Löketet adhat a Nerazzurrinak, hogy újra élre állt a bajnokságban.

Az Olasz Kupa elődöntős szakaszában már nem egy, hanem két mérkőzés összesített eredménye alapján kerül ki a továbbjutó együttes, így a csapatoknak van javítási lehetőségük az első találkozó után.

Az Inter a hétvégén város derbit nyert a Milan ellen, nem is akárhogyan, hiszen a fekete-kékek az első 45 perc után kétgólos hátrányban voltak. Antonio Conte habitusát ismerve, nem semmi dolgok történhettek az öltözőben (a gipszkartonosok nagy örömére), ugyanis az Inter egészen más arcát mutatta a második félidőben, és négy gólt szerezve megfordította az állást.

A Napoli arcpirító vereséget szenvedett vasárnap a San Paolo stadionban, ahol a kiesés elől menekülő Lecce gárdája nyert 3-2-re. Nehéz kiigazodni a Gennaro Gattuso vezette nápolyi egyleten, amely kiszámíthatatlanságával mindig tud meglepetést okozni, negatív és pozitív irányban is.

február 12., szerda

Néhány szorzó a találkozóra:

A csütörtöki elődöntő:

február 13., csütörtök

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020-02-11, 11:00