Ki lesz az a játékos a London 2020 csoportból, aki Dominic Thiem mellett az elődöntőbe jut?

A második körben az osztrák játékos (ATP 3.) legyőzte Rafael Nadalt egy két tie-breakes mérkőzésen és így már a harmadik forduló előtt biztos a helyében az utolsó négy között. A csoportkör utolsó fordulójának első meccsén Andrey Rublev (ATP 8.) lesz az ellenfele, aki előzőleg meccslabdáról bukta el a Stefanos Tsitsipas elleni meccsét és immár esélytelen a továbbjutásra miután Rafael Nadaltól is már kikapott. A tornán debütáló orosz mindennek ellenére, teljes gőzerővel fog hajtani, hogy bizonyítsa azt, hogy nem véletlenül van ott a londoni világbajnokságon.

Dominic Thiem és Andrey Rublev hat alkalommal csaptak eddig össze és 3-3 a jelenlegi állás (kemény borításon 1-1). Legutóbb október végén mérkőztek meg Bécsben (hasonló játékfelületen), ahol Rublev 7-6, 6-2-re nyert a negyeddöntőben. Különösebb tét nélkül az osztrák nyugodtabban nézhet a meccs elébe és örömteniszt játszhat. Thiemről meg kell jegyezni, hogy az idei vb-n három tie-breaket játszott és mindhármat megnyerte. Ez a mutató sokat mond önbizalmáról.

A játéknap második mérkőzése lesz az igazi rangadó Rafael Nadal (ATP 2.) és Stefanos Tsitsipas (ATP 6.) között. Aki nyer, az továbbjut az elődöntők szakaszába. Mostanáig mindkét játékos egy meccset nyert és egyet elveszített a tornán. Az egymás elleni, hivatalos összecsapásokon Nadal 5-1-re vezet (kemény borításon 3-0-ra). A tavaly ugyancsak szembe kerültek az O2 Arénában és egy roppant izgalmas meccs következtében Rafa 6-7, 6-4, 7-5-re verte a görög játékost. Minden előjel arra mutat, hogy ismét egy szikrázó harcot fognak vívni.

Ne feledd, hogy az ATP Finalsra megtett fogadásaiddal egy 3,2 millió forintos nyereménysorsoláson is részt vehetsz.

Fogadj az ATP Finalsra!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020.11.18. (08:59).