Fucsovics Márton a Wimbledonon elért negyeddöntőjével a legjobb eredményét könyvelte el a Grand Slam-tornákon és most erre a sikerére építene Tokióban. Az egyetlen gond viszont az, hogy az a Hubert Hurkacz ellen kell pályára lépnie, aki a londoni rangos tornán az elődöntőig jutott el.

Sem a magyar játékos (ATP 38.), sem a lengyel (ATP 12.) nem lépett pályára az említett angliai menetelésük óta, így pihenten érkeztek Japánban. A bukmékerek Hurkaczot látják esélyesebbnek, viszont Fucsovics mindkét eddigi egymás elleni mérkőzésükön legyőzte Hubert-t. Ezek a meccsek ugyancsak kemény borításon zajlottak 2018-ban Budapesten (Challenger) és Cincinnatiban. Marci mindkétszer szetthátrányból fordított. Szintén érdekes megjegyezni, hogy mindkét meccsen volt egy-egy tie-break is.

Július 25., Vasárnap

05:00  Fucsovics Márton - Hubert Hurkacz  2.23  1.66

Tipp

Szett hendikeppel: Fucsovics Márton +1.5:  1.46

Fogadj teniszre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021.07.23. (12:42)