Nem egy leányálom kétszettes hátrányból felállni, de Djokovicnak ez sem okozott problémát a negyeddöntőben.

Nagyon közel került Novak Djokovic ahhoz, hogy megvédje címét a wimbledoni tenisztornán, ahol a pénteki elődöntőben az angol Cameron Norrie lesz ellenfele.

A szerb és az angol teniszező is ötszettes meccset nyert meg a negyeddöntőben, ami a sűrű program miatt nem éppen szerencsés időzítés, de azért a három pihenőnap alatt vissza lehetett tölteni az energiaszinteket.

A két játékos tavaly a torinói ATP Finals év végi tornán találkozott először és utoljára, az eredmény pedig 2-0 lett a szerb teniszezőnek. A visszavágás lehetősége most itt van Norrie előtt, aki ráadásul hazai publikum előtt vehetne revansot a tavalyi fiaskóért, ami egyébként kisebb csoda lenne.

Tippek, vélemények?

Pénteki mérkőzések:

július 08., péntek

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-07-07, 17:30