A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
június 11., szombat:
M4 Sport
11.30: Forma-2, Azerbajdzsán, sprintfutam
13.00 és 16.00: Forma-1, Azeri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
17.45: Kézilabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Telekom Veszprém-Pick Szeged
20.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, csoportkör, Magyarország-Németország
M4 Sport+
15.00 és 16.40: Triatlon, világbajnoki-sorozat, férfi és női sprintverseny, Leeds
Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 4. mérkőzés, Boston Celtics-Golden State Warriors
13.00 és 20.00: Darts, Nordic Masters, Koppenhága
Sport 2
11.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
20.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Minnesota Twins-Tampa Bay Rays
Eurosport 1
10.15 és 15.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny
14.00: Motorsport, superbike-világbajnoki-sorozat, Misano, 1. futam
Eurosport 2
12.00: Kajak-kenu, szlalom-világkupa, Prága
15.10: Kerékpár, Critérium du Dauphiné, 7. szakasz
19.00: Golf, PGA-tour, Kanadai Open
Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham
Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch
Spíler 1
17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, csoportkör, Feröer-szigetek - Litvánia
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, csoportkör, Hollandia-Lengyelország
Spíler 2
14.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, csoportkör, Ukrajna-Örményország
17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, csoportkör, Írország-Skócia
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, csoportkör, Anglia-Olaszország
Arena 4
9.00, 11.00 és 14.00: Motorsport, superbike-világbajnoki-sorozat, Misano, SBK 3. szabadedzés, időmérő és 1. futam
9.45 és 12.30: Motorsport, superbike-világbajnoki-sorozat, Misano, SSP300 időmérő és 1. futam
10.15 és 15.15: Motorsport, superbike-világbajnoki-sorozat, Misano, SSP időmérő és 1. verseny
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, csoportkör, Wales-Belgium
Még több sporteseményt követnél? Esetleg nincs TV a közeledben, és meccseket néznél? Akkor böngészd az élő közvetítés oldalunkat, ahol biztosan találsz fogadra valót.
Egy pár sportfogadás ajánlat szombatra:
június 11., szombat
- 17:45 Telekom Veszprém - Pick Szeged
- 20:45 Wales - Belgium
- 20:45 Magyarország - Németország
- 20:45 Hollandia - Lengyelország
- 20:45 Anglia - Olaszország