A salakos Grand Slam-torna szervezői második kiemeltnek sorolták Daniil Medvedevet annak ellenére, hogy még egy meccset sem nyert pályafutása alatt a Roland Garros-n. Könnyen megtörténhet, hogy az idén sem szépít majd ezen a statisztikán.

Daniil Medvedev (Fotó: FRANCESCO PANUNZIO / Shutterstock.com)

A huszonöt éves orosz teniszező nem a salakon szerzete azokat az eredményeit, amelyek segítségével felkapaszkodott a világranglista második helyére, de most már nagyon meg szeretné szakítani a négy éve tartó sikertelenségét a párizsi szemcsés borításon. Az idei salakszezonban csupán egy hivatalos meccset nyert, így a helyzetkép nem igazán bátorító számára, mert az első fordulóban egy acélos ellenféllel kell megmérkőznie. Ez az ellenfél az az Alexander Bublik (ATP 37.) lesz, aki nemrég a madridi Masters-torna negyeddöntőjéig menetelt. Ő sem éppen a lassú borításon tudja legjobban érvényesíteni játékát, de az említett spanyolországi szereplése kellő önbizalmat biztosíthat még akkor is ha ő sem ragyogott más salakos tornán. A huszonhárom éves kazahsztáni teniszező eddig mindkét szereplésén a Roland Garros-n a második fordulóig jutott. Medvedev és Bublik mostanáig kétszer mérkőztek meg egymással, de mindkét meccs öt évvel ezelőtt zajlott méghozzá kemény borításon. Ezeket Medvedev szettvesztesség nélkül nyerte.

Ne feledd, hogy nyertes fogadásaiddal részt vehetsz egy fogadás bajnokságon is, amelyen akár 1,6 millió forintot zsebelhetsz be.

Fogadj itt a Roland Garrosra!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021.05.29. (21:02)