Az ausztrál Grand Slam-torna negyeddöntőjében kiderül, hogy jelen pillanatban Daniil Medvedev vagy Andrey Rublev a legjobb orosz játékos.

február 17., szerda

A két játékos remek formáját bizonyítja az orosz válogatott által nemrég megnyert ATP Kupa is, amely során mindkét teniszező hibátlanul teljesített. Nehéz a két játékos közül választani, de azt mindenképp tudni kell, hogy Medvedev (ATP 4.) a 2020-as idényzárás és 2021-es idénykezdés legeredményesebb játékosa. Jelen pillanatban 18 egymás utáni meccsgyőzelemnél tart, amelynek ideje alatt nyerte a párizsi Masterset, az ATP Finals-t és az említett ATP Kupát. Legutóbb októberben veszített Bécsben. Melbourneben a Filip Krajinovic elleni öt szettes harmadik körös meccsén kívül sima győzelmeket aratott. A nyolcaddöntőben Mackenzie McDonald-t verte alig több, mint másfél óra alatt, így kipihenhette a szerb elleni fáradalmait.

Andrey (ATP 8.) öt tornát kaszált be a tavaly, amelyekkel helyet szorított magának a legjobb játékosok között az idényzáró ATP Finals-n. Az idén még ő sem veszített meccset, jelenleg nyolc győzelemből áll sorozata. Az ausztrál Grand Slamen még játszmát sem veszített. A nyolcaddöntőben Casper Ruud két elveszített szett után visszavonult, így Rublev is várhatóan a legjobbját nyújthatja majd fizikailag. A mentális előny viszont nyilván Medvedevnél van, mivel mind a négy egymás elleni meccset nyerte. Az ezelőtti összecsapásaik is kemény borításon zajlottak és Rublev még szettet sem tudott nyerni. Legutóbb a US Open negyeddöntőjében találkoztak, így elég merész lenne most azt mondani, hogy annyira változott volna a helyzetkép a new yorki összecsapásuktól, hogy Andrey borítsa a papírformát egy ekkora téttel bíró meccsen.

Ne feledd, hogy fogadásaiddal részt vehetsz az Australian Open fogadás bajnokságon, és emellett ingyen tippelhetsz is a melbournei összecsapásokra vonzó nyereményekért.

Fogadj az Australian Openre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021.02.16. (09:24)