Az Európa-bajnok után a világbajnoki címvédőt fogadják Szalaiék.

Néhány óra múlva a Magyarország - Franciaország találkozóval folytatódnak az F-csoport küzdelmei.

A magyar csapat kedd este Portugáliát fogadta a Puskás Arénában, s noha 3-0-s vereséget szenvedett, szégyenkezni egyáltalán nem volt oka.

Szinte már mindenki tudja, hogy a mérkőzés 84. percéig gól nélküli döntetlenre álltak a csapatok, ami - tekintve a keretek erősségét - nagyon is megsüvegelendő tettnek számít. Persze jó lett volna még a hátralévő pár percet kihúzni a dicsőséges ikszért, de sajnos ez már nem jött össze.

A magyarok hősies küzdeni akarására szombat délután is nagy szükség lesz, ugyanis a 2018-ban világbajnoki címet szerző francia nemzeti együttest fogadja a Puskás Arénában.