolcaddöntőben), Cuevas még nem játszott idén hivatalos meccset a füvön. Bár Queen's-ben Nicolas Mahut már a selejtezőkben kiejtette Jarryt, ennek önbizalma még mindig a helyén lehet, köszönhető az említett jó holland menetelésének és annak a ténynek, hogy legutóbbi mérkőzésüket két játszmában nyerte Cuevas ellen, méghozzá az uruguayi kedvenc borításán, salakon (Rio de Janeiro 2018). Az egymás elleni mérkőzések mérlege 1-1, mivel 2014-ben Pablónak sikerült legyőznie őt Montevideoban.

Jarrynek támadó játéka most még nagyobb előnyben részesítheti őt a gyors borításon. Szervája élesebb és ütései laposabbak ellenfeléhez viszonyítva, ezért a zöld játékfelületen még több esélye van nyerni. Az a tény is még tesz egy lapáttal a helyzetképre, hogy idén már hozzászokott a játékfelülethez, amit Cuevasról nem lehet még elmondani. Jarry lomhább, de Cuevas elméletileg nem épp az a játékos, aki ezt füvön legjobban ki tudná használni. Amennyiben Cuevasnak nem sikerül ellenfelét elég gyorsan mozgatnia a gyepszőnyegen, vagy testéhez közeli ütésekre kényszeríteni, ismét chilei győzelmet mutathat az eredménytábla.

Néhány szorzó a mérkőzésre:

Fogadj itt a mérkőzésre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.06.24. (08:05).