Legutóbb 1991. május 18-án lett angol kupagyőztes a Tottenham Hotspur együttese, azóta csak két Ligakupa és egy angol Szuperkupa került a vitrinbe.

1991. május 18. Tottenham Hotspur - Nottingham Forest    2-1

Nem sikerült dűlőre jutnia a Tottenham és Southampton játékosainak január 25-én rendezett első mérkőzésen (1-1), így szerdán következik az újrajátszás, ezúttal a Tottenham Hotspur stadionban.

Nem sokon múlt, hogy már a St. Mary Stadionban is továbbjutást ünnepeljen a Jose Mourinho gárdája, hiszen egygólos vendégvezetésnél csak pár perc volt hátra a találkozóból. Aztán jött a 87. perc, mikor a hazaiak játékosa, Sofiane Boufal nagyjából 12 méterről védhetetlen lövést zúdított Hugo Lloris kapujába, ezzel kialakítva az 1-1-es végeredményt.

február 05., szerda

Néhány szorzó a párharca:

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020-02-04, 18:30