Nem valószínű, hogy nyugodt percei lesznek Antoni Conténak, aki tüzes percekre számíthat az ágyúsok ellen.

A halasztást pótlandó egészen a 22. fordulóig repít vissza bennünket a csütörtök esti Tottenham - Arsenal rangadó, amely 20 óra 45 perckor kezdődik a Tottenham Hotspur stadionban.

Egyik csapat sincs még abban a helyzetben, hogy a babérjain ücsörögjön, mivel még mindig nyitott a kérdés, hogy melyik csapat lesz az, amely a harmadik vagy negyedik hely megszerzésével a Bajnokok Ligájába regisztrálja magát. Nagyon szélsőséges esetben az is előfordulhat, hogy a klubok kéz a kézben lépnek majd a legmagasabban jegyzet európai kupasorozatba, de erre csak vajmi kevés esély mutatkozik.

Egyszerűbbnek tűnő dolga az ágyúsoknak van, akik a bajnoki tabella szerint négypontos lépéselőnyre tettek szert a házigazdával szemben, ezért számukra a döntetlen sem lenne kudarc. Ebből nem nehéz kitalálni, hogy a Tottenhamet nagyon komoly győzelmi kényszer sújtja, hiszen ha nem nyer, akkor valószínűleg lőttek BL-nek.

Tippek, vélemények?

május 12., csütörtök

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-05-11, 03:30