Nem mindegy milyen lábbal kelnek fel a játékosok, és itt nem feltétlen a szagokra kell gondolni.

Amennyire nem indult jól a füves szezon Angelique Kerber számára, annyira jól végződhet, hiszen nagyon közel került ahhoz, hogy 2018-as győzelme után idén is megnyerje a wimbledoni tenisztornát.

A 33 éves játékos nem egész egy hónapja kezdte meg a füves szezont Berlinben, ahol a nyolcaddöntőben Victoria Azarenka fogott ki rajta. Négy nappal később Bad Homburgban jelentkezett játékra a háromszoros Grand Slam-győztes, itt viszont már nem hibázott, zsinórban öt megnyert meccs után lengethette meg a trófeát. Kerber győzelmi szériája Wimbledonban sem szakadt meg, ami egészen a csütörtöki elődöntőig repítette.

A világelső Ashleigh Barty 2012-ben indult először a wimbledoni tenisztornán, majd azt követően még összesen hatszor, de áttörő sikert nem sikerült elérnie. Az ausztrál teniszező legjobb eredményét 2019-ben érte el, akkor a negyedik körig jutott, ahol a végállomást Alison Riske elleni meccs jelentette.

Te melyik játékos továbbjutását várod?

július 08., csütörtök

Fogadási lehetőségek:

Első szett nyertese Ashleigh Barty @ 1.50
Első szett nyertese Angelique Kerber @ 2.50
Dupla eredmény Ashleigh Barty nyeri az 1. szettet és a mérkőzést @ 1.66
Dupla eredmény Ashleigh Barty nyeri az 1. szettet és elveszti a mérkőzést @ 10.00
Dupla eredmény Angelique Kerber nyeri az 1. szettet és a mérkőzést @ 3.50
Dupla eredmény Angelique Kerber nyeri az 1. szettet és elveszti a mérkőzést @ 7.00
Hendikep - 2 esélyes Ashleigh Barty -3.5 @ 1.80
Hendikep - 2 esélyes Angelique Kerber +3.5 @ 1.90
Összesített játékok alatt 21.5 @ 1.83
Összesített játékok felett 21.5 @ 1.83

A játéknap másik mérkőzése:

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021-07-07, 19:30