Elkerülhette volna az újrajátszást a Tottenham, de az első mérkőzésen kevésnek bizonyult.

Az angol Championship 16. helyezettjével vetélkedik a Tottenham Hotspur együttese az FA-kupa harmadik fordulójában.

Első lövésre nem jött össze a továbbjutás a José Mourinho vezette londoni gárdának, amely az FA-kupa harmadik fordulójában 1-1-es döntetlent ért el a Middlesbrough otthonában.

A fővárosi csapat az első és a második félidőben is túlnyomó mezőnyfölényben játszott, de ez sem volt elég ahhoz, hogy megszerezze a győztes és egyben továbbjutást érő találatot.

Ahogy az első találkozón, úgy most is a Spurs a favorit, győzelmére 1.22 körüli szorzókat kínálnak a fogadóirodák.

január 14., kedd

Néhány fogadási lehetőség a mérkőzésre:

Tovább keddi találkozók:

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020-01-13, 07:20