Szurkolj és fogadj az Európa-Liga döntőjére az Unibetnél és szerezz 1.500Ft ingyenes fogadást minden gól után amit csapatod szerez.

Tudd, hogy az elmúlt három Európa Liga-döntőben 12 gól született, tehát nem szabad elszalasztanod ezt az alkalmat.

Európa Liga kupája (Fotó: katatonia82 / Shutterstock.com)

Hogyan vehetsz részt?

1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. Iratkozz fel.
  3. Fogadj legalább 3.000Ft értékben az Olympique Marseille - Atletico Madrid Európa-Liga döntőre (kezdés: május 16. 20:45).
  4. Csak az 1X2 típusú mérkőzés előtti fogadások számítanak.
  5. Ha csapatod nyer, akkor a csapatod által szerzett minden gól után 1.500Ft ingyenes fogadást írnak jóvá csütörtök 19:00-ig.

Fogadj a döntőre!

Részvételi feltételek

• Az ajánlatban való részvételhez fel kell iratkoznod.
  • Minimum tét: 3000Ft/ €10
  • Csak a május 16-án 20:45-ig, az 1X2 típusú piacon, az Európa Liga döntőjére megtett mérkőzés előtti single (egyszeres) fogadásokkal vehetsz részt az ajánlatban.
  • Egy játékos a támogatott csapata által az Európa Liga döntőjében szerzett minden egyes gól után csak egy ingyenes fogadást szerezhet (csak a 90 perces játékidő számít, a hosszabbítás vagy a hosszabítást követő tizenegyesek nem számítanak).
  • Legfeljebb 5db 1500Ft értékű ingyenes fogadást szerezhetsz.
  • Csak abban az esetben vagy jogosult az ingyenes fogadás(ok) megszerzésére, ha az általad támogatott csapat nyeri meg a mérkőzést. A döntetlenre megtett tétek nem vesznek részt az ajánlatban.
  • Csak az egyszeres (single) tétek számítanak.
  • Az ingyenes fogadás(oka)t május 17-én (csütörtök) 19:00 óráig írjuk jóvá a jogosult játékosok számláján.
  • Csak a készpénzből megtett tétek számítanak, az ingyenes fogadásból vagy bónuszpénzből megtett tétek nem. A cash-outra váltott, a döntetlenre megtett, az élő fogadások, a system fogadások és a félidőre megtett fogadások nem számítanak.
  • Csak a mérkőzésre megtett első fogadásoddal vehetsz részt az ajánlatban.
  • Az érvénytelen vagy törölt tétek nem számítanak.
  • Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa vagy visszavonja ezt az ajánlatot.