A Tokió 1970 csoport a zárófordulóra készül és egy nagy meglepetésben lehet részünk.

Két forduló után már tudjuk az elődöntőbe első kijutott nevét. Ez a játékos Daniil Medvedev (ATP 4.), aki két sima játszmában legyőzte Novak Djokovicot (ATP 1.) és ő az egyetlen, aki 100%-osan teljesített mostanáig a csoportban. Egy biztos kieső nevét is tudjuk, mert Diego Schwartzman (ATP 9.) döntő szettes mérkőzést veszített el Alexander Zverev (ATP 7.) ellen és immár két vereséget könyvelt el a tornán.

Ilyen körülmények között, a játéknap első mérkőzése Novak Djokovic és Alexander Zverev között, fogja eldönteni a csoport második elődöntős játékosát. A két teniszező eddig öt hivatalos meccset játszott egymás ellen, amelyből a szerb hármat nyert meg, kemény borításon szintén Novak vezet 2-1-re. Mégis, mondható, hogy Djokovicnak számlát kell rendeznie ezen az összecsapáson. Zverev miután a 2018-s ATP Finals csoportkörében kikapott a szerbtől, a döntőben ismét találkozott vele, ahol sikerült legyőznie a tizenhétszeres Grand Slam-bajnokot. A bukmékerek Djokovicban bíznak, de Novak az utóbbi hetekben nem volt a legjobb formájában. Megtörténhet az a meglepetés, hogy a szerb már a csoportkör után búcsúzik a londoni világbajnokságtól?

Az esti mérkőzésen Daniil Medvedev és Diego Schwartzman zárja a csoportkört. A már kiesett argentin játékos újabb hatalmas kihívásnak néz elébe és eléggé valószínűtlen, hogy két vereség után egy győzelemmel fogja befejezni pályafutása első vb-s szereplését. Az eddigi négy egymás elleni meccsükön Diego mindegyiket elveszítette sőt, csak egyszer volt képes szettet elvenni Daniiltól. Közrejátszhat viszont az is, hogy az orosz játékos biztos lévén a továbbjutásban, szabadabb teniszt játsszon.

Ne feledd, hogy az ATP Finalsra megtett fogadásaiddal egy 3,2 millió forintos nyereménysorsoláson is részt vehetsz.

Fogadj az ATP Finalsra!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020.11.19. (08:15).