A Dortmund és Leverkusen legutóbbi kilenc egymás elleni meccsén 5 feletti a gólátlag.

A meccsek számát tekintve nem fogta vissza magát a Dortmund a felkészülési időszakban, ugyanis az Edin Terzic vezette brigád a kupaszerepléssel együtt összesen hétszer lépett pályára. A mérlegen négy győzelem mellett két vereség és egy döntetlen áll, ami a pénteken indult új bajnoki szezon előtt nem számít rossznak.

A Leverkusen csak négyszer lépett pályára, ebből kétszer nyerni tudott, egyszer pedig döntetlent játszott. A negyedik és az egyedüli tétmeccsét viszont elbukta a harmadik ligában szereplő Elversberg ellen.

Tippek, vélemények?

Az első forduló szombati mérkőzései:

augusztus 06., szombat

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-08-05, 05:30