Kedvező állásról várja a Slavia a csütörtök esti mindent eldöntő ütközetet.

Az Európa Liga negyeddöntőjének visszavágójára készül a Slavia Praha együttese, amely az első mérkőzésen 1-1-es döntetlent ért el az Arsenal otthonában.

A találkozó egészen a 86. percig gól nélkül zajlott, ám ekkor Nicolas Pepe megszerezte az ágyúsok vezető találatát. A vezetés okozta öröm nem tartott sokáig, ugyanis jött Tomas Holes, aki a 94. percben ikszre mentette a meccset.

A visszavágó előtt még mindig az angol csapat továbbjutására esküsznek a fogadóirodák, pont mintha megfeledkeztek volna az egy héttel ezelőtti eseményekről és arról, hogy hazai környezetben lassan egy éve nem kapott ki a cseh alakulat.