Kettőnél több gólos döntetlen esetén a vendégek jutnak tovább, de erre az eshetőségre nem alapozhatnak.

Szerda este a londoni Stamford Bridge-en zárul a Bajnokok Ligája elődöntős szakasza, amelyben már csak a Chelsea és a Real Madrid csapata érdekelt.

A madridi első felvonás első félideje volt minőségben olyan, ami egy BL-elődöntős találkozótól elvárható. A helyzeteken kívül ebben a játékrészben született meg a csata 1-1-es döntetlent érő két gólja, amely Pulisic és Benzema nevéhez fűződik.

Az első meccs második félidejében még megtehették a játékosok, hogy lazábbra engedik a gyeplőt, ám a londoni visszavágón a zsákvakarás kemény büntetéssel járhat, így abban a reményben várhatjuk a találkozót, hogy nem sokat fogunk unatkozni.

Nincs fogadás döntetlenre Real Madrid @ 2.37

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021-05-04, 16:30